Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

2 miejsca na Istrie

Jeśli szukasz transportu i chcesz sie dołączyć się do kogoś, albo odwrotnie - masz do zaoferowania miejsce w samochodzie i możesz i chcesz zabrać Forumowicza - pisz w tym dziale. Można tu także szukać "spółki" na wyjazd.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Gowo
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 07.01.2013
2 miejsca na Istrie

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gowo » 07.01.2013 19:59

w celu zmniejszenia kosztów poszukuję dwie osoby po pięćdziesiątce na wspólny wypoczynek. Zapewniam transport i zakwaterowanie. termin 08 06 2013 do 22 06 2013. Koszt około 600 zł od osoby. Mogę dojechać na południe i zachód od linii Szczecin , Bydgoszcz , Łódź ,Katowice .
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Powrót do Forumowy auto-stop.2 miejsca na Istrie
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Forum wykorzystuje oprogramowanie M 2.0. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2018