Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Rezerwacja apartamentów na 2020 r.

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kaeres
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 28.01.2020 08:13

Im większa grupa tym trudniej, w szczególności jeżeli chcecie być w miarę obok siebie, a nie szukać się po całej riwierze.
SpeakerPL
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) SpeakerPL » 28.01.2020 11:37

Brela / Baska Voda Apartament 5 osób

Cześć,
Poszukuje jakiegoś sprawdzonego miejsca w Baska Voda lub Brela. Potrzebne są dwie sypialnie z podwójnymi łóżkami i jedna sypialnia z pojedynczym lozkiem wystarczy (albo salon z łóżkiem/sofą na którym może spać jedna osoba). Wyjazd na 10 dni od 5 do 15 sierpnia. Cena najlepiej do maks 3500-4000 zł. Prosze o jakieś sugestie. Dziekuje.
Diwad
Autostopowicz
Apartamenty Supetar/Sutivan

Nieprzeczytany postnapisał(a) Diwad » 29.01.2020 11:44

Witam wszystkich Cromaniaków,

w poprzednich latach wypoczywaliśmy w Makarskiej oraz w Kaštel Stari i do tej pory trafialiśmy na naprawdę fajne apartamenty z Booking lub z serwisu GotoAdria.com. W tym roku chcemy postawić na wypoczynek na wyspie Brač. Dlatego też, chciałbym się dowiedzieć czy możecie polecić jakiś apartament w miejscowości Supetar lub Sutivan.
Jedziemy w 4 dorosłe osoby, dlatego też, zależy nam na 2 oddzielnych sypialniach. Jeżeli chodzi o apartament to chcielibyśmy żeby był wyposażony w klimatyzację, Wi-fi, grilla oraz żeby był dostępny parking. Odległość do plaży maksymalnie 200m. Nasz termin wyjazdu to 12.06-27.06.2020. Mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Z góry dziękuję za pomoc :)
Dawid
motocyklista86
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) motocyklista86 » 29.01.2020 22:58

Witam serdecznie.
Jestem Dawid.
W tym roku chciałbym się wybrać do Chorwacji z narzeczoną.
Jedziemy ( wstyd się przyznać ;) ) pierwszy raz.
Szukamy czegoś bardziej budżetowego, bo jedziemy motocyklem i chcemy pokręcić się trochę.
Termin 22.08-05.09
Z miejsc, które nas interesują to Bibinje, Omiś, Biograd na moru, Baska Voda lub Makarska, chyba że ma ktoś coś sprawdzonego w innym miejscu to rozważymy. Koszt za dobę do ok 30-35 euro
Głównie zależy nam na tym żeby bezpiecznie parkować motocykl, a także by była kuchnia i oczywiście własna łazienka i nie daleko do morza.
Bylibyśmy wdzięczni za wszelkie namiary i informacje.
Mój mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Z góry serdecznie dziękujemy :)
katarzyna136
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) katarzyna136 » 02.02.2020 14:12

Witam szukam sprawdzonych apartamenów w miejscowości Vodice lub Tribunj dla dwóch rodzin 4 osobowych (2 dorosłe 2 dzieci). Którą miejscowość bardziej polecacie. Byliśmy juz kilka razy w Chorwacji ale w Makarskiej, w miejscowości Karlobag, i Dramalij. Proszę o podpowiedzi gdzie byście proponowali jechać :papa: :)
rako
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) rako » 03.02.2020 15:50

Witam,
czy ktoś może polecić jakiś apartament w Seget Vrjanica?
W miarę blisko plaży - nie przesadnie drogi - dla 4 osób (2 dorosłych i 2 dzieci).
Z góry dziękuję.
sarao
Autostopowicz
Re: Wakacje 2020. Gdzie jechać?

Nieprzeczytany postnapisał(a) sarao » 04.02.2020 11:19

witam, potrzebuje pomocy bo nie mogę znaleźć już nic wolnego
szukam apartament dla 6 osob. Muszą być 3 sypialnie. Widok na morze z balkonu lub tarasu. Termin 26. 07.2020 - 7 .08.2020.
Może byc apartament dla 4 osób ( 2 sypialnie) plus apartament dla 2 osób z kuchnią.
Interesuje mnie rejon Rogoznicy, Primosten, Grebastica

Dobro jutro, tražim stan za 6 osoba. Mora postojati 3 spavaće sobe. Pogled na more s balkona ili terase. Rok 26. 07.2020 - 7.08.2020.
To može biti apartman za 4 osobe (2 spavaće sobe) plus apartman za 2 osobe s kuhinjom.
Koja je cijena?
Maciek69
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciek69 » 04.02.2020 21:40

Ja byłem o jadę ponownie do apartamentu Mango . Fajne pokoje i sympatyczny gospodarz . Polecam
Dracro
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dracro » 05.02.2020 00:45

Witam wszystkich.
Widzę, że z roku na rok coraz trudniej się szuka apartamentów. Możecie mi podrzucić jakieś sprawdzone namiany W Dalmacji lub na wyspach dla rodziny 2+2 ? Najchętniej jakieś spokojne miejsce, ale w zasięgu jakiegoś urokliwego miasteczka, ale jestem otwarty na wszystko.

PW albo adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Pozdrav
Grzegorz
Mar120
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mar120 » 05.02.2020 14:11

Witam
Poszukuję apartamentu w Omis w terminie od 13 do 22 sierpnia 2020r.
Apartament dla 9 osób (4 osoby dorosłe i 5 dzieci od 8 do 12 lat). Interesuje mnie aby w apartamencie były minimum 2 łazienki i 4 pokoje i salon. Kuchnia z wyposażeniem jak będzie zmywarka i pralka to super - jak nie będzie to też się przeżyje :) .
Mogą też być 2 oddzielne apartamenty z tą opcją aby każdy miał 2 sypialnie.
Ewentualne propozycję proszę przesłać na adres adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl.
Mar120
Plażowicz
Re: Wakacje 2020. Gdzie jechać?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mar120 » 05.02.2020 14:17

sarao napisał(a):witam, potrzebuje pomocy bo nie mogę znaleźć już nic wolnego
szukam apartament dla 6 osob. Muszą być 3 sypialnie. Widok na morze z balkonu lub tarasu. Termin 26. 07.2020 - 7 .08.2020.
Może byc apartament dla 4 osób ( 2 sypialnie) plus apartament dla 2 osób z kuchnią.
Interesuje mnie rejon Rogoznicy, Primosten, Grebastica

Dobro jutro, tražim stan za 6 osoba. Mora postojati 3 spavaće sobe. Pogled na more s balkona ili terase. Rok 26. 07.2020 - 7.08.2020.
To može biti apartman za 4 osobe (2 spavaće sobe) plus apartman za 2 osobe s kuhinjom.
Koja je cijena?

Mogę polecić poniższy apartament, byliśmy w nim na wakacjach w 2019r.
Duży apartament składa się z 4 łazienek, dwóch kuchni i 4 sypialń.
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Pokoje i łazienki mają już swoje lata ale są czyste. Właścicielka miła. Cena za 9 osób 140 euro doba.
cwiarar92
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) cwiarar92 » 06.02.2020 13:16

Witam, jadę już po raz kolejny na cro.(Byłem 1 x Pakostane i 2xPrimosten). Poszukuję jakiegoś sprawdzonego apartamentu blisko morza dla dwóch rodzin (2+2. 2+2), Czy ktoś może polecić jakąś kwaterę w Breli lub Baska Voda, ewentualnie Tribunj? mój mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
snach
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) snach » 09.02.2020 16:56

Witam,

jeśli ktoś z forumowiczów ma jakieś rekomendacje dla pobytu dla rodzinki 2+2, w terminie 1.08-15.08.2020, na północy (Istria) będę zobowiązany. Do tej pory jeździliśmy, najpierw sami z żoną 6 razy do Dalmacji (Promajna, Omiś, Makarska itd). W ubiegłym roku już z dziećmi 4 i 6 lat. Postanowiliśmy w tym roku zmienić destynacje i podążyć w kierunku północy Chorwacji.
Atrakcje w pobliżu dla dzieci mile widziane. Plaza raczej nie kamienista. Nie jesteśmy wybredni,bez ograniczeń budżetowych. Raczej w miejsce gdzie dużo rodzin i dzieci.
Dziękuję serdeczne za sugestie.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Pozdrawiam
Tomek
shrekov
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) shrekov » 10.02.2020 21:35

Witam!
Poszukuję 4 kwater w miarę blisko siebie tj. najlepiej w tym samym budynku, lub przynajmniej na tej samej/sąsiedniej ulicy.
Lokalizacja - Dalmacja północna i środkowa - najlepiej w miarę blisko do plaży
termin od 20.07.2020 -31.07.2020.
2 rodziny 4 osobowe potrzebują - każda - 2 pokoi z kuchnią i łazienką + klimatyzacja
2 rodziny 5 osobowe potrzebują - każda - 2 pokoi z kuchnią i łazienką + klimatyzacja

cena do 75 euro/noc dla każdego apartamentu.

proszę o podanie sprawdzonych namiarów, lub jesli to możliwe o odpowiedź jakiegoś właściciela apartamentów.

kontakt adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Pozdrawiam
dad1979
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) dad1979 » 12.02.2020 14:54

Witam.
Poszukuję apartamentu dla 2 rodzin 2+2
Termin: od 25 lipca
Kontakt: na priv lub adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozdrawiam Dawid
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

Rezerwacja apartamentów na 2020 r. - strona 15
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019