Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Rezerwacja apartamentu na 2021r.

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
majkik75
Cromaniak
Zavratnica - nocleg

Nieprzeczytany postnapisał(a) majkik75 » 25.06.2021 12:56

Hej

Może ktoś ma jakieś fajne miejsce na nocleg w okolicach Zavratnicy ? W drodze powrotnej mam taki pomysł by tam zajrzeć.

dzięki z góry, pozdrawiam, Michał
kaeres
Cromaniak
Re: Zavratnica - nocleg

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 28.06.2021 14:03

No masz miasteczko w pobliżu Jablanac. Tam szukaj.
vin
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) vin » 28.06.2021 18:07

majkik75 napisał(a):Hej

Może ktoś ma jakieś fajne miejsce na nocleg w okolicach Zavratnicy ? W drodze powrotnej mam taki pomysł by tam zajrzeć.

zależy jak szeroko traktujesz 'okolicę' - mogę polecić nocleg 30km dalej, w Sv. Juraj koło Senj, z tego miejsca potem miałbyś jakieś 40 min do autostrady A1.
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
jakby co mam nr do właściciela
majkik75
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) majkik75 » 29.06.2021 08:45

vin napisał(a):
majkik75 napisał(a):Hej

zależy jak szeroko traktujesz 'okolicę' - mogę polecić nocleg 30km dalej, w Sv. Juraj koło Senj, z tego miejsca potem miałbyś jakieś 40 min do autostrady A1.
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
jakby co mam nr do właściciela

Super, dzięki za odpowiedź :) :papa:
Niestety w "moim terminie" nie ma wolnych miejsc :(

Ale generalnie "okolica" może być taka jak podałeś.

pozdrawiam, Michał
rocketbunny
Autostopowicz
Medulin- Nocleg

Nieprzeczytany postnapisał(a) rocketbunny » 29.06.2021 10:35

Witam, w terminie 07.08.2021 - 15.08.2021 planujemy wyjazd w 4 osoby do Medulin, i tutaj mam pytanie. Może ma ktoś namiary na nocleg - Domek/Apartament - 2 sypialnie, Łazienka, Kuchnia - Taras/ogród, ogólnie miejsce żeby wieczorem na spokojnie sobie siąść. Zależy nam na tym żeby nie był to lokal gdzie z każdej strony będą inni. Mały domek lub prywatny apartament gdzie max będzie jeszcze jeden apartament.. Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam :papa:
domin_krakow
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) domin_krakow » 01.07.2021 22:40

Witam. Poszukuję dla siebie i swojej rodziny apartamentu na Istrii w terminie 31.07 - 14.08.2021 r. Dla 2 osób dorosłych + 2 dzieci (5,5 roku i 2 lata). Szukam w spokojnej części Rovinji - nie centrum, ale może być też inna miejscowość. Zależy mi na zieleni, tarasie/ogrodzie, klimie, parkingu dla auta.
monika74
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) monika74 » 01.07.2021 22:54

Dzień dobry. Czy ktos byłby zainteresowany odkupieniem rezerwacji na lipiec w Basce na Krk i Breli?
domin_krakow
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) domin_krakow » 01.07.2021 23:34

monika74 napisał(a):Dzień dobry. Czy ktos byłby zainteresowany odkupieniem rezerwacji na lipiec w Basce na Krk i Breli?

a jakie to terminy ?
amatus1
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 05.07.2021 18:06

Obecnie jesteśmy w Lokvie Rogoznica, mój właściciel ma jeszcze kilka wolnych terminów. Piękna i spokojna okolica, zapraszam do kontaktu.
aras519
Globtroter
Re: Klub Miłośników Wyspy Pag

Nieprzeczytany postnapisał(a) aras519 » 12.07.2021 19:56

Witajcie. 16 lipca kończy mi się pobyt na Hvarze, ale nie chce mi się jeszcze wracać do domu. Poszukuje noclegu na szybko dla 2+2 na 5 nocy 16-21 lipca najchętniej w Metajna. Do 80 euro za noc. Klimatyzacja, parking i bez ceraty w prysznicu. Gdyby coś ktoś wiedział, to z góry dziękuję.
malj74
Turysta
Apartament dla rodziny 2+3

Nieprzeczytany postnapisał(a) malj74 » 14.07.2021 11:20

Szanowni forumowicze,
Po raz pierwszy zamierzam wyjechać do Chorwacji i szukam kwatery dla mojej rodziny ( 2 dorosłych i 3 dzieci). Czy możecie polecić jakieś fajne apartamenty z klimatyzacją (okolice Nin lub Kasteli)? Najlepiej przy plaży bez jeżowców.
naszastruga
Croentuzjasta
Re: Apartament dla rodziny 2+3

Nieprzeczytany postnapisał(a) naszastruga » 14.07.2021 12:21

malj74 napisał(a):Szanowni forumowicze,
Po raz pierwszy zamierzam wyjechać do Chorwacji i szukam kwatery dla mojej rodziny ( 2 dorosłych i 3 dzieci). Czy możecie polecić jakieś fajne apartamenty z klimatyzacją (okolice Nin lub Kasteli)? Najlepiej przy plaży bez jeżowców.

Miejsca wybrałeś dość średnie.
malj74
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) malj74 » 15.07.2021 07:55

Czemu średnie? Jadę po raz pierwszy więc nie wiem gdzie jest fajnie. Polecicie jakieś kwatery?
Mikromir
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 15.07.2021 09:21

malj74 napisał(a):Czemu średnie? Jadę po raz pierwszy więc nie wiem gdzie jest fajnie. Polecicie jakieś kwatery?

W jakim wieku są dzieci?
Kaštele nie cieszą się dobrą sławą ze względu na położenie blisko portowego Splitu, co może źle wpływać na jakość wody. Nin (oczywiście nie sama starówka) jest ok dla maluszków, bo jest tam jakby piasek (nie mylić z nadbałtyckim) i dość płytko. Niestety, w związku z tym przejrzystość wody jest marna, więc do snorkowania słabe miejsce, a starsze dzieci lubią właśnie oglądać życie podwodne. Stąd pytanie o wiek. No i nie wiemy co zamierzacie robić na urlopie, a to też istotne przy wyborze miejsca stacjonowania.
bank-kwater-f39.html
nin-i-blekitna-laguna-t54947.html
sedam-bisera-t30422.html
Kwater nie polecę, bo tam nie stacjonowałam, tylko odwiedzałam wspomniane miejsca. O ile Nin zrobił raczej dobre wrażenie (choć wiele zależy tu od lokalizacji ewentualnej kwatery), o tyle Kaštele nieco mnie przygnębiły, nie wiedzieć czemu, ale to po prostu osobiste wrażenie i z dość odległych czasów.
naszastruga
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) naszastruga » 15.07.2021 10:50

malj74 napisał(a):Czemu średnie? Jadę po raz pierwszy więc nie wiem gdzie jest fajnie. Polecicie jakieś kwatery?

Kastele leżą na trasie że Splitu do Trogiru, więc ruch tam jest duży. Takie przedmieście Splitu. Ponadto obok jest lotnisko i samoloty wyją nad głową.
Nin ma klika plaż z piaskiem, ale nie bałtyckim albo bułgarskim, tylko takim szaroburym. Przez to woda nie ma słynnej chorwackiej przejrzystości. Poza tym to taka płaska patelnia, bez wyrazu i chorwackich klimatów.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

Rezerwacja apartamentu na 2021r. - strona 9
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2021