Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

EURO<26

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
dlugi
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 17.05.2002
EURO<26

Nieprzeczytany postnapisał(a) dlugi » 05.08.2002 12:58

Czy ktoś z Was korzystał może w Chorwacji ze zniżek dzięki tej karcie? Jeśli tak to czy moglibyście napisać gdzie i jakie były to zniżki.

PS. Ile jest kilometrów z Plitvic do Dubrownika i którędy najlepiej jechać?

z góry dzięki
pozdrawiam Paweł
fafik

Nieprzeczytany postnapisał(a) fafik » 05.08.2002 13:34

Z euro 26 masz zniżki na pociagi 25% i chyba na promy też ,a pozatym całoroczne ubezpieczenie w Gerlingu.Warto
dlugi
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 17.05.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) dlugi » 05.08.2002 14:42

To że mam ubezpieczenie to wiem, po to ją sobie wyrobiłem :lol: , ale dzięki za wiadomość o promach i pociągach. Wiecie może coś jeszcze?
andriej
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 121
Dołączył(a): 06.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) andriej » 05.08.2002 17:52

Wprawdzie nie uzyskalem znizek konkretnie z powodu karty EURO<26, a bardziej z powodu bycia studentem to zauwazylem , ze warto ja pokazywac. Oto co udalo mi sie wywalczyc :)
1. Wejscie na mury Dubrownika 10 Kn zamiast 15 Kn
2. Camping "Pod maslinom" kolo Dubrownika 350 Kn zamiast 410 Kn
3. Bilet wstepu do Plitvic 55 Kn zamiast 90 Kn
4. Camping kolo Splitu(Podstrana) 260 Kn zamiast 300 Kn
5. Zwiedzanie Salony 5 Kn zamiast 10 Kn
6. Akwarium w Rovinju 8Kn zamiast 15 Kn chyba ;)
I pare jeszcze miejsc , ktorych nie pamietam .
Nigdzie nie bylo naklejki Euro<26. Pytalem o znizke dla studentow, pokazywalem karte, a Chorwaci choc widzieli karte po raz pierwszy jak sadze znizek udzielali, za co chwala im, bo pare kun zaoszczedzilem i moglem pare dni dluzej zostac w tym pieknym kraju.
dlugi
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 17.05.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) dlugi » 06.08.2002 08:17

wielkie dzięki
mars2009
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 160
Dołączył(a): 15.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mars2009 » 06.06.2010 16:44

dlugi napisał(a):Czy ktoś z Was korzystał może w Chorwacji ze zniżek dzięki tej karcie? Jeśli tak to czy moglibyście napisać gdzie i jakie były to zniżki.


Temat dotyczący zniżek z 2002 r. Może go "odgrzejemy"?
Adam Sz.
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 207
Dołączył(a): 03.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam Sz. » 06.06.2010 22:22

W ramach odgrzewania:
1. Karta jako potwierdzenie, że ktoś jest studentem/uczniem (np. NP Plitvice w ten sposób daje zniżkę)
2. Link do wyszukiwarki zniżek:
http://www.euro26.org/opencms/opencms/e ... _database/
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 07.06.2010 06:02

andriej napisał(a):Wprawdzie nie uzyskalem znizek konkretnie z powodu karty EURO<26, a bardziej z powodu bycia studentem to zauwazylem , ze warto ja pokazywac. Oto co udalo mi sie wywalczyc :)
1. Wejscie na mury Dubrownika 10 Kn zamiast 15 Kn
2. Camping "Pod maslinom" kolo Dubrownika 350 Kn zamiast 410 Kn
3. Bilet wstepu do Plitvic 55 Kn zamiast 90 Kn
4. Camping kolo Splitu(Podstrana) 260 Kn zamiast 300 Kn
5. Zwiedzanie Salony 5 Kn zamiast 10 Kn
6. Akwarium w Rovinju 8Kn zamiast 15 Kn chyba ;)
I pare jeszcze miejsc , ktorych nie pamietam .
Nigdzie nie bylo naklejki Euro<26. Pytalem o znizke dla studentow, pokazywalem karte, a Chorwaci choc widzieli karte po raz pierwszy jak sadze znizek udzielali, za co chwala im, bo pare kun zaoszczedzilem i moglem pare dni dluzej zostac w tym pieknym kraju.



Czy na legitymacją teścia emeryta dostanę zniżkę. Podobny jestem na na jego zdjęciu z młodości. Bardzo proszę o szybką informację bo muszę przerobić teścia aby mi pożyczył. Pozdrawiam

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone