Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Dominikana - samolotem, nie statkiem

Słowenia, Czarnogóra, Albania, a nawet Grecja, Włochy, Hiszpania, a może Floryda, albo ... Słowacja?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Clis
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) Clis » 18.07.2018 20:23

No i fajnie ;) W marcu się tam wybieram. La Romana ;)
Jer
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jer » 18.07.2018 21:05

Clis napisał(a):No i fajnie ;) W marcu się tam wybieram. La Romana ;)

Fajnie wiedzieć gdzie się spędzi wakacje w następnym roku? ;)
Clis
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) Clis » 19.07.2018 16:55

Ależ "wakacje" spędzę w Cro ;) A w marcu - to tylko taka nagroda za lata "ciężkiej pracy" ;)
Jer
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jer » 19.07.2018 20:11

Na zakończenie, coś w rodzaju krótkiego podsumowania. Jadąc na Dominikanę chciałem zobaczyć i być regionie najmniej zawładniętym masową turystyką, a jednocześnie dostępnym poprzez biuro podróży. Punta Cana odstrzeliłem na samym początku, później inne regony z różnych względów. Trafiłem dobrze, świetny hotel, przestrzeń, plaża właściwie hotelowa. Wiązało się to z dłuższym dojazdem z i do lotniska. Wycieczki na miejscu można było kupić w każdy inny rejon Dominikany. Udało się trochę zobaczyć i poczuć klimat. Do dzisiaj zastanawiam się czy chciałbym mając okazję lecieć na Dominikanę po raz drugi zatrzymać się w innym rejonie i tam mieć bazę wypadową, aby zobaczyć coś nowego.
Cieszę się, że nie pisałem i nie wklejałem fotek tylko dla siebie :) Bo jak widzę sporo było „luknięć”.
Nowi turyści tam przyjeżdżają/przypływają, a miejscowi cierpliwie czekają.
20170221_095220.JPG

Podczas drogi na lotnisko mieliśmy postój ponownie w miejscowości Samana. Tym razem był to hotel Grand Bahia Principe Cayacoa. Tam dosiedli się turyści z Niemiec. Widoki z tego hotelu na morze, ale z poziomu parkingu.
20170221_100954.JPG

BezNazwy_Panorama1.JPG

Do Polski wracamy historycznymi już liniami lotniczymi.
20170221_154104.JPG

20170221_171411.JPG

20170221_171550.JPG

:) udało się zakończyć, może komuś się przyda ta rozwlekła w czasie fotorelacja.
Pozdrawiam
tiwa
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) tiwa » 19.07.2018 20:28

Nie wiem czy się przyda, ale fajnie było poczytać i pooglądać :D .
pzdr. :wink:
Darkos
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Darkos » 13.08.2018 14:58

Jer napisał(a):
Cieszę się, że nie pisałem i nie wklejałem fotek tylko dla siebie :) Bo jak widzę sporo było „luknięć”.

:) udało się zakończyć, może komuś się przyda ta rozwlekła w czasie fotorelacja.
Pozdrawiam

Wielkie dzięki za Niszową relację.
Fajnie, że się nie zniechęciłeś i dokończyłeś.
Jestem przekonany, że wiele osób Tu do Ciebie zajrzy - może i kiedyś, za jakiś czas,
ale zawarłeś mnóstwo ciekawych info o tym kierunku.

Dzięki :hut: i Pozdrawiam :papa:
Jer
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jer » 13.08.2018 19:57

Darkos napisał(a):
Jer napisał(a):

Pozdrawiam

Wielkie dzięki za Niszową relację.
Fajnie, że się nie zniechęciłeś i dokończyłeś.
Jestem przekonany, że wiele osób Tu do Ciebie zajrzy - może i kiedyś, za jakiś czas,
ale zawarłeś mnóstwo ciekawych info o tym kierunku.

Dzięki :hut: i Pozdrawiam :papa:

:) Z czasem niektóre wiadomości stracą na aktualności. Ale humbaki niech sobie pływają jak najdłużej. :)
Poprzednia strona

Powrót do Jak nie Chorwacja to ... ???

Dominikana - samolotem, nie statkiem - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019