Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Vis

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Marsallah
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2275
Dołączył(a): 31.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marsallah » 02.07.2013 12:45

maslinka napisał(a):Marsallah, widzę, że Wy już po wakacjach :) Będzie relacja z Visu? :P
Baaardzo na nią liczę i czekam z utęsknieniem ;) :D


No, my już po :D :x

Relacja będzie :mrgreen: Póki co, jesteśmy świeżo po powrocie - Ania musi ogarnąć kwestię zdjęć, a ja muszę mieć czas - wróciłem do roboty na jakąś masakrę i mam taki zapieprz, że hej. Ale najpóźniej w przyszłym tygodniu wystartuję z relacją.

Wy w tym roku zgodnie z planem pauzujecie? :D
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14799
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 02.07.2013 12:56

Marsallah napisał(a):Wy w tym roku zgodnie z planem pauzujecie? :D

No właśnie nie.

Wszystko się pozmieniało i pokomplikowało. Ten rok był dla mnie dosyć pechowy - dużo chorowałam. A ostatnie 2 tygodnie spędziłam w szpitalu - paskudna choroba (wirus?) z gorączką 40 st. i wysypką. Były podejrzenia odry i szkarlatyny, ostatecznie wykluczono choroby wirusowe, ale mnie nie zdiagnozowano... Będę musiała jeszcze odwiedzić kilku lekarzy.

Teraz już jest prawie ok, kończę leczenie w domu i powoli planujemy jakąś Chorwację (gdzie dokładnie, jeszcze nie zdecydowaliśmy) na sierpień.

Jak będziecie w lipcu w Gliwicach, dajcie znać. Może byśmy wyskoczyli na jakieś pifffko? :) (Mam nadzieję, że szybko dojdę do siebie).

P.S. Cieszę się na relację z dosyć tajemniczej :D wyspy Vis :D
homie
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 30.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) homie » 02.07.2013 23:09

Marsallah, dzięki za info
mirek111
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 144
Dołączył(a): 16.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirek111 » 17.07.2013 16:15

c2h5oh napisał(a):2) Czy w mniejszych miejscowościach znajdą się jakies markety, czy na zakupy trzeba jeździć do Visu lub Komizy?


Witaj! Dobre wieści, właśnie otwarty został nowy Studenac w miejscowości Podstrazje, przy zjeździe na Rukavac.

poZDRAViam!
Mirek
Aranchili
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 27.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aranchili » 28.06.2014 11:36

Hej, mam pytanie gdzie najlepiej sie zakwaterowac na wyspie Vis by dotrzec jak najszybciej an slynna plaze Stinivę? tam gdzie stromo sie schodzi?, czy da sie tam rowerem dojechac czy tylko autem?
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 09.07.2014 21:18

mirek111 napisał(a):

Witaj! Dobre wieści, właśnie otwarty został nowy Studenac w miejscowości Podstrazje, przy zjeździe na Rukavac.


Mirek
Ale dzisiaj na przykład był zamknięty, bo prądu nie było ;) :)

W ten sposób chciałam zameldować, ze w końcu udało nam się dotrzeć na Vis - z małym opóźnieniem, ale zawsze. Wszystkie wasze rady ( a szczególnie Twoje - Mirku, się przydają) :D

Pozdrawiam serdecznie
Tymona
mirek111
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 144
Dołączył(a): 16.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirek111 » 10.07.2014 11:43

Tymona napisał(a):W ten sposób chciałam zameldować, ze w końcu udało nam się dotrzeć na Vis - z małym opóźnieniem, ale zawsze. Wszystkie wasze rady ( a szczególnie Twoje - Mirku, się przydają) :D


Cześć Tymono, mało brakowało i byśmy na Visie sie spotkali,
wróciłem tydzień temu... :papa:

Pomimo, że pogoda była w kratkę, jesteśmy z pobytu bardzo zadowoleni (jak zawsze).
Jeśli chcesz wiedzieć więcej - pytaj, postaram się pomóc.

poZDRAViam!
Mirek
o.zak
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 01.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) o.zak » 08.10.2014 22:57

:) też się zakochałam w tej wyspie :)))))
karin74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 27.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) karin74 » 15.10.2014 12:26

Też spodobała mi się ta wyspa. Na razie myślę ....marzę, o urlopie w CRO...w przyszłym roku. Na celowniku Komiža :D Jak z noclegami i cenami dla 2 osób w czerwcu ? Pozdrawiam
Stasiek18
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 857
Dołączył(a): 05.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stasiek18 » 09.02.2015 23:34

Witam
Kwatera w Rukavac już zaklepana na wakacje :D
Cena 520E wydaje się w porządku jak za 14 dni :wink:
Mam nadzieje na ciekawe plaże z perspektywy kajaka.
Może uda się dopłynąć kajakiem na Bisevo....
:papa:
o.zak
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 01.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) o.zak » 10.02.2015 17:55

Zazdroszczę ! Gdzie ta kwatera? :)
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 10.02.2015 19:03

Stasiek18 napisał(a):Kwatera w Rukavac już zaklepana na wakacje :D

No to Stasiek, miej oczy i uszy szeroko otwarte na tym Visie, bo znowu cię przepytam po powrocie. :)

Moi znajomi na razie zachwyceni zdjęciami domu na Bracu - szczególnie prysznic na zewnątrz robi furorę. :mrgreen: :wink:
Stasiek18
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 857
Dołączył(a): 05.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stasiek18 » 11.02.2015 20:27

o.zak napisał(a):Zazdroszczę ! Gdzie ta kwatera? :)

:wink:
Apartments Mihojevic ulica Luka 60 coś tam....
"Ljubičasti APARTMAN" :D

Mikromir napisał(a):
Stasiek18 napisał(a):Kwatera w Rukavac już zaklepana na wakacje :D

No to Stasiek, miej oczy i uszy szeroko otwarte na tym Visie, bo znowu cię przepytam po powrocie. :)

Jest 5 apartamentów ,w sumie na 16 luda,więc cała Twoja ekipa się zmieści w jednym skromnym domku :oczko_usmiech:
Ech...!....
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 11.02.2015 22:39

Stasiek18 napisał(a):"Ljubičasti APARTMAN" :D

Całkiem, całkiem ten apartman, Stasiek. Akurat niechcący ten dom wczoraj oglądałam i już go nawet mam w zakładkach. :roll: Dejavu mam chyba jakieś, czy co?... :wink: :mrgreen:

Stasiek18 napisał(a):Jest 5 apartamentów ,w sumie na 16 luda,więc cała Twoja ekipa się zmieści w jednym skromnym domku :oczko_usmiech:

He, he, to się jeszcze okaże ilu mi ludzi zostanie w ekipie po Braču. :roll: :oczko_usmiech:

Ale co oznacza to :?: :
Stasiek18 napisał(a):Ech...!....
krombocher
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 647
Dołączył(a): 07.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) krombocher » 14.05.2015 21:53

Hej,
Czy ktoś z szanownych forumowiczów mógłby polecić na PW jakąś kwaterkę na VIS dla 3-4 osób. Preferowane okolice Rukavaca.
Z góry dziękuję. K
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone