Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Sposób na tanie dzwonienie z Chorwacji do PL.

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
tygrys_8
Globtroter
Posty: 46
Dołączył(a): 05.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) tygrys_8 » 06.07.2010 10:46

Mam prośbę do tych co mieli startery chorwackie - czy naprawdę jeżeli mam kupiony starter chorwacki np. w sieci Tomato to za oodbieranie telefonów z Polski ja nic nie płacę.
pablo2222
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 849
Dołączył(a): 05.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) pablo2222 » 06.07.2010 11:08

tygrys_8 napisał(a):Mam prośbę do tych co mieli startery chorwackie - czy naprawdę jeżeli mam kupiony starter chorwacki np. w sieci Tomato to za oodbieranie telefonów z Polski ja nic nie płacę.

Odwracając pytanie. A jak Chorwat z Chorwacji zadzwoni do Ciebie do Polski na Twój polski numer to płacisz za odebrane połączenie. Opłata za odebrane połącznie obowiązuje w roamingu.
Pozdrawiam
tygrys_8
Globtroter
Posty: 46
Dołączył(a): 05.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) tygrys_8 » 06.07.2010 11:40

pablo2222 napisał(a):
tygrys_8 napisał(a):Mam prośbę do tych co mieli startery chorwackie - czy naprawdę jeżeli mam kupiony starter chorwacki np. w sieci Tomato to za oodbieranie telefonów z Polski ja nic nie płacę.

Odwracając pytanie. A jak Chorwat z Chorwacji zadzwoni do Ciebie do Polski na Twój polski numer to płacisz za odebrane połączenie. Opłata za odebrane połącznie obowiązuje w roamingu.
Pozdrawiam


A o tym nie pomyślałam ...
Dzięki za rozjaśnienie wątpliwości
darekb7
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 08.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) darekb7 » 08.07.2010 09:31

Zerknijcie na ofertę VIPme:
http://www.vipnet.hr/vipme-korisnici/vi ... ernational
Połączenia do Polski są za 1kn/min[/url]
dmf
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 11.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) dmf » 24.07.2010 17:50

darekb7 napisał(a):Zerknijcie na ofertę VIPme:
http://www.vipnet.hr/vipme-korisnici/vi ... ernational
Połączenia do Polski są za 1kn/min[/url]


Nie wprowadzaj w błąd:

Nowe taryfy Vip International pozwala taniej komunikacji międzynarodowej, która obejmuje:
połączeń do sieci stacjonarnych w 16 krajach w Europie, w cenie 1 € / min
połączenia do wszystkich sieci (komórkowej i stacjonarnej) w Chorwacji, w cenie 1 € / min
wiadomości SMS do wszystkich sieci komórkowych w Chorwacji i sieci komórkowych w 16 europejskich krajów uwzględnionych w tym taryfowych, koszt 1 EUR / SMS
danych o ruchu w cenie 1 EUR / MB
Ostatnio edytowano 24.07.2010 18:09 przez dmf, łącznie edytowano 1 raz
andykan
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 84
Dołączył(a): 07.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) andykan » 24.07.2010 18:00

Witam
Starter tomato za 25 kun - 3 kn za minutę (nie ma naliczania sekundowego) na telefony komórkowe w zasięgu stacji polskich operatorów albo jak kto woli do Polski.
Haweł
Cromaniak
Posty: 1712
Dołączył(a): 01.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Haweł » 24.07.2010 19:06

zawsze uzywam ich telefonow stacjonarnych,budek i wychodzi sie najlwpiej...kupuje karte na poczcie,zawsze wiecej kn na karcie niz placisz...
Tygrys
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 254
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tygrys » 25.07.2010 15:24

Z budek telefonicznych do Polski 3,5 kuny za minute prawdopodobnie bez róznicy czy na komórki czy stacjonarne. Karty dostępne już od 15kun.
Z komórki Orange na kartę wychodzące 4,90 zł, a odbierane połączenia 2 zł opłata naliczana za każdą rozpoczętą minutę połączenia - brak sekundowego naliczania! dzwonisz do Polski, łapie cie poczta głosowa, opłata 4,90 zł - DROGO KUNA DROGO!
tygrys_8
Globtroter
Posty: 46
Dołączył(a): 05.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) tygrys_8 » 25.07.2010 17:15

slonce_chorwacji
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 10.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) slonce_chorwacji » 10.12.2013 15:11

Witam. To troszkę, jakbym odgrzewała starego kotleta, ale szukałam na innych forach i wszystko jest tak samo nieświeże;p więc dzielę się tym, co wiem i co aktualne, licząc na to, że Wy podzielicie się też tym co wiecie;)

Zakochałam się w Chorwacji i jeżdżę dwa razy do roku. W związku z tym szukaliśmy z rodziną sposobów na w miarę tanie sposoby na połączenia telefoniczne (internet i Skype wychodzi zdecydowanie za drogo, a na niektórych kwaterach po prostu nie ma dostępu do neta). I znaleźliśmy taką usługę alenumer. I wychodzi, że jak rodzice dzwonią na stacjonarne chorwackie nr, to płacą 0,36gr/min. Budek są dziesiątki, więc znalezienie stacjonarnego nie stanowi problemu:)

Jak znacie lepsze opcje, to piszcie!!! :)
rodaivuk

Nieprzeczytany postnapisał(a) rodaivuk » 10.12.2013 15:15

To w Unii jest tak drogo, że trzeba czegoś szukać?
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 10.12.2013 15:42

Tyle to będziesz płacić gdy będziesz odbierała rozmowy na zwykłym polskim numerze i po co te komplikacje?, i pod budkę nie musisz stać oczekując na połączenie(takich akcji jeszcze nie widziałem) :D
greenrs
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5792
Dołączył(a): 30.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) greenrs » 11.12.2013 22:44

Z napisał(a):Tyle to będziesz płacić gdy będziesz odbierała rozmowy na zwykłym polskim numerze i po co te komplikacje?, i pod budkę nie musisz stać oczekując na połączenie(takich akcji jeszcze nie widziałem) :D

Specjalnie konto założyła, żeby nam to oznajmić. Doceń to :oczko_usmiech:
Poprzednia strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Sposób na tanie dzwonienie z Chorwacji do PL. - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone