Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Gdzie szukać noclegów na Sardynii - bezpośrednio, lokalne ?

Słowenia, Czarnogóra, Albania, a nawet Grecja, Włochy, Hiszpania, a może Floryda, albo ... Słowacja?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Uwaga, w tym dziale niektóre posty mogą nie powodować przesunięcia tematu na górę listy. Zależy to od uznania posta za posiadający zawartość wystarczająco interesującą, aby uzasadnić podbicie takiego tematu. Ocena jest dokonywana w sposób automatyczny.
tomeki
Podróżnik
Posty: 28
Dołączył(a): 18.06.2016
Gdzie szukać noclegów na Sardynii - bezpośrednio, lokalne ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomeki » 09.07.2017 13:01

Może ktoś ma namiary bezpośrednie na fajne noclegi na Sardynii, albo dobre lokalne strony z apartamentami, czy też bezpośrednie strony internetowe wynajmujących? Wiem, że jest booking i airbnb, ale ostatnie wyjazdy nauczyły mnie, że najlepsze i najtańsze miejscówki znajdę poza tymi serwisami. Na pewno są jakieś lokalne strony z których korzystają np. Wlosi, ale na razie znalazłem tylko rentitala, ale średnio tam jest. Interesują mnie okolice Costa Smeralda w końcu sierpnia. Z góry dziękuje za pomoc.

Powrót do Jak nie Chorwacja to ... ???cron
Gdzie szukać noclegów na Sardynii - bezpośrednio, lokalne ?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019