Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

(PO)ślubnie Cro i Pag - ostatni odcinek str.9 :)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Kobieta
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 368
Dołączył(a): 03.07.2007
(PO)ślubnie Cro i Pag - ostatni odcinek str.9 :)

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kobieta » 01.02.2010 21:22

Witajcie.

Od wakacji już minęło kupę czasu, ale jak przeglądam zdjęcia to aż łezka w oku się kręci, bo było tak cudownie :)
Inni wybierają Egipt, Turcję czy Malediwy (choć tam z chęcią bym się wybrała, ale jak wygram w totolotka:D), a my na naszą podróż poślubną wybraliśmy Chorwację i Pag.
Pag to dla nas takie szczególne miejsce.
Mój mąż spędzał tam wakacje z rodzicami od liceum, albo i wcześniej :)
Razem po bagatela 4 miesięcznym stażu naszego związku pojechaliśmy też na Pag, takie moje pierwsze w sumie zagraniczne wakacje :lol:

A w minionym roku Pag był dla nas też zupełnie inny, bo byliśmy sami (bez obstawy rodziców), własnym autkiem, ja po raz 4 w Cro (drugi raz na Pagu),a mój mąż 7 albo 8 nie pamięta ;)

Długo zbierałam się do relacji, ma nadzieję, że będą chętne osoby do czytania i oglądania zdjęć :)


Dzień 1 i 2.

30.08.2009 i 31.08.2009

Podróż -> zapakowani po sam dach :) a niby w dwie osoby jedziemy :D
ponton, kółko, dwa materace zajmują jednak dużo miejsca :) + lodówka + walizka x 2 + garnitur + sukienka ślubna. Wyruszamy gdzieś o 6 rano.
Droga dobrze już nam znana:

Czech- Słowacja- Węgry-Chorwacja

Może nie typowo przez Węgry, ale małe miasteczka i wioski mają swój urok po prostu :)
Wyjechaliśmy wcześnie rano z zamiarem noclegu gdzieś po drodze, może na Węgrzech, może już w Chorwacji, nie wiedzieliśmy.
Jednak podróż okazała się tak prosta i bezproblemowa, że nie nocowaliśmy nigdzie i już o 21 z minutami byliśmy na miejscu na Pagu w mieście Pag u dobrze już znanych Nady I Iva Cyrlienko :)

No to troszkę zdjęć z podróży, nie ma ich dużo, bo aparat miałam mało w rękach, gdyż byłam pilotem jak się patrzy, kartka z trasą, mapa w ręce i zerkanie na nawi :)
Na trasie jak już wspominałam bezproblemowo, praktycznie pustki, na drogach, a w drugim kierunku korki, korki, korki...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


A później zapadł zmrok i byliśmy na miejscu..... a rano:

Oczywiście to ja w naszym związku jestem rannym ptaszkiem i ok 8 wyjrzałam na zewnątrz, a tam oczywiście piękne słońce i ciepło od rana :)
Och jak mi tego brakowało :) takiego błogiego spokoju... bo ostatnie miesiące przed ślubem były nerwowe, takie zabiegane :) a tu taki spokój :)
Na werandzie cicho i spokój... i zielono :)
Obrazek

A w kuchni niespodzianka i oczywiście mój pisk :D

Obrazek

i mąż-wąż wstaje, jemy śniadanko, zalane oczywiście mlekiem:

Obrazek

a później wiadomo..plaża... nie główna na Pagu,ale gdzieś za Bosaną:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

I mój mąż-wąż na naszym najukochańszym kółku:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

CDN.
Ostatnio edytowano 11.08.2010 14:56 przez Kobieta, łącznie edytowano 2 razy
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18196
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 01.02.2010 21:36

Zasiadam i czekam na obiecany C.D :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 01.02.2010 21:46

Witaj Kobieto - Izabelo :lol:
No ładnie, ładnie się zaczyna...tak tylko w kwestii formalnej - mam nadzieję, że w podróży, na plaży nie był only facet i kółko :?: :wink: :lol:
Pozdrav
Użytkownik usunięty
Re: (PO)ślubnie Cro i Pag

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 01.02.2010 22:11

Kobieta napisał(a):Długo zbierałam się do relacji, ma nadzieję, że będą chętne osoby do czytania i oglądania zdjęć :)


Jestem. Trzeci do pary.
Pozdrawiam!

P.S. Nie wiem czemu wydawało mi się że pod nickiem "Kobieta" kryje się facet... chyba mylę z kimś innym... :)
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14750
Dołączył(a): 02.08.2008
Re: (PO)ślubnie Cro i Pag

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 01.02.2010 22:26

Czwarta :D

Kobieta napisał(a):Inni wybierają Egipt, Turcję czy Malediwy (choć tam z chęcią bym się wybrała, ale jak wygram w totolotka:D), a my na naszą podróż poślubną wybraliśmy Chorwację i Pag.

To tak jak my na naszą podróż poślubną (w 2008 roku) :D Chociaż właściwie tylko zaczęliśmy od Pagu (spędziliśmy tam 2 dni), a potem pojechaliśmy dalej na południe Chorwacji.
Na pewno chciałabym jeszcze wrócić na tą "księżycową wyspę", która potrafi zaskakiwać :D

Kobieto, niezły początek. Fajny opis i piękne zdjęcia. Mnie już kupiłaś :D Czekam na więcej.
Tomasz W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1152
Dołączył(a): 04.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomasz W » 01.02.2010 22:44

Fajna opowieść i oryginalne zdjęcia. No i to pomieszanie wątków osobistych z turystycznymi.... :wink: Nie byłem jeszcze na Pagu więc czytam z zaciekawieniem.
Buber
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3790
Dołączył(a): 11.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Buber » 01.02.2010 23:21

Zdjęcia śliczne.
Ja też czasem lubię "cookisy" :wink: .
Przysiadam się i czekam co to będzie dalej - szykuje się "nielicha historia " :wink: .
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 01.02.2010 23:37

Buber napisał(a):.... szykuje się "nielicha historia " :wink: .


Okraszona nielichymi fotkami :D :D
No to jestem następny na ławeczce :D :D
Jareksz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 17.01.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jareksz » 02.02.2010 05:33

:D Drugi dzień a tu pusto? :roll: :wink: :wink:
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 02.02.2010 08:17

Witam.
Gratulacje.
Dlaczego mąż-wąż?
sroczka66
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2566
Dołączył(a): 25.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sroczka66 » 02.02.2010 08:30

Ja też jestem i czekam na c.d., bo daaawno, daaawno temu czytałam zapowiedź tej poślubnej historii.

Jak widać i czytać :wink: - warto było czekać :D
JoannaG
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 867
Dołączył(a): 08.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) JoannaG » 02.02.2010 09:42

Witam i zasiadam do czytelni :)

My też w podróż poślubną wybraliśmy się do Cro, tylko trochę dalej - na Peljesac :) No i to było już 8lat temu :)

Pozdrawiam :)
Iza&Krzysiek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 117
Dołączył(a): 10.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iza&Krzysiek » 02.02.2010 10:15

z miłą chęcią obejrze i poczytam jak wygląda Pag w sierpniu i we wrześniu.....my bylismy w 2 polowie lipca :) tez mieliscie upały ponad 30st ;)

Pozdrawiam Iza
Kobieta
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 368
Dołączył(a): 03.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kobieta » 02.02.2010 10:39

Wow tyle słuchasz i oglądaczy :- ))))))))))
Miło :)

A takim razie dziś kolejna część :)
marcin10
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 434
Dołączył(a): 10.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcin10 » 02.02.2010 11:35

Dawaj Kobieto, dawaj. Wrześniowy Pag to może być coś ciekawego :D
Następna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży

cron
(PO)ślubnie Cro i Pag - ostatni odcinek str.9 :)
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone