Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

W poszukiwaniu zmian ;-)

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
Persa
Croentuzjasta
Posty: 134
Dołączył(a): 05.05.2002
W poszukiwaniu zmian ;-)

Nieprzeczytany postnapisał(a) Persa » 30.07.2008 13:10

Właśnie wróciliśmy z kolejnej (10) podróży do Cro.Zawsze zadowoleni, wypoczęci i już myślący o kolejnym urlopie.Ale tu jest mały problem, chyba musimy pójść na kompromis-znajomi chcą zmian,myślą o Italii,Francji, a ja do znudzenia jeździłabym do Chorwacji-mam tam wszystko czego mi potrzeba;-)
Stąd moja prośba doradzcie-gdzie znaleźć miejsca jak w Chorwacji,spokojne miejscowości,niezatłoczone plaże(rzędy leżaków odpadają !), może żwirowe plaże, domy nad samym morzem, po prostu Chorwację w innym kraju;-)
Z góry dziękuję
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 30.07.2008 14:30

Francji nie znamy

Italii probowalismy - nie zastapila nam chorwacji

nie wiem

mamy podobnie jak Wy :D z tym ze jezdzimy sami wiec nas nikt do zmian nie mobilizuje :D
Krzysztof FF
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 86
Dołączył(a): 13.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzysztof FF » 31.07.2008 12:44

My jeździmy co roku gdzie indziej, w Chorwacji byliśmy raz w 2004, w tym roku planujemy Czarnogórę, myślę że jest to dla cromaniaków dobra alternatywa chociaż jeszcze nie byliśmy (ale strasznie jesteśmy napaleni - patrz Czarnogóra (plan 2008)).
fafikdog
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 115
Dołączył(a): 25.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) fafikdog » 31.07.2008 13:31

Krzysztof FF napisał(a):My jeździmy co roku gdzie indziej, w Chorwacji byliśmy raz w 2004, w tym roku planujemy Czarnogórę, myślę że jest to dla cromaniaków dobra alternatywa chociaż jeszcze nie byliśmy (ale strasznie jesteśmy napaleni - patrz Czarnogóra (plan 2008)).


Byliśmy w tym roku w MNE, każdemu z ręką na sercu mogę odradzić wyjazd do tego kraju.
Ceny jak w Cro, plaże-leżak przy leżaku, generalnie turystów mają "gdzieś" (no chyba, że jesteś z Rosji).
victoo
Croentuzjasta
Posty: 221
Dołączył(a): 22.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) victoo » 31.07.2008 13:38

Grecka wyspa SANTORINI! Jest piękna...
helen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2045
Dołączył(a): 08.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) helen » 01.08.2008 00:16

Po lekturze ostatniego numeru "Podróży" zamarzyła mi się Portugalia. :roll:
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 01.08.2008 00:34

Wcześniej jeżdziliśmy do słonecznej Italii ze względu na zabytki :lol: Zatrzymywaliśmy w małej miejscowości Rosolina Mare między Wenecją, a Rawenną. Były tam plaże bez leżaków, spokojna niezatłoczona ale trzeba było troszkę powędrować wzdłuż wybrzeża. My mieszkaliśmy w bungalowie na plaży i również mieliśmy spokój....
Bardzo milo wspominam wakacje w Rosolinie :D Wieczorkiem można było coś dobrego zjeść albo potańczyć :hut:
:papa: Pozdrawiam :papa:
plavac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4893
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) plavac » 01.08.2008 07:23

Cro to cudowne połączenie słońca, ciepłego morza, skalistych plaż i słowiańskiego języka.
Trudno o kraj z podobnym zestawem uroku :)
Gdybym miał polecać klimat i nastrój - to przylądek Gargano we Włoszech (ale wiadomo - nie w sierpniu !)
Natomiast na pewno warto odmienić Cro Korsyką . Ale poczucie obcości skutecznie stworzy bariera językowa - chyba że się włada francuskim w korsykanskim wydaniu :)
Byłem tu i tam na Południu. Po wielu latach wybrałem - Cro 8)
Pozdrawiam.
janusz.w.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1672
Dołączył(a): 21.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) janusz.w. » 01.08.2008 08:52

helen napisał(a):Po lekturze ostatniego numeru "Podróży" zamarzyła mi się Portugalia. :roll:


Mi też, mi też... :wink: :D
Zaczynam obliczenia kasowo - kilometrowe :!:

pozdr
helen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2045
Dołączył(a): 08.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) helen » 01.08.2008 09:26

Januszu licz głośno, tak żebym ja już nie musiała :mrgreen: , ja jeszcze z chęcią wróciłabym na dłużej na południowe wybrzeże Krety, polecam szukającym ładnych widoków, gór, pustych plaż i ciszy.
A domki prawie nad samym morzem, wąskie uliczki w formie schodków znajdą się np w Agia Galini. http://www.agia-galini.com/en/home/tour/ no i Agia Galini to po polsku Święty Spokój ;)
janusz.w.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1672
Dołączył(a): 21.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) janusz.w. » 01.08.2008 09:34

helen napisał(a):Januszu licz głośno, tak żebym ja już nie musiała :mrgreen: , ja jeszcze z chęcią wróciłabym na dłużej na południowe wybrzeże Krety, polecam szukającym ładnych widoków, gór, pustych plaż i ciszy.
A domki prawie nad samym morzem, wąskie uliczki w formie schodków znajdą się np w Agia Galini. http://www.agia-galini.com/en/home/tour/ no i Agia Galini to po polsku Święty Spokój ;)


Helen,
Jasne, jak policzę to dam znać :!: Nam też bardzo podobało sie na Krecie :!: W tym roku wymyśliłem, że w czerwcu jedziemy na ulop na 2 tygodnie, a poprawimy we wrześniu... - w Chorwcji 8) , ale już tylko tydzień :cry:
pozdr
janusz.w.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1672
Dołączył(a): 21.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) janusz.w. » 04.09.2008 11:51

helen napisał(a):Januszu licz głośno, tak żebym ja już nie musiała :mrgreen: , ja jeszcze z chęcią wróciłabym na dłużej na południowe wybrzeże Krety, polecam szukającym ładnych widoków, gór, pustych plaż i ciszy.
A domki prawie nad samym morzem, wąskie uliczki w formie schodków znajdą się np w Agia Galini. http://www.agia-galini.com/en/home/tour/ no i Agia Galini to po polsku Święty Spokój ;)


helen,
Garść informacji nt. Portugalii i nie tylko:
http://naszepodroze.pl/nasze_podroze/nasze_podroze.html

pozdr
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 04.09.2008 12:13

Ja też planuję jakąś odmianę od Chorwacji 8) Chyba wybór padnie na Istrię 8) :wink:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 04.09.2008 12:16

Rysio napisał(a):Ja też planuję jakąś odmianę od Chorwacji 8) Chyba wybór padnie na Istrię 8) :wink:


Jak najbardziej trafny wybór - pogadamy o tym na Zlocie :lol: :papa:
Aglaia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1613
Dołączył(a): 03.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aglaia » 05.09.2008 14:06

Jeśli chodzi o żwirowe plaże to może Cinque Terre we Włoszech?

A dla zupełnej odmiany Portugalia 8) . Niestety nie pomogę w obliczeniach kilometrowych bo na dojeżdżanie jakieś 3 dni w jedną stronę nie mam czasu (tak nam na oko wyszło) więc pozostał samolot ale poza tym chętnie pomogę w miarę możliwości bo doświadczenia mam w miarę niedawne.

Ja raczej jestem z tych co ciągnie ich ciągle gdzie indziej (chyba że do Włoch - tam mogłabym spędzać każde wakacje :lol: ) więc odmianę mam prawie co roku.
Następna strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone