Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Para dołączy do zwiedzających Chorwację.

Jeśli szukasz transportu i chcesz sie dołączyć się do kogoś, albo odwrotnie - masz do zaoferowania miejsce w samochodzie i możesz i chcesz zabrać Forumowicza - pisz w tym dziale. Można tu także szukać "spółki" na wyjazd.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
anakin
Administrator

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 20.07.2019 21:34

robertms napisał(a):Alez nie "zniechecaj" mlodziezy, wiecej asertywnosci, empatii, nie badz jak #anakin... ;)

pozdrawiam

Anakin mówi z czym się należy liczyć i co ile kosztuje.
To bardzo cenna informacja.
Rzekłbym nawet, że bezcenna.
Zwłaszcza dla kogoś kto w Cro nigdy nie był.

Oczywiście też pozdrawiam.
Dodam jeszcze emotkę, żeby nie było... :smo:
robertms
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) robertms » 20.07.2019 21:37

anakin napisał(a):
robertms napisał(a):Alez nie "zniechecaj" mlodziezy, wiecej asertywnosci, empatii, nie badz jak #anakin... ;)

pozdrawiam

Anakin mówi z czym się należy liczyć i co ile kosztuje.
To bardzo cenna informacja.
Rzekłbym nawet, że bezcenna.
Zwłaszcza dla kogoś kto w Cro nigdy nie był.

Oczywiście też pozdrawiam.
Dodam jeszcze emotkę, żeby nie było... :smo:

Dobry i zly glina - jak najbardziej rozumiem...

Wyprawa tej pary nie jest/bedzie, wg mnie, "zwyklym" urlopem w CRO - ja kibicuje!

pozdrawiam, zeby nie bylo... :)
bigredone
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) bigredone » 20.07.2019 21:49

Wszyscy kibicujemy :) Podróż za jeden uśmiech :)
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 20.07.2019 21:53

robertms napisał(a):Wyprawa tej pary nie jest/bedzie, wg mnie, "zwyklym" urlopem w CRO - ja kibicuje!

Sądzisz, że zrealizują urlop w 100 % jaki zaplanowali. :?:
Ja nie.
Ale 50 % już będzie sukcesem.
Pedros29
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pedros29 » 20.07.2019 21:58

noode napisał(a):
Pedros29 napisał(a):Przypominam sobie taki wątek,gdzie gość chciał pojechac do Chorwacji na oleju opałowym,żeby było taniej. Czytając ten wątek można się bawić podobnie.

Hehe he, smutny z Ciebie człowieczek.

Mam 178cm i 115 kg taki sobie malutki ,,człowieczek'
robertms
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) robertms » 20.07.2019 22:00

Janusz Bajcer napisał(a):
robertms napisał(a):Wyprawa tej pary nie jest/bedzie, wg mnie, "zwyklym" urlopem w CRO - ja kibicuje!

Ja nie.

Nie wiem, jestes zdecydowanie bardziej doswiadczony (tak wynika z "CV"), ale tutaj moje zdanie sie nie liczy. Kibicuje im, i jesli moglbym pomoc np. noclegiem - bez problemu - ale 12-go August juz bede "po" w PL...

Jesli 50% bedzie sukcesem, na ktory w kolejnym poscie przystal #noode, jest ok - niech pobują, trza pomóc...

pozdrawiam
19Gumis20
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) 19Gumis20 » 21.07.2019 00:34

Ja nie.

To, że zaliczą nawet te 50 % (a życzę im 100%) to nie znaczy, że je zwiedzą. To jest coś na zasadzie, przybyć, przebiec się i już. Tak się nie da, nie zwiedza....
boboo
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) boboo » 21.07.2019 06:36

19Gumis20 napisał(a):To, że zaliczą nawet te 50 % (a życzę im 100%) to nie znaczy, że je zwiedzą. To jest coś na zasadzie, przybyć, przebiec się i już. Tak się nie da, nie zwiedza....
Następny :x
To napisz, proszę, jak należy prawidłowo zwiedzać. Bo obawiam się, że sam też nie zwiedzam i nie wiem co tracę (?).
andrzejk1975
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) andrzejk1975 » 21.07.2019 07:12

boboo napisał(a):
19Gumis20 napisał(a):To, że zaliczą nawet te 50 % (a życzę im 100%) to nie znaczy, że je zwiedzą. To jest coś na zasadzie, przybyć, przebiec się i już. Tak się nie da, nie zwiedza....
Następny :x
To napisz, proszę, jak należy prawidłowo zwiedzać. Bo obawiam się, że sam też nie zwiedzam i nie wiem co tracę (?).

każdy ma swój sposób zwiedzania :) i każdy może wybrać sam swoją drogę

i każdemu na wakacje życzę udanego zwiedzania leniuchowania i czego tylko sobie wymyśli :papa:
Ejżja
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ejżja » 21.07.2019 07:53

noode napisał(a):
noode napisał(a):Co co noclegów, to dlatego napisałem tu, że jeżeli jest ktoś kto będzie w tym czasie w Chorwacji, to możemy się do nich dołączyć/dołożyć by było taniej, to samo tyczy się kosztów paliwa :)

Nie bardzo rozumiem jak chcecie dołączyć do noclegu w wynajętym przez kogoś apartamencie. :roll:
Liczycie na wolne łóżka czy dostawki. :?:
Na forum jest Kalendarz wyjazdowy >>> aktualny-kalendarz-wyjazdowy-2019r-t55067.html

Jeżeli mielibyśmy dołączyć do czyjegoś noclegu, to nie zależy nam na wolnych łóżkach, tylko po prostu na bezpiecznym schronieniu i możliwości odświeżenia się. Możemy spać równie dobrze na podłodze, będziemy mieć karimaty.
Możemy również z kimś coś wspólnie zaplanować i wynająć.

Panie założycielu wątku, od 20.08. będziemy w Prizbie na Korczuli. W sumie o d.pe rozbić taka lokalizacja w stosunku do waszych planów, ale jeśli w drodze do Dubrovnika będziecie szukać noclegu, to wpadajcie, w salonie Was ugoszcze, bo kanapa jest:D tylko po cichu żeby wlascicielstwo nie widziało xD z Korculi płynie katamaran do Dubrovnika. I pomimo Waszego szalenczego planu, mocno kibicuje, bo ja też młoda, i góry przenoszę, o ile inni nie przeszkadzają;)
Bravik
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bravik » 21.07.2019 08:30

Ejżja napisał(a):... to wpadajcie, w salonie Was ugoszcze, bo kanapa jest:D tylko po cichu żeby wlascicielstwo nie widziało xD ... bo ja też młoda, i góry przenoszę, o ile inni nie przeszkadzają;)

kluczowe słowo - po cichu...
Ural
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 21.07.2019 08:50

Ja tam obawiał bym się ich gościć. Wiadomo kto i zacz. Można rano obudzić się bez cennych wartościowych rzeczy ale to jeszcze nic. Gorzej jak w ogóle się nie obudzić. Licho wie kto jest.

Ural ostrożny :roll:
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 21.07.2019 11:34

noode napisał(a):Do tego dochodzą koszty ewentualnego transportu pomiędzy miastami, nie ukrywam, że jeżeli będziemy mieć duży czas oczekiwania na autobus, a ten będzie kosztować więcej niż 40 euro za parę, to wolę szukać stopa.

Może warto poczytać jak radziły sobie dziewczyny....
autostopem-do-chorwacji-t43725.html
... i hydraulik (tylko niedokńczył)
krakow-makarska-gliwice-autostopem-2800-km-48-aut-t29254.html
Ural
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 22.07.2019 07:53

noode napisał(a):Do tego dochodzą koszty ewentualnego transportu pomiędzy miastami, nie ukrywam, że jeżeli będziemy mieć duży czas oczekiwania na autobus, a ten będzie kosztować więcej niż 40 euro za parę, to wolę szukać stopa.

Może warto poczytać jak radziły sobie dziewczyny....
autostopem-do-chorwacji-t43725.html
... i hydraulik (tylko niedokńczył)
krakow-makarska-gliwice-autostopem-2800-km-48-aut-t29254.html

Czemu hydraulik nie dokończył relacji - nikt tego nie wie. Może się nie obudził po noclegu na jakiejś przygodnie wybranej kwaterze. Kto to wie. Może był poczęstowany pysznym ciasteczkiem przez starsze miłe Panie gospodynie wynajmujące apartament i zasnął. Trzeba być bardzo ale to bardzo ostrożnym.

Ural :roll: :roll: :roll:
Karolus1
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) Karolus1 » 22.07.2019 11:20

Ja może napiszę tak:
Plan może i bardzo fajny ale moim zdaniem, jeśli ma być zrealizowany w tak krótkim czasie to raczej nie będzie tanio.

Przerabiałem już podobne wypady i zawsze mi wychodziło że
- albo tanio i wtedy wolno (najtańsze pociągi, autobusy, stop, dłuższy marsz, spanie często pod gołym niebem albo gdzieś na doczepkę)
- albo szybko znacznie drożej
Dość mała wydaje mi się kwota na jedzenie w Chorwacji - w zasadzie 1 obiad to 1/5 twojego zaplanowanego na ten cel budżetu.

Ja zwiedziłem na jednym wypadzie Węgry Rumunię i Bułgarię mając 200 marek w kieszeni. Ale wyjazd trwał ponad 3 tygodnie bo szybkie przemieszczanie się kosztuje.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forumowy auto-stop.

Para dołączy do zwiedzających Chorwację. - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019