Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Rezerwacja apartamentów na 2020 r.

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
konrad000
Globtroter
domek/bungolow dla rodziny...

Nieprzeczytany postnapisał(a) konrad000 » 20.01.2020 01:13

Hej,
Poszukuję domku/bungolow ew. jakies miejscówki z ogródkiem dla rodziny 2+2. na lipiec/sierpien.
Zalezy mi jednak na bliskość plazy i relatywnie spokojnej okolicy.
z gory dziekuje za polecenia sprawdzonych miejscowek na:
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Agata8181
Autostopowicz
Szukam apartamentu dla 2 rodzin. Okolice Szybenika

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agata8181 » 21.01.2020 23:23

Szukam apartamentu dla 2 rodzin 4+3 w okolicach Szybenika (+/- 20km) w terminie 19-28.07.2020
Najlepiej jeden z 3-4 sypialniami lub 2 apartamenty obok siebie w tym samym budynku.
Ważna klimatyzacja i aneks kuchenny :)
I najtrudniejsze - nie za miliony :)
Czy możecie coś polecić?
gemello
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) gemello » 22.01.2020 19:43

Witam wszystkich serdecznie! Czy ktokolwiek z forumowiczów korzystał przy rezerwacji apartamentów w Cro z portalu HomeAway????
labusm
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) labusm » 22.01.2020 20:13

Zmieniłem destynację w poszukiwaniach więc:
Teraz szukamy noclegów w Primosten, najlepiej w rejonie u. bana Josipa Jelacica , oczywiście z klimą.
Termin od 12 lub 13.07 na 8-9 dni. Może być apartman na 6 osób ( w tym jedno dziecko 6letnie) lub dwa mniejsza na dwie rodziny 2+1.
Mile widziany widok na morze.
Jak ktoś ma sprawdzone namiary to bardzo chętnie skorzystam.
Próbuję na własną rękę i nie bardzo mi idzie, ludzik góglestritwiu pomaga, ale część apartmanów nie ma ani stron ani mail podanych na mapie.
Czasem są numery telefonów, w tym na banerach przed domami ale nie wiem czy to są stacjonarne , na które nie da się wysłać smsa, czy są to jednak komórki.
Piotrekk1984
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piotrekk1984 » 22.01.2020 23:01

Witam chcemy pojechać pierwszy raz na Chorwację 2+1 ma ktoś namiar na nocleg w normalnych pieniądzach i warunkach bo z tego co szukam to min 60 euro za dobę w grę wchodzi studio apartament domek bungalow mile widziana LOKALIZACJA Krk
Ostatnio edytowano 23.01.2020 20:50 przez Piotrekk1984, łącznie edytowano 1 raz
sito_zabrze
Cromaniak
Re: Szukam apartamentu dla 2 rodzin. Okolice Szybenika

Nieprzeczytany postnapisał(a) sito_zabrze » 22.01.2020 23:10

Agata8181 napisał(a):Szukam apartamentu dla 2 rodzin 4+3 w okolicach Szybenika (+/- 20km) w terminie 19-28.07.2020
Najlepiej jeden z 3-4 sypialniami lub 2 apartamenty obok siebie w tym samym budynku.
Czy możecie coś polecić?

Zobacz sobie apartman Lory w Tribunj
Bylismy tam rok temu w dwie rodziny 2+1 i 2+2
Apartman 6+1 na pierwszym piętrze. Obejmuje on całe piętro, 120 mkw , 3 sypialnie , salon z kuchnią chyba z 40 mkw a w nim kolejne 2 kanapy do spania dla 4 osób. Z salony wyjscie na ogromny balkono-taras. Kuchnia ze wszyskim włącznie ze zmywarką, w łazience pralka. Przed budynkiem basen. W twoim terminie cena 100E za caly apartman. Po 50E na rodzine. W nocy cisza i spokój. Do morza spacerkiem 10 minut. Właściciel bardzo fajny.
Raphael
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raphael » 25.01.2020 21:06

damianisko5 napisał(a):Dziś otrzymałem odpowiedź. cytuję ; Witaj,

Jeśli anulujesz i ktoś inny zarezerwuje mieszkanie w tym okresie, zwrócę ci pieniądze. Jeśli nikt nie zarezerwuje mieszkania w tym okresie, zatrzymam pieniądze.

Wczoraj inna Pani odpisała tak : Zaliczka jest wypłacana w wysokości jednej nocy. Zwracana tylko w przypadku anulowania z uzasadnionych powodów 3 miesiące przed przyjazdem.
Te uzasadnione powody mam przedstawić na piśmie?/ jak myślicie.

Takie oferty brałbym tylko jeśli jednocześnie byłyby atrakcyjne cenowo + atrakcyjne lokalowo + atrakcyjne lokalizacyjnie + przede wszystkim jeśli ktoś bliski/znajomy bez problemów przeszedłby już u tego gospodarza procedurę zwrotu.

... bo jeśli się źle trafi to:
"Jeśli anulujesz i ktoś inny zarezerwuje mieszkanie w tym okresie, zwrócę ci pieniądze" = "cóż, akurat nikt nie zarezerwował, strasznie mało turystów w tym roku w Chorwacji, sory i pozdravi"
i "Zaliczka zwracana tylko w przypadku anulowania z uzasadnionych powodów" = "eee, nie, to nie jest wystarczająco uzasadniony powód, sory i pozdravi".
ZytaS
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) ZytaS » 25.01.2020 21:41

Raphael napisał(a):
damianisko5 napisał(a):Dziś otrzymałem odpowiedź. cytuję ; Witaj,

Jeśli anulujesz i ktoś inny zarezerwuje mieszkanie w tym okresie, zwrócę ci pieniądze. Jeśli nikt nie zarezerwuje mieszkania w tym okresie, zatrzymam pieniądze.

Wczoraj inna Pani odpisała tak : Zaliczka jest wypłacana w wysokości jednej nocy. Zwracana tylko w przypadku anulowania z uzasadnionych powodów 3 miesiące przed przyjazdem.
Te uzasadnione powody mam przedstawić na piśmie?/ jak myślicie.

Takie oferty brałbym tylko jeśli jednocześnie byłyby atrakcyjne cenowo + atrakcyjne lokalowo + atrakcyjne lokalizacyjnie + przede wszystkim jeśli ktoś bliski/znajomy bez problemów przeszedłby już u tego gospodarza procedurę zwrotu.

... bo jeśli się źle trafi to:
"Jeśli anulujesz i ktoś inny zarezerwuje mieszkanie w tym okresie, zwrócę ci pieniądze" = "cóż, akurat nikt nie zarezerwował, strasznie mało turystów w tym roku w Chorwacji, sory i pozdravi"
i "Zaliczka zwracana tylko w przypadku anulowania z uzasadnionych powodów" = "eee, nie, to nie jest wystarczająco uzasadniony powód, sory i pozdravi".

Może tak być, jednocześnie brak wpłaty zaliczki może spowodować, że jak dojedziesz na miejsce okaże się, że apartament zajęty i "sorry, ale kto inny wynajął"...
tranquilo
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) tranquilo » 26.01.2020 07:47

W tamtym roku rezerwowałem apartman nie będąc do końca pewnym że akurat tam pojadę. Tzn na 90% tak ale zostały wątpliwości czy może w późniejszym czasie jak znajdziemy coś lepszego to nie zmienimy miejscówki.

Ale zaliczkę od razu wpłaciłem, i raczej nie zastanawiałem się nad jej zwrotem w przypadku gdybym zrezygnował.

Jakoś tak zawsze wydawalo mi się że zaliczka właśnie po to jest żeby stanowić dla wynajmującego gwarancję twojego przyjazdu. A skoro nie przyjeżdżasz to jest to jakaś rekompensata dla gospodarza.

Jeśli sam się zaoferuje że odda to spoko, ale sam bym nie prosił. Rezerwowałem i wpłacałem zaliczkę z pełną świadomością Skoro mi się odwidziało to sorry, moja strata.
Raphael
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raphael » 26.01.2020 09:48

W takich sytuacjach są oferty z możliwością bezpłatnego odwołania do jakiegośtam czasu, czy to 2 miesiące, czy 1 dzień przed przyjazdem. Zaliczka jest osobną kwestią, nie zawsze powiązaną z możliwością odwołania, ale fakt, po dacie granicznej bezpłatnego odwołania, jeśli nie przyjedziemy/odwołamy to z zasady przepada.
epinephrine087
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) epinephrine087 » 26.01.2020 11:03

Agata8181 napisał(a):Szukam apartamentu dla 2 rodzin 4+3 w okolicach Szybenika (+/- 20km) w terminie 19-28.07.2020
Czy możecie coś polecić?

Apartments Martina w Srimie :D
SpeakerPL
Autostopowicz
Brela/Baska Voda Apartament dla 5 osób

Nieprzeczytany postnapisał(a) SpeakerPL » 26.01.2020 17:39

Cześć,
Poszukuje jakiegoś sprawdzonego miejsca w Baska Voda lub Brela. Zalezy mi aby byłobliskość plazy, parking na samochód. Potrzebne są dwie sypialnie z podwójnymi łóżkami i jedna sypialnia z pojedynczym lozkiem wystarczy (albo salon z łóżkiem/sofą na którym może spać jedna osoba). Wyjazd na 10 dni od 5 do 15 sierpnia. Cena najlepiej do maks 3500-4000 zł. Prosze o jakieś sugestie. Dziekuje.
sloneczko
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) sloneczko » 26.01.2020 18:19

Czy możecie coś polecić?

Witam
Zapraszam do Rogoznicy :papa:
arturkrak
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) arturkrak » 27.01.2020 12:10

Witam wszystkich.

Po kilku pobytach w Podstranej chciałbym uderzyć gdzie indziej:) Czy macie jakieś sprawdzone miejsce dla 4 osób (2 dorosłych + 2dzieci)? Zależy mi aby było w miarę blisko do plaży (nie płyty betonowe), lokal z 4 łóżkami (dwa lub jeden duży pokój), kuchnia ..... + basen :) Nie odludzie i nie centrum miasta...... Pobyt 10-13dni, lokalizacja - Dalmacja :) Do ok. 4k ..... :roll:

Dziękuję.
Seta
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Seta » 28.01.2020 08:56

Witam serdecznie,

W sierpniu wybieramy się do Makarskiej na wyczekiwane wakacje. Proszę Wam o opinie i pomoc. Jedziemy grupą 13 osób (trzy rodziny). Czy kwestie noclegu (domki, apartamenty) można zostawić do momentu dotarcia na miejsce, czy raczej z taką grupą ciężko będzie coś znaleźć?
A może drodzy forumowicze macie jakieś rekomendacje dla tego regionu?

Życzę wszystkim udanych, zbliżających się wakacji
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

Rezerwacja apartamentów na 2020 r. - strona 14
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019