Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Apartmani Živana Krapanjska 56 , Žaborić

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Popox
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 16.04.2018
Apartmani Živana Krapanjska 56 , Žaborić

Nieprzeczytany postnapisał(a) Popox » 22.04.2022 09:15

Dzień dobry.
Apartmani Živana Krapanjska 56 , Žaborić czy ktoś był?
Mają wolny apartament w interesującym mnie terminie i ogólnie wszystko mi odpowiada ale adres z Google maps zdaje się że różni się od tego że zdjęć w ogloszeniu.... Nir chciałbym się oszukać.

Tak więc jeśli ktoś miał okazję być proszę o informację.
Dziękuję. Obrazek

Linki
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Powrót do Apartamenty, hotele, pokojecron
Apartmani Živana Krapanjska 56 , Žaborić
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2022