Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Rezerwacja apartamentu na 2021r.

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Bunio
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bunio » 19.08.2020 22:42

Miałem to samo w ubiegłym roku ale nie żałuję.
crackoine
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) crackoine » 20.08.2020 08:17

SebastianM napisał(a):
crackoine napisał(a):
A6 to jest właśnie z dwoma sypialniami. Mały sklep (ale wszystko co potrzebne jest) masz "przez ulicę". Kilka dużych (Super Konzum, Lidl, Plodine) w Splicie - max. 10 minut samochodem. Restauracje też są - idąc plażą czy to w lewo czy w prawo na kilka trafisz.

Jak wyglądają łazienki, bo nie widać na zdjęciach. Z tego, co wyczytałem, sprzęt plażowy dostępny jest na miejscu. Trochę chore jest chyba, żeby dwa dni po powrocie z Chorwacji, planować już kolejne :) .

Łazienki wyglądają normalnie - czyli są czyste;) Do każdego apartamentu dostaniesz tyle leżaków ile jest w nim gości. Warto sobie tylko dokupić jakieś maty na nie. Dwa dni po powrocie? Ja się zapisałem będąc w tym roku na przyszły;)
SebastianM
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) SebastianM » 22.08.2020 10:14

Zdecydowaliśmy się w przyszłym roku na północną Chorwację a więc Istria bądź Kvarner. Szukamy apartamentu przy samej plaży, 2 sypialnie, klimatyzacja, wskazany sprzęt do plażowania, bliskość sklepu, restauracji. Cena do 120 €/doba. Informacje na priv bądź adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl.
Z góry dziękuję :) .
Cropidło
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cropidło » 22.08.2020 20:36

Witam.
Wstawiłem do banku kwater apartament Petra Tribunj.
Polecam.
piekara114
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 23.08.2020 10:48

Fajnie, że Ci się chciało :mrgreen:
piotrekbeti
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrekbeti » 25.08.2020 16:47

Hi. Na pewno 2021 sierpień. Plan minimum 14 dni może nawet z 20. Jedno miejsce na pobyt. 2 auta. Tak 2+1 plus 2+1 zapewne. Minimum 2 sypialnie plus salon albo nawet 3.Więc raczej cale piętro Apartmana.2 Apartany? Dorośli z nastolatkami. Zaprzyjaźnieni. Miejsce którego nie odwiedziliśmy jeszcze. Od Zadaru po Makarską mamy zjeżdzone wybrzeże.I tutaj mam schody. Budżet w granicach rozsądku.100E max doba/na 2 rodziny. Raczej mniej. Istria bo bliżej? Dalmacja Środkowa ? Wyspy? Czy dalej pod Dubrownik? Do Splitu mam 1300km więc i tak nocleg po drodze raczej. Marzenie? Odludzie z zejściem na plażę niemal prywatne. Zeby sie wyciszyć naładować akumulatory i raz na 3 dni gdzieś podjechać na zwiedzanie? Odwrotność Makarskiej i zgiełku. Takie typu Povlja? Bez zgiełku i w zasięgu powiedzmy 1-2h autem jakieś atrakcje. Minimum to klima w Apartmanie. Standard nawet niższy do zaakceptowania. Miejsce gdzie mogę relaksacyjnie rybki połowic. ? Czy betony czy skałki bez znaczenia. Jakiś Konzum czy cuś w zasięgu spaceru czy wypadu autem na szybko. Podobała mnie się Grebastica. Może z miejscem na zatoczkach do popływania kajakiem? Wszystkie osoby dobrze pływają. Ktoś coś podeśle na priv lub forum z własnego doświadczenia -tylko sprawdzone namiary? Zaproponuje namiary? Coś tak szukam po portalach ale teraz jeszcze są oferty na ten rok a nie na przyszły raczej. Piotrek
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

Rezerwacja apartamentu na 2021r. - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019