Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Motocykliści!!!!!!!!!!!

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Anita
Motocykliści!!!!!!!!!!!

Nieprzeczytany postnapisał(a) Anita » 03.04.2002 19:37

Czy ktoś może się wybiera motocyklem do Chorwacji. Czekam na odpowiedzi. Pozdrawiam wszystkich i buziaki.
antek
Cromaniak
Posty: 1031
Dołączył(a): 21.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) antek » 21.06.2005 19:22

jak już nie Jurek to nie wiem kto!!!!!!
neoadam
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 46
Dołączył(a): 20.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) neoadam » 21.06.2005 19:48

Antek nie ściemniaj
Jurek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3965
Dołączył(a): 28.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jurek » 21.06.2005 22:02

Nareszcie konkretny temat !!!!!! :o Do Chorwacji motocyklem chętnie bym pojechał, ale co wtedy z rodzinką! Nie mogę ich samych zostawić a sam hulaj dusza. Gdzieś już pisałem że moim marzeniem jest motor w Cro !!! Od pewnego czasu szukam przyczepki do motocykli ( dwa) aby w ten sposób zabrać je do Cro. Piszę dwa bo i córka moja też jest motocyklistką !!! A jak Ty widzisz wypad do Cro. Na jak długo i kiedy ?
Czy masz już jakąś ekipę, jakie masz doświadczenie w takich podróżach ?
Ja dosiadam Yamahę Virago 750, A Ty ???

Pozdrawiam

Obrazek
antek
Cromaniak
Posty: 1031
Dołączył(a): 21.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) antek » 01.07.2005 21:12

Jurek!!!!!
Zrobiłem podchodzik pod Ciebie i wyszedł całkiem, całkiem!!!!hihihihi

Zauważyłeś,że temacik powstał.....3 lata temu!!!:)
Podpucha się udała, bo myślałem ,że jak ktoś się odezwie to napewno Jurek!!! Znam cie chłopie jak diabli!!!:)

chyba tylko neoadam się połapał:)
a swoją drogą....w cro według moich obserwcaji najwięcej motocyklistów jest z czech. W każdym razie sa najbardziej krzykliwi:)
zawodowiec
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3461
Dołączył(a): 17.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) zawodowiec » 01.07.2005 23:54

Mamy coś dla Was motocyklistów i u nas (na dole strony). Chociaż krzykliwi nie jesteśmy aż tak bardzo :D
forum/viewtopic.php?t=6150&postdays=0&postorder=asc&start=1830
pzdr
volumen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2224
Dołączył(a): 21.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) volumen » 03.07.2005 23:04

Dla wszystkich motocyklistów: Divlje Jagode - Motori
Mnie się bardziej podoba wykonanie Alena Islamovica

Motori

U daljini cuju se
kao gromovi
Auto putem prolaze
kao vjetrovi

Odlazel' na dalek put
ko to moze znati
samo neki stoper ljut
sto ih prstom prati

Motori...

Izlizane traperice
jakne cizmice
usijane kacige
kozne torbice

Odlazel' na dalek put
ko to moze znati
samo neki stoper ljut
sto ih prstom prati

Motori...
typ1100
Globtroter
Posty: 30
Dołączył(a): 17.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) typ1100 » 05.07.2005 10:20

Witam :D

A tak na poważnie to ktoś oprucz mnie się może wybiera koło 20.08.2005 w rejon wybrzeża Dalmatyńskiego? Oczywiście na motocyklu zapomniałem dodać.

Marek
TypXX
Jurek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3965
Dołączył(a): 28.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jurek » 05.07.2005 16:42

Antek !! ale Ci wyszło !!! Przecie ty zawodowiec jesteś w tych sprawach :lol:
Jak się czuje Beatka ??? Całuski dla niej :P
antek
Cromaniak
Posty: 1031
Dołączył(a): 21.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) antek » 05.07.2005 23:46

POdszedłem cię jak dzieciaczka...czekałem na odzew kilka dni...a w archiwum to pól dnia kiedyś siedziałem,żeby znaleźc coś na Ciebie....wiesz, teraz każdy w archiwach czegos na kogoś szuka:):)hihihi

Beatka spoko...kuleje...i ciągle wspomina jakiegoś Jurka.......

całuski przekaże....i dla Leny ......wzajemnie
pozdrav
damiangres
Croentuzjasta
Posty: 380
Dołączył(a): 14.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) damiangres » 06.10.2006 12:23

Witam,
w tym roku też planowałem podróż do Chorwacji motocyklem, ale skończyło się na... Matizie:) Jednak nie żałuję - o ile na miejscu pogoda byłą ok, to nie wyobrażam sobie przejazdu przez Austrię i Niemcy (jechaliśmy ze Szczecina).
Może w przyszłym roku zdecydujemy się z żonką na takie rozwiązanie, choć chętniej załatwiłbym jakąś przyczepkę i na miejscu polatał na mojej kozie:)
Zawsze to '86 rok produkcji - niby stan idealny, ale różnie to bywa.
Może znajdzie się jeszcze ktoś kto chciałby się podłączyć z transportem motocykla do Chorwacji?
Sprawdzałem PKP Cargo - ceny z kosmosu:) więc tak nie da rady - jeszcze muszę sprawdzić osobowe, czy można moto. Rowery na pewno, ale moto to nie 20kg tylko 200:) więc ... może być problem.
Póki co pozdrawiam
damian
szczecin
GSX 750ES

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone