Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Okrug Gornji

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
fryzjer007
Globtroter
Posty: 54
Dołączył(a): 02.06.2007
Okrug Gornji

Nieprzeczytany postnapisał(a) fryzjer007 » 21.06.2007 23:11

Okrug Gornji czy to naprawde taka lipa?? Jestem załamany jade pierwszy raz do chorwacji a tu na forum wszyscy odradzają Okrug Gornji,a ja mam juz rezerwacje i jak czytam te wszystkie wypowiedzi to chyba nie chce mi sie juz tam jechac.Prosze wszystkich co mieli "przyjemnosc " tam byc o szczere opinie.Pozdrawiam!!!!!!!!!!!!
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 21.06.2007 23:37

Byłem tam 3 lata temu,spedziłem wspaniałe wakacje.Jedź i nie przejmuj się opiniami niektórych forumowiczów :D
A tak w ogóle, to najwiecej informacji o wyspie Ciovo tylko u madzi 1981 :D
Pozdrav.
carnivalka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1242
Dołączył(a): 17.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) carnivalka » 22.06.2007 08:24

Ja byłam tez tam rok temu,i bardzo się podobało całej rodzinie.Masz przecież do wyboru wspaniałą plażę zwaną Copacabana oraz kilka bardziej kameralnych plaż,co kto lubi.
Andreas
Croentuzjasta
Posty: 239
Dołączył(a): 13.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andreas » 22.06.2007 17:34

:D Ty fryzjer nie słuchaj innych .. Ty czytaj postyt Madzia to spec od Gornji Okrug i Ciovo . Sam tam jadę w sierpniu i też mi obrzydzali. W przyszłym roku pojadę gdzie indziej. pa pa . Andreas
Andreas
Croentuzjasta
Posty: 239
Dołączył(a): 13.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andreas » 22.06.2007 17:36

:D Kiedy jedziesz Ja 13.08 wyjeżdżam
fryzjer007
Globtroter
Posty: 54
Dołączył(a): 02.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) fryzjer007 » 22.06.2007 18:51

Andreas napisał(a)::D Kiedy jedziesz Ja 13.08 wyjeżdżam

dzieki za słowa otuchy:) juz mi lepiej!!:) Ja jadę 20.07 przez niemcy:).
lider
Croentuzjasta
Posty: 141
Dołączył(a): 09.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) lider » 22.06.2007 18:56

fryzjer007 napisał(a):Okrug Gornji czy to naprawde taka lipa?? Jestem załamany jade pierwszy raz do chorwacji a tu na forum wszyscy odradzają Okrug Gornji,a ja mam juz rezerwacje i jak czytam te wszystkie wypowiedzi to chyba nie chce mi sie juz tam jechac.Prosze wszystkich co mieli "przyjemnosc " tam byc o szczere opinie.Pozdrawiam!!!!!!!!!!!!

To dzielnica Trogiru można powiedzieć tyle,że za mostem b.ruchliwym i uginającym się...od strony gór czyli Trogiru wieje gnojówką z upadłego portu,więc jak najdalej od niego,dalej na otwarte morze jest całkiem przyjemnie w prawo przed małą szkołą/pod górę/ do samego końca ulicą i na autokamp i 100m dalej do budującego się domu z czerwonej cegły,tam jest "paradise" 0 ludzi,czasami jakiś Niemiec bez gaci przepłynie...Byłem 10 dni u Angelo naganiacza wycieczek na łódce m/s ODISEJ/fish-picnik/stoi w porcie i hotelu Medina/polecam- wracałem zrąbany z powodu zjedzonej 1 tony makreli z grilla i tony wina...Trzeba znależć sobie jakąś plażę są również żwirkowe/małe/i nie słuchać teoretyków .Powodzenia na Ciovo-pozdrów Angelo i syna Mariana/był w Polsce w wojsku przypłynął statkiem do Gdyni i ładowali polonezy tracki na statek/ od Adama z Ostródy 2+1 czerwona Octavia przełom 08/09.2005r.b.dobry i tani nocleg sami w całym domu,znajdziesz go jeśli jeszcze sprzedaje bilety na ODISEJ Aha srary lubi rakiję o 7 rano i jazdę do pracy po niej... :D
Adam.B
Cromaniak
Posty: 4491
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 22.06.2007 19:44

Andreas
Croentuzjasta
Posty: 239
Dołączył(a): 13.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andreas » 22.06.2007 19:52

:D Nic z tego nie zrozumiałem , ale jestem za Ciovo .... nie mam wyboru :D Znajde sobie coś dla siebie i dla dzieci :D :D
Andreas
Croentuzjasta
Posty: 239
Dołączył(a): 13.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andreas » 22.06.2007 19:53

Wyjeżdżam 13.08 godz. 18 przez chyba Słowację :D
Adam,K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1890
Dołączył(a): 25.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam,K » 30.06.2007 17:59

Jestem w tej chwili na Okrugu G. Nie martw sie opiniami innych. Wal smiało. Jest cudownie.
stafid
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 71
Dołączył(a): 19.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) stafid » 08.07.2007 21:03

Każdy turysta dołoży swoje trzy grosze. Ja byłem w ubiegłym roku na Ciovo Okrug G apartament Jurela i bardzo sobie chwalę. Tanio i co najważniejsze 15m od plaży. Właściciel w nic nie ingeruje, jak wyjechał do splitu to go ze 3 dni nie było. Pozdrówka wal śmiało.
borewicz
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 149
Dołączył(a): 08.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) borewicz » 09.07.2007 00:17

Sama wysepka jak i Trogir jest niesamowita. Jedyna rada to nie oceniajcie miejsca zaraz po przyjeździe bo jest duże prawdopodobieństwo, że nie będzie słodko. Mam na myśli kierowców, którzy po kiku....kilometrach będą na tyle zmęczeni, że wszystko może ich wkurzać. Piszę to ze swojej perspektywy. Po przejechaniu 1365 km za jednym zamachem ( bez noclegu w trakcie podróży ) i jak zobaczyłem Ciovo to byłem załamany. Luksus mieszał się z syfem. Dokładnie tak jak piszę. Bajer chałupa a obok wysypisko śmieci. Beton przemieszany z cytrusami i wpaniałym widokiem morza. Jednak zostało mi to wytłumaczone przez tych co już zasmakowali tego chlebka nie pierwszy raz ( tu pozdrowionka dla Adaśka K i jego świty :smo: ), że cała Cro jest taka. A co najważniejsze na następny dzień, kiedy człowiek wstał wypoczęty i zasmakował wspaniałej pogody i czystego oraz ciepłego morza to wszelkie niedogodności zniknęły. Przestało przeszkadzać bałaganiarstwo obok willi i syfek za willą. Delektowałem sie tym po co do Cro przyjechałem a czego w Polsce nie ma. Krótko jest ekstra i jak następnym razem nie będę miał wyboru to również tam pojadę. Trzeba jednak pamiętać, że ile forumowiczów to tyle guścików. Można tu zasmakować i ciszy i hałasu czyli do wyboru i koloru. Swoją drogą to w którym porcie nie śmierdzi....? Szczerze polecam i pamiętać o radzie ( to dla tych co jadą pierwszy raz ). Po :D zdrawiam.
dardol
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 31
Dołączył(a): 25.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dardol » 14.01.2009 11:41

stafid napisał(a):Każdy turysta dołoży swoje trzy grosze. Ja byłem w ubiegłym roku na Ciovo Okrug G apartament Jurela i bardzo sobie chwalę. Tanio i co najważniejsze 15m od plaży. Właściciel w nic nie ingeruje, jak wyjechał do splitu to go ze 3 dni nie było. Pozdrówka wal śmiało.
A możesz mi coś bliżej powiedzieć o tych apartamentach?Bo ja w tym roku zamierzam w nich spędzić wakacje.
Dzięki
kubasek
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 10.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kubasek » 11.02.2009 16:56

a wie ktos ile ludnosci liczy sobie Okrug Gornji ? jak i cala wysepka Ciovo? tylko bez Trogiru bo ten wyczytalem ze liczy sobie kolo 11 tys.
Następna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone