Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Sylwester Chorwacja

Jeśli szukasz transportu i chcesz sie dołączyć się do kogoś, albo odwrotnie - masz do zaoferowania miejsce w samochodzie i możesz i chcesz zabrać Forumowicza - pisz w tym dziale. Można tu także szukać "spółki" na wyjazd.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Gaspar
Turysta
Sylwester Chorwacja

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gaspar » 14.10.2015 22:58

Siema siema, mam pytanko czy jest ktoś kto się wybiera na sylwestra właśnie do Chorwacji na wybrzeże ? Chętnie z dziewczyną byśmy dołączyli się do jakiegoś wyjazdu dobrego :D
BigDaniel
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) BigDaniel » 09.11.2015 18:33

Dolacze do tematu bo właśnie u nas narodził się pomysł sylwestra w Chorwacji.
Dokładny cel nie został wybrany ale myślimy o Ciovo .

Jak coś się bardziej rozwinie w temacie to dam znać. Pozdrawiam :-D
daw7
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) daw7 » 30.11.2015 23:44

Coś się wyjaśniło odnośnie sylwestra w Chorwacji. My też ostatnio myśleliśmy o imprezie np. w Splicie......
BigDaniel
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) BigDaniel » 01.12.2015 21:46

U nas jak narazie wyjazd jest w czarnej d. . . .
daw7
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) daw7 » 01.12.2015 22:19

Nie dobrze. Czas pokaże .....u nas jak narazie powstał plan..... Jak by się miało wyklarować to mamy 4-6 miejsc .
agablau
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) agablau » 06.12.2015 17:47

Ja jadę na objazdowego Sylwestra na Bałkany - zwiedzamy Zagrzeb w Chorwacji, a potem przemieszczamy się do Bośni do Sarajewa, w planach mamy Mostar, Pocitelj i Jajce i na koniec Serbia i Nowy Sad :)
Jeśli ktoś byłby zainteresowany takim wyjazdem, to dajcie znać na priv :)

A jeśli ktoś chciałby się zabrać tylko do Zagrzebia, to też mogę zaproponować transport w jedną stronę :)

Pozdrawiam
cbool
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) cbool » 07.12.2015 09:47

Jako, że jestem nowy na forum nie mogę niestety wysłać wiadomości priv, ale jestem zainteresowany podróżą do Zagrzebia w jedną stronę :) Proszę o kontakt na e-mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl albo telefoniczny 606-636-404
BigDaniel
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) BigDaniel » 12.12.2015 22:04

My niestety na 100% odpadamy :-( Za malo dni wolnych mamy zeby sie oplacalo jechac.

Powrót do Forumowy auto-stop.