Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

29.07.2018 Zabrze-Maslenica

Jeśli szukasz transportu i chcesz sie dołączyć się do kogoś, albo odwrotnie - masz do zaoferowania miejsce w samochodzie i możesz i chcesz zabrać Forumowicza - pisz w tym dziale. Można tu także szukać "spółki" na wyjazd.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Inka83
Odkrywca
Posty: 92
Dołączył(a): 29.06.2017
29.07.2018 Zabrze-Maslenica

Nieprzeczytany postnapisał(a) Inka83 » 25.07.2018 08:36

Poszukuję kogoś do wspólnej podróży :)
Wyjeżdżamy z Zabrza w okolicach 22 w kierunku Maslenicy (ok 20km od Zadar). Jedziemy na raz czyli bez noclegu po drodze. Ja z mężem i dwiema córkami (4 i 8 lat). Jeśli ktoś jedzie w tamte okolice z chęcią się zgadam na wspólny przejazd czy nawet pobyt :)

Powrót do Forumowy auto-stop.cron
29.07.2018 Zabrze-Maslenica
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019