Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Muzyczne podróże małe i duże

Słowenia, Czarnogóra, Albania, a nawet Grecja, Włochy, Hiszpania, a może Floryda, albo ... Słowacja?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ziutt
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) ziutt » 02.02.2017 22:24

Witam!
Postanowiłem że od tej pory tutaj będę wklejać linki do moich relacji.Mnie to trochę uporządkuje sprawę.
Tak więc do tej pory ukazały się relacje: :)
gorace-clearwater-beach-na-florydzie-i-inksze-talny-t36284.html

austria-polish-pow-d-er-hintertux-2013-t41237.html

zima-stulecia-w-edynburgu-czyli-wosp-2010-t38366.html

tam-mnie-jeszcze-nie-bylo-pierwszy-raz-na-drugiej-polkuli-t49392.html

Wkrótce,można nawet jeszcze dziś,rozpocznę kolejną relację z egzotycznego,przynajmniej dla mnie,wyjazdu :)

Oto ta relacja :)

rock-al-parque-czyli-ameryka-pld-po-raz-pierwszy-t51714.html

Powrót do Jak nie Chorwacja to ... ???

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019