Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Plitvice czy KRK

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 29.08.2012 21:14

lechiti napisał(a):Możecie powiedzieć czy z rocznym dzieciakiem w nosidełku ma to sens? Nie nastawiam się na zaliczenie całego parku, ale może przynajmniej najkrótszy wariant trasy udało by się przejść jako przerywnik w podróży... dzięki za info! Pozdrawiam


Pewnie - polecam.


PS. Mówiliśmy o NP Krka.
rbandula
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 320
Dołączył(a): 17.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) rbandula » 29.08.2012 21:24

Jacek S napisał(a):
lechiti napisał(a):Możecie powiedzieć czy z rocznym dzieciakiem w nosidełku ma to sens? Nie nastawiam się na zaliczenie całego parku, ale może przynajmniej najkrótszy wariant trasy udało by się przejść jako przerywnik w podróży... dzięki za info! Pozdrawiam


Pewnie - polecam.


PS. Mówiliśmy o NP Krka.


Moim zdaniem nosidełko dużo lepiej sprawdzi się niż wózek -super rozwiązanie! Bez problemu przejdziesz nawet dłuższy wariant trasy.
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 29.08.2012 22:05

2,5 letnie dziecko g... zapamięta z tego, gdzie było, więc sobie pociechą głowy nie zawracajcie.
Dla rodziców najpierw Krka, następnie Plitvice.
Z Pakostane także po raz drugi jechaliśmy do Plitvic.
Jeszcze jedno. Róbcie wszystko pod kątem swojej wygody i wypoczynku. Dzieciak da radę... :wink: :papa:
lechiti
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 67
Dołączył(a): 09.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) lechiti » 30.08.2012 18:19

NIe chodziło mi o to czy dziecko zapamięta, czy nie.. raczej o to czy da się w miarę poruszać po terenie parku z ekwipunkiem w stylu wózka bądź nosidełka...
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 30.08.2012 18:39

lechiti napisał(a):NIe chodziło mi o to czy dziecko zapamięta, czy nie.. raczej o to czy da się w miarę poruszać po terenie parku z ekwipunkiem w stylu wózka bądź nosidełka...


Z wózkiem dasz radę, a raczej dacie, gdyż sam chyba nie będziesz? Dobrze jeżeli ma wysokie pompowane koła. Mam nadzieję, że nie trafisz też na takie jak my tłumy. Nawet bez wózka wszystkiego miało się dość.

Z nosidłem kierunek i wariant zwiedzania bez znaczenia. Kilka lat temu przeszedłem najdłuższy właśnie z nosidłem na plecach.

Pozdrawiam.
Interseal.
wermar
Croentuzjasta
Posty: 305
Dołączył(a): 24.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) wermar » 30.08.2012 19:03

zdecydowanie polecam PN Krka Plitvice sa piekne ale ten drobiazg jakim jest mozliwosc wykapania sie pod Skrsdinskim Bukiem(no prawie pod bo sa bojki) przewaza na korzysc Krka Uwaga w kwestii temperatury woda pod koniec sierpnia byla zdecydowanie cieplejsza niz w tym samym czasie w morzu .No i ta cudowna slodkosc wody szczegolnie po tygodniu plawienia sie w Jadranie
bosek1
Globtroter
Posty: 43
Dołączył(a): 29.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bosek1 » 01.09.2012 09:14

dzięki za cenne uwagi.Dzisiaj wyjazd więc już wkrótce będzie mi dane zobaczyć te piękne miejsca :)
Co do wózka to zabieramy spacerówkę gdzie koła jak wiadomo są małe. Czy z takim wózkiem też damy rade zwiedzić ?
wermar
Croentuzjasta
Posty: 305
Dołączył(a): 24.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) wermar » 01.09.2012 09:39

dacie najwyzej pare przeniosow
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 03.09.2012 11:24

bosek1 napisał(a):dzięki za cenne uwagi.Dzisiaj wyjazd więc już wkrótce będzie mi dane zobaczyć te piękne miejsca :)
Co do wózka to zabieramy spacerówkę gdzie koła jak wiadomo są małe. Czy z takim wózkiem też damy rade zwiedzić ?


Trochę będzie ale dacie radę.

:wink:
lechiti
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 67
Dołączył(a): 09.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) lechiti » 04.10.2012 21:40

Zaliczyliśmy Plitvice z nosidełkiem na plecach.. :) pięknie! tylko faktycznie nieprzebrane tłumy...
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Plitvice czy KRK - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone