Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

poszukiwana rodzina z dziećmi do wspólnego podróżowania

Jeśli szukasz transportu i chcesz sie dołączyć się do kogoś, albo odwrotnie - masz do zaoferowania miejsce w samochodzie i możesz i chcesz zabrać Forumowicza - pisz w tym dziale. Można tu także szukać "spółki" na wyjazd.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
JolaM:)
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) JolaM:) » 12.06.2017 13:57

Dzień Dobry

Jedziemy z mężem i dziećmi ( chłopczyk 4 lata i dziewczynka 16 lat) do Chorwacji do miejscowości Baśka Voda od 29 lipca 2017 roku. Poszukujemy rodziny do wspólnego podróżowania i pobytu. Jeśli ktoś chciałby zapraszam do kontaktu. W grupie lepiej. :)
lemonsopot
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) lemonsopot » 20.06.2017 17:45

Cześć
My 40+ ( córki 15 i 17 ) jedziemy tydzień później (5.08 ). Czy macie sztywny termin ? Ruszamy z Gdyni , a Wy skąd jesteście?
pozdr
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) JolaM:) » 20.06.2017 18:14

lemonsopot napisał(a):Cześć
My 40+ ( córki 15 i 17 ) jedziemy tydzień później (5.08 ). Czy macie sztywny termin ? Ruszamy z Gdyni , a Wy skąd jesteście?
pozdr

Witaj

Niestety sztywny ja każdego roku mam stały urlop zawsze po 27 ( podatki, wypłaty) . My jedziemy z Krakowa szkoda kurcze, bo ja właśnie tak bardzo w tym roku chciałabym aby ktoś z nami pojechał. :)
aAnia
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) aAnia » 21.06.2017 06:09

My nie mamy jeszcze rezerwacji, nie wiesz przypadkiem czy w waszym obiekcie już wszystko zajęte?
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) JolaM:) » 21.06.2017 07:34

aAnia napisał(a):My nie mamy jeszcze rezerwacji, nie wiesz przypadkiem czy w waszym obiekcie już wszystko zajęte?

Możesz zapytać. Dam Ci namiary abyś zobaczyła jak to wygląda . Apartments Antiša 3-gwiazdkowy

Ulica Tina Ujevića 7, 21320 Baška Voda, Chorwacja – Pokaż mapę . Najlepiej znaleźc na booking.

Ja odwołałam rezerwację z booking i zarezerwowałam przez telefon o prawie 200 euro taniej mnie to wyniosło. Numer do Ivy to córka właściciela +385912555599, przemiła i przesympatyczna. my mamy zarezerwowane od 30 lipca.
dntsln
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) dntsln » 21.06.2017 10:30

~JolaM:)

Będziemy w okolicy z dziewczyną i szukamy transportu powrotnego - czy mielibyście dwa miejsca?

Pozdrawiamy serdecznie
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) JolaM:) » 21.06.2017 11:04

dntsln napisał(a):~JolaM:)

Będziemy w okolicy z dziewczyną i szukamy transportu powrotnego - czy mielibyście dwa miejsca?

Pozdrawiamy serdecznie

Bardzo mi przykro ale jedziemy we czworkę . I niestety pozostaje kawalek miejsca bo fotelik syna zajmuje sporo a jeszcze corka z tyłu.
dntsln
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) dntsln » 21.06.2017 11:57

Ok, dziękujemy za odpowiedź. Gdyby ktoś z obecnego tu koleżeństwa podróżował w tym czasie i miał wolne miejsca, to prosimy o kontakt.

Pozdrawiamy :)
Mariusz007
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mariusz007 » 25.06.2017 16:41

Dzień dobry,
my z przyjemnością dołączymy, nie mamy jeszcze rezerwacji, ale myślę, że z tym chyba nie będzie większego problemu. Baška Voda to b. ciekawa propozycja. Jesteśmy z Krakowa, rodzina z dziećmi 9 i 14. Kłopot może niestety być z terminem, my musimy wyjechać 23, 24 lipca ponieważ najpóźniej 3, 4 sierpnia powinniśmy być w Krakowie. Pozdrawiamy!
Marek77
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marek77 » 25.06.2017 19:09

Cześć.
My też ruszamy do Baśka Voda ja żona i siedmiolatek mamy rezerwacje od 29 lipca do 4 sierpnia więc 28 wyjeżdżamy jedziemy z lubuskiego kierunek swiecko-niemcy -austria-słowenia-chorwacja . Pozdrawiamy serdecznie :)
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) JolaM:) » 25.06.2017 19:33

Mariusz007 napisał(a):Dzień dobry,
my z przyjemnością dołączymy, nie mamy jeszcze rezerwacji, ale myślę, że z tym chyba nie będzie większego problemu. Baška Voda to b. ciekawa propozycja. Jesteśmy z Krakowa, rodzina z dziećmi 9 i 14. Kłopot może niestety być z terminem, my musimy wyjechać 23, 24 lipca ponieważ najpóźniej 3, 4 sierpnia powinniśmy być w Krakowie. Pozdrawiamy!

Dzień Dobry

Niestety ja nie moge wyjechać wczesniej musze wypłaty ludziom zrobić 28 . Ech a nie uda Wam sie przesunąć o te parę dni? Mamy rezerwacje od 30 w Baśce. Strasznie miło by nam było być z kimś. Moze coś uda sie zrobić?
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) JolaM:) » 25.06.2017 19:35

Marek77 napisał(a):Cześć.
My też ruszamy do Baśka Voda ja żona i siedmiolatek mamy rezerwacje od 29 lipca do 4 sierpnia więc 28 wyjeżdżamy jedziemy z lubuskiego kierunek swiecko-niemcy -austria-słowenia-chorwacja . Pozdrawiamy serdecznie :)

Oki zatem podaję do siebie namiary adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl My co prawda jedziemy 29 ale mozemy tam na miejscu pójśc na piwo :):):)
Marek77
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marek77 » 25.06.2017 19:59

JolaM:) napisał(a):

Oki zatem podaję do siebie namiary adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl My co prawda jedziemy 29 ale mozemy tam na miejscu pójśc na piwo :):):)

Przesunięcie terminu nie wchodzi w grę i tak ledwo udało nam się znaleźć kwaterę 10 metrów od plaży ul Podloka lecz na miejscu z miłą chęciom piwko z wami wypijemy adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl :wink:
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) JolaM:) » 25.06.2017 20:14

Marek77 napisał(a):

Przesunięcie terminu nie wchodzi w grę i tak ledwo udało nam się znaleźć kwaterę 10 metrów od plaży ul Podloka lecz na miejscu z miłą chęciom piwko z wami wypijemy adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl :wink:

A skąd konkretnie jesteście bo my z Wieliczki ?
Marek77
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marek77 » 25.06.2017 21:53

Marek77 napisał(a):

A skąd konkretnie jesteście bo my z Wieliczki ?

Świebodzin woj.lubuskie

Powrót do Forumowy auto-stop.

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019