Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

30 lipca 2019 południe Polski

Jeśli szukasz transportu i chcesz sie dołączyć się do kogoś, albo odwrotnie - masz do zaoferowania miejsce w samochodzie i możesz i chcesz zabrać Forumowicza - pisz w tym dziale. Można tu także szukać "spółki" na wyjazd.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Ithil
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 03.07.2019
30 lipca 2019 południe Polski

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ithil » 03.07.2019 10:50

Cześć i czołem, mam nóż na szyi. Potrzebuje transportu dla siebie i mojego psiaka (sznaucer miniaturka, prawie jak chomik ;p)z południa Polski (Śląsk Zagłębie Małopolska) w pkolice Zadaru 30 lipca 2019. Tak wiem że termin nieco z kosmosu bo to wtorek ale sprawa turbo wyjątkowa. Help!

Powrót do Forumowy auto-stop.cron
30 lipca 2019 południe Polski
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019