Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Perełki z górnej półki

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
pomorzanka zachodnia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1454
Dołączył(a): 18.08.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) pomorzanka zachodnia » 07.08.2022 16:29

masia napisał(a):Dziękuję za relację - bardzo pomocna do planowania tegorocznego pobytu. Pozdrawiam Magda


Bardzo się cieszę, że Ci się moja relacja przyda. Udanych wakacji :papa: :D .
Piter_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3835
Dołączył(a): 09.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 27.10.2022 10:19

Cześć.

Jakoś nie miałem wcześniej okazji śledzić Twojej relacji, ale teraz przeczytałem całą 8)
Tak daleko jeszcze nigdy nie byliśmy, ale widzę że okolice Mlini są ciekawe i zachęcają do odwiedzenia, może kiedyś pomyślimy o tym.
I w ogóle fajna relacja, bardzo ładnie opisujesz i pokazujesz miejsca na zdjęciach.
:papa:
pomorzanka zachodnia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1454
Dołączył(a): 18.08.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) pomorzanka zachodnia » 27.10.2022 22:26

Witaj. :papa:
Bardzo mi miło, że dobrze się czytało. Rejony Dubrovnika są przepiękne, żałuję tylko że nie mieliśmy już siły na Kotor.
kai_30
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 78
Dołączył(a): 01.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) kai_30 » 03.01.2023 21:39

Nadrabiam po kolei zaległości forumowe (prawie dwuletnie! :roll: ), no i wiadomo, że nie mogłam ominąć relacji krajanki! :mrgreen:

Mnie korci odwrotnie, żeby w tym roku spróbować trasy przez Polskę, zawsze jeździliśmy przez Niemcy, Austrię i Słowenię. Z tym, że ja nie jeżdżę w nocy, więc przejazd S6 i S3 zajmie na pewno więcej czasu, zwłaszcza przy wyjeździe w sobotę. Przemyślę i prześledzę Waszą trasę jeszcze :)

Co do nastolatków i ich fochów - ach, jak ja to rozumiem! :twisted: Tam gdzie można odpuszczać bez wielkiej szkody, odpuszczam. Ale czasem nie ma bata, musi z nami i koniec.

Przenoszę się do Twojej tegorocznej relacji i już się na nią cieszę :mrgreen:
pomorzanka zachodnia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1454
Dołączył(a): 18.08.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) pomorzanka zachodnia » 05.01.2023 22:58

Cieszę się ziomalko, że zawitałaś :D .

Przez S3 i S6 wracamy zawsze w dzień i jest nienajgorzej. My być może w tym roku pojedziemy z kolei przez Niemcy.

Wiem, że to naturalne, że dzieci nie chcą iść ze starymi, ale trudno mi się z tym pogodzić 8) . W tym roku młody w zasadzie tylko plaże czasem sobie odpuszczał.
gucio1955
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 46
Dołączył(a): 08.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gucio1955 » 21.03.2023 23:44

Fajnie się czytało. Dzięki za relacje. Wybieram się do Dubrownika więc z zaciekawieniem czytałem.
Pozdrawiam.
pomorzanka zachodnia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1454
Dołączył(a): 18.08.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) pomorzanka zachodnia » 22.03.2023 20:13

gucio1955 napisał(a):Fajnie się czytało. Dzięki za relacje. Wybieram się do Dubrownika więc z zaciekawieniem czytałem.
Pozdrawiam.


Dzięki, bardzo się cieszę :D :papa: . Wspaniałych wakacji w Dubrowniku życzę.
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Perełki z górnej półki - strona 12
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone