Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Czerwiec 2016 - Szukamy 2 miejsc w aucie z 3City do Cro

Jeśli szukasz transportu i chcesz sie dołączyć się do kogoś, albo odwrotnie - masz do zaoferowania miejsce w samochodzie i możesz i chcesz zabrać Forumowicza - pisz w tym dziale. Można tu także szukać "spółki" na wyjazd.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Monalisa
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 29.01.2016
Czerwiec 2016 - Szukamy 2 miejsc w aucie z 3City do Cro

Nieprzeczytany postnapisał(a) Monalisa » 29.01.2016 18:45

Witajcie Cromaniacy :)
Jestem tu nowa, do Chorwacji wybieram się pierwszy raz i jestem strasznie podekscytowana :) Szukam sympatycznych ludzi, którzy mieliby dwa miejsca w aucie i ochotę na wspólną podróż z dwiema sympatycznymi kobietkami ( 19 l. i 36 l. )w obie strony- z Trójmiasta lub okolic do np. Makarskiej, Primosten, Baska Voda albo Tucepi albo jeszcze gdzie indziej :) Planujemy wyjazd na ostatni tydzień czerwca najlepiej, najwcześniej 25.06.16. Pobyt wstępnie na tydzień.
Pozdrawiam :)

Powrót do Forumowy auto-stop.cron
Czerwiec 2016 - Szukamy 2 miejsc w aucie z 3City do Cro
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019