Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Gdzie zjeść po drodze do Czarnogóry?

Słowenia, Czarnogóra, Albania, a nawet Grecja, Włochy, Hiszpania, a może Floryda, albo ... Słowacja?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
boqler
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 07.07.2015
Gdzie zjeść po drodze do Czarnogóry?

Nieprzeczytany postnapisał(a) boqler » 06.08.2018 20:36

Hej,

Chciałbym założyć zbiorczy wątek na temat knajpek, restauracji na drodze oraz w samej Czarnogórze. Wyjeżdżamy w czwartek po południu przez Słowację, Węgry, Bośnię, nocleg w Pluzine, Utjeha, Kotor.

Czy ktoś może polecić albo odradzić jakieś knajpki po drodze? Może ktoś gdzieś jadł i jest w stanie polecić lub właśnie odradzić. Lecimy przez Słowację autostradą do Trnawy, później odbicie na przejście w Komarno i autostradą do Chorwacji, przejście w Samac, Sarajewo i do Czarnogóry na "mostek"

Powrót do Jak nie Chorwacja to ... ???cron
Gdzie zjeść po drodze do Czarnogóry?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2022