Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

podłączę się z rodzinką pod wyjazd 2017

Jeśli szukasz transportu i chcesz sie dołączyć się do kogoś, albo odwrotnie - masz do zaoferowania miejsce w samochodzie i możesz i chcesz zabrać Forumowicza - pisz w tym dziale. Można tu także szukać "spółki" na wyjazd.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
axlgks
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) axlgks » 25.11.2016 22:01

Dzień dobry wszystkim

Chciałbym wraz z rodzinką (dzieci 4 i 5 lat) rozpocząć Chorwackie przygody jednak nie mamy w tym żadnego doświadczenia a i żona jakby przez to troszkę nie przekonana. Nasz kontakt z tym krajem ograniczył się do podróży poślubnej w Hotelu.

W związku z tym z chęcią dołączymy do jakiejś doświadczonej "grupy apartamentowej" jeżdżącej w sprawdzone miejsca, najlepiej z małymi dziećmi 2 - 7 lat.
Termin lipcowo / sierpniowy. Miejsce nie ma większego znaczenia, może lepiej bliżej jak dalej z fajną plażą do dzieci (Omis, okolice?) Fajnie jakby był to ośrodek z niewielkim basenem dla dzieciaków.

Pozdrawiam!
Krzysztof
rapez
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) rapez » 15.12.2016 10:41

Musisz poczekać do maja-czerwca aż ktoś będzie bliżej niż dalej wyjazdu:) wtedy może kogoś znajdziesz.
Warto jednak poszukać wśród rodziny, może ktoś już był i wybierze się z Wami; jazda w ciemno z kimś z forum może być przygodą ale nie zawsze uda się zgrać:).
Proponuję teraz czytać tematy wyjazdów z dziećmi (znajdziesz ich sporo w wyszukiwarce), są tam polecane miejsca na pierwszy raz, opisy atrakcji i wiele innych cennych informacji. Z tak małymi dziećmi proponuję plaże zacienione.
Pozdrawiam.
adamr20
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) adamr20 » 15.12.2016 23:38

A mam takie szybkie pytanie. Nie byłem 4 lata w CRO. Dziecko itp. Mam pytanie czy opłaca się jechać jeszcze w ciemno czy już porostu to powoli zanika i lepiej coś rezerwować. Wyjazd pod koniec czerwca koło 26 do 6 lipca. Nie wiem gdzie ale Baska Voda itp. Pozdrawiam.
Mikromir
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 16.12.2016 00:12

adamr20 napisał(a):A mam takie szybkie pytanie. Nie byłem 4 lata w CRO. Dziecko itp. Mam pytanie czy opłaca się jechać jeszcze w ciemno czy już porostu to powoli zanika i lepiej coś rezerwować. Wyjazd pod koniec czerwca koło 26 do 6 lipca. Nie wiem gdzie ale Baska Voda itp. Pozdrawiam.

Zwierzenia wyjeżdżających w ciemno tutaj.
Slavko1974
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Slavko1974 » 21.12.2016 08:47

@axlgks - ja planuję wyjazd w 2017 roku, w przyszłym roku moje dzieci będą miały 3 i 7 lat. Będzie to nasz 6-ty wyjazd do Chorwacji w ciągu ostatnich 8 lat. Jeszcze dokładnie nie wiem, gdzie to będzie, celuję w Dalmację Środkową ale to na razie luźne założenia. Realniejszych kształtów moje wakacje nabiorą w styczniu, bo do końca lutego chcę zarezerwować miejscówkę.
Jednakże mój wyjazd planuję na przełomie czerwca i lipca.
tonyst
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) tonyst » 21.12.2016 10:38

Jeśli planujesz jechać przełom lipca sierpnia to nie czekaj do ostatniej chwili i nie jedz też w ciemno tym bardziej że jedziesz z dwójka małych dzieci. Czasu się zmieniły i cro jest bardziej oblegana .
Na około 50 wysłanych emaili z zapaytaniem o przełom sierpnia lipca dostałem może z 6 odpowiedzi pozytywnych reszta to były odpowiedzi że już za późno.
blazej_k1
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) blazej_k1 » 04.01.2017 12:09

Skąd jesteś . My wstępnie mamy już zarezerwowaną Baska Voda , ale luksusów tam nie ma. Nasz wyjazd to 10 lipca do 23 lipca . My jedziemy z okolic Wrocławia .
Sławosz
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sławosz » 05.01.2017 00:37

Cześć, my planujemy namiot, przełom czerwca/lipca.
W zeszłym roku byliśmy na Peljesacu z dziećmi 1 i 2 lata pod namiotem. Było super. Niestety w tym roku znajomi/rodzina się wykruszyli i myślimy dalej, czy jechać sami? Z kimś zawsze raźniej.
Marecki37
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marecki37 » 05.01.2017 21:53

Sławosz napisał(a):Cześć, my planujemy namiot, przełom czerwca/lipca.
W zeszłym roku byliśmy na Peljesacu z dziećmi 1 i 2 lata pod namiotem. Było super. Niestety w tym roku znajomi/rodzina się wykruszyli i myślimy dalej, czy jechać sami? Z kimś zawsze raźniej.

Jeżeli się nie zmieni nic w planach planujemy jechać 22.06-01.07 do Lokva Rogoznica, z tym że wstępnie podróż dzielimy ze względu na malucha ( teraz ma 13 msc ) z noclegiem w Lenti ( Węgry ). Mam co prawda zaklepany tam jeden nocleg przez Booking ale z możliwością rezygnacji więc to wstępny plan :)
A Wy w jakim terminie i dokąd tym razem ??
Sławosz
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sławosz » 05.01.2017 22:09

Odpowiedziałem na PRV.
kubik4000
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) kubik4000 » 09.01.2017 16:28

Jestem ze śląska planowane wakacje od 17.06- do +-10 dni nie wiem jeszcze w jaki rejon pojade małżeństwo około 35 lat i 2 dzieci 1,5 i 9 lat

jakby co to priv
śmigacz
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) śmigacz » 09.01.2017 18:09

Ja wyjeżdżam po odebraniu świadectw szkolnych z dziećmi 4 i 9 lat.
tomton
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomton » 19.01.2017 18:01

Śmigacz w jakie rejony się wybieracie?
Też mam zamiar wyjechać z rodziną w piątek na tydzień. Najbardziej interesuje mnie Riwiera Makarska, bo tam z wszystkich wyjazdów podobało mi się najbardziej. Nas jest piątka, dzieci 14 lat 10 lat i 7 miesięcy. Mam auto dla dziewięciu osób. Jesteśmy z Mazowsza.
śmigacz
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) śmigacz » 19.01.2017 18:16

Pierwszy tydzień w Tucepi a potem się zobaczy. Ty masz 4 wolne miejsca to po co ja jadę swoim autem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :oczko_usmiech:
tomton
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomton » 19.01.2017 19:15

:lol: No właśnie w tym roku mam problem z dobraniem do pełna swój autobusik, bo wszyscy znajomi rzucili się na Egipt. Moja Połówka z tych nie latających, więc jeździmy. 8) Tucepi to chyba malutka miejscowość, my lubimy wieczorem wyjść na spacer promenadą, wypić drinka.
Następna strona

Powrót do Forumowy auto-stop.

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Forum wykorzystuje oprogramowanie M 2.0. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2018