Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Jedno wolne miejsce w samochodzie

Jeśli szukasz transportu i chcesz sie dołączyć się do kogoś, albo odwrotnie - masz do zaoferowania miejsce w samochodzie i możesz i chcesz zabrać Forumowicza - pisz w tym dziale. Można tu także szukać "spółki" na wyjazd.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Best.ever
Plażowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 17.07.2019
Jedno wolne miejsce w samochodzie

Nieprzeczytany postnapisał(a) Best.ever » 17.07.2019 20:30

Witam, razem ze znajomymi wybieramy się pierwszy raz do Chorwacji (Makarska) samochodem z Jasła (podkarpackie). Mamy jedno wolne miejsce. Zabookowany apartament ****. Wszystko załatwiam i ogarniam (winiety itd). Wyjazd 9-10 sierpnia, powrót 17-18 sierpnia. Jeżeli ktoś jest chętny to zapraszam do kontaktu :D

Powrót do Forumowy auto-stop.cron
Jedno wolne miejsce w samochodzie
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019