Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

podłączę się z rodzinką pod wyjazd 2017

Jeśli szukasz transportu i chcesz sie dołączyć się do kogoś, albo odwrotnie - masz do zaoferowania miejsce w samochodzie i możesz i chcesz zabrać Forumowicza - pisz w tym dziale. Można tu także szukać "spółki" na wyjazd.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
axlgks
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) axlgks » 25.11.2016 22:01

Dzień dobry wszystkim

Chciałbym wraz z rodzinką (dzieci 4 i 5 lat) rozpocząć Chorwackie przygody jednak nie mamy w tym żadnego doświadczenia a i żona jakby przez to troszkę nie przekonana. Nasz kontakt z tym krajem ograniczył się do podróży poślubnej w Hotelu.

W związku z tym z chęcią dołączymy do jakiejś doświadczonej "grupy apartamentowej" jeżdżącej w sprawdzone miejsca, najlepiej z małymi dziećmi 2 - 7 lat.
Termin lipcowo / sierpniowy. Miejsce nie ma większego znaczenia, może lepiej bliżej jak dalej z fajną plażą do dzieci (Omis, okolice?) Fajnie jakby był to ośrodek z niewielkim basenem dla dzieciaków.

Pozdrawiam!
Krzysztof
rapez
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) rapez » 15.12.2016 10:41

Musisz poczekać do maja-czerwca aż ktoś będzie bliżej niż dalej wyjazdu:) wtedy może kogoś znajdziesz.
Warto jednak poszukać wśród rodziny, może ktoś już był i wybierze się z Wami; jazda w ciemno z kimś z forum może być przygodą ale nie zawsze uda się zgrać:).
Proponuję teraz czytać tematy wyjazdów z dziećmi (znajdziesz ich sporo w wyszukiwarce), są tam polecane miejsca na pierwszy raz, opisy atrakcji i wiele innych cennych informacji. Z tak małymi dziećmi proponuję plaże zacienione.
Pozdrawiam.
adamr20
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) adamr20 » 15.12.2016 23:38

A mam takie szybkie pytanie. Nie byłem 4 lata w CRO. Dziecko itp. Mam pytanie czy opłaca się jechać jeszcze w ciemno czy już porostu to powoli zanika i lepiej coś rezerwować. Wyjazd pod koniec czerwca koło 26 do 6 lipca. Nie wiem gdzie ale Baska Voda itp. Pozdrawiam.
Mikromir
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 16.12.2016 00:12

adamr20 napisał(a):A mam takie szybkie pytanie. Nie byłem 4 lata w CRO. Dziecko itp. Mam pytanie czy opłaca się jechać jeszcze w ciemno czy już porostu to powoli zanika i lepiej coś rezerwować. Wyjazd pod koniec czerwca koło 26 do 6 lipca. Nie wiem gdzie ale Baska Voda itp. Pozdrawiam.

Zwierzenia wyjeżdżających w ciemno tutaj.
Slavko1974
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Slavko1974 » 21.12.2016 08:47

@axlgks - ja planuję wyjazd w 2017 roku, w przyszłym roku moje dzieci będą miały 3 i 7 lat. Będzie to nasz 6-ty wyjazd do Chorwacji w ciągu ostatnich 8 lat. Jeszcze dokładnie nie wiem, gdzie to będzie, celuję w Dalmację Środkową ale to na razie luźne założenia. Realniejszych kształtów moje wakacje nabiorą w styczniu, bo do końca lutego chcę zarezerwować miejscówkę.
Jednakże mój wyjazd planuję na przełomie czerwca i lipca.
tonyst
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) tonyst » 21.12.2016 10:38

Jeśli planujesz jechać przełom lipca sierpnia to nie czekaj do ostatniej chwili i nie jedz też w ciemno tym bardziej że jedziesz z dwójka małych dzieci. Czasu się zmieniły i cro jest bardziej oblegana .
Na około 50 wysłanych emaili z zapaytaniem o przełom sierpnia lipca dostałem może z 6 odpowiedzi pozytywnych reszta to były odpowiedzi że już za późno.
blazej_k1
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) blazej_k1 » 04.01.2017 12:09

Skąd jesteś . My wstępnie mamy już zarezerwowaną Baska Voda , ale luksusów tam nie ma. Nasz wyjazd to 10 lipca do 23 lipca . My jedziemy z okolic Wrocławia .
Sławosz
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sławosz » 05.01.2017 00:37

Cześć, my planujemy namiot, przełom czerwca/lipca.
W zeszłym roku byliśmy na Peljesacu z dziećmi 1 i 2 lata pod namiotem. Było super. Niestety w tym roku znajomi/rodzina się wykruszyli i myślimy dalej, czy jechać sami? Z kimś zawsze raźniej.
Marecki37
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marecki37 » 05.01.2017 21:53

Sławosz napisał(a):Cześć, my planujemy namiot, przełom czerwca/lipca.
W zeszłym roku byliśmy na Peljesacu z dziećmi 1 i 2 lata pod namiotem. Było super. Niestety w tym roku znajomi/rodzina się wykruszyli i myślimy dalej, czy jechać sami? Z kimś zawsze raźniej.

Jeżeli się nie zmieni nic w planach planujemy jechać 22.06-01.07 do Lokva Rogoznica, z tym że wstępnie podróż dzielimy ze względu na malucha ( teraz ma 13 msc ) z noclegiem w Lenti ( Węgry ). Mam co prawda zaklepany tam jeden nocleg przez Booking ale z możliwością rezygnacji więc to wstępny plan :)
A Wy w jakim terminie i dokąd tym razem ??
Sławosz
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sławosz » 05.01.2017 22:09

Odpowiedziałem na PRV.
kubik4000
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) kubik4000 » 09.01.2017 16:28

Jestem ze śląska planowane wakacje od 17.06- do +-10 dni nie wiem jeszcze w jaki rejon pojade małżeństwo około 35 lat i 2 dzieci 1,5 i 9 lat

jakby co to priv
śmigacz
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) śmigacz » 09.01.2017 18:09

Ja wyjeżdżam po odebraniu świadectw szkolnych z dziećmi 4 i 9 lat.
tomton
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomton » 19.01.2017 18:01

Śmigacz w jakie rejony się wybieracie?
Też mam zamiar wyjechać z rodziną w piątek na tydzień. Najbardziej interesuje mnie Riwiera Makarska, bo tam z wszystkich wyjazdów podobało mi się najbardziej. Nas jest piątka, dzieci 14 lat 10 lat i 7 miesięcy. Mam auto dla dziewięciu osób. Jesteśmy z Mazowsza.
śmigacz
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) śmigacz » 19.01.2017 18:16

Pierwszy tydzień w Tucepi a potem się zobaczy. Ty masz 4 wolne miejsca to po co ja jadę swoim autem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :oczko_usmiech:
tomton
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomton » 19.01.2017 19:15

:lol: No właśnie w tym roku mam problem z dobraniem do pełna swój autobusik, bo wszyscy znajomi rzucili się na Egipt. Moja Połówka z tych nie latających, więc jeździmy. 8) Tucepi to chyba malutka miejscowość, my lubimy wieczorem wyjść na spacer promenadą, wypić drinka.
Następna strona

Powrót do Forumowy auto-stop.

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019