Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Most w Dubrowniku

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
piotrs
Croentuzjasta
Posty: 387
Dołączył(a): 02.02.2002
Most w Dubrowniku

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrs » 20.07.2005 14:42

O ile dobrze zrozumiałem most w Dubrowniku zamknięty do 22 lipca.
http://www.webcam.hak.hr/
Objazd wpływa na czas jazdy do Dubrownika
Gajus.ems
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 930
Dołączył(a): 21.11.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gajus.ems » 20.07.2005 14:50

Cześć !
Około tygodnia wstecz jechałem tym mostem, był otwarty, ale faktycznie zakładano rusztowania. Objazd to około 10 minut, ale nie martw się ,trasa objazdu jest bardzo malownicza. Jednak z drugiej strony czas się może dramatycznie wydłuzyć jeśli most jest zamkniety.
GAJUS
piotrs
Croentuzjasta
Posty: 387
Dołączył(a): 02.02.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrs » 20.07.2005 15:02

Dzieki serdeczne!
Z tego co pamiętam objazd jest chyba trochę dłuższy (w koło zatoki jakies 30 min - ale miałem spory ruch), ale faktycznie bardzo malowniczy.
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 20.07.2005 15:08

Już jest jakiś remoncik mostu?

Gajus.ems widzę, że już wróciłeś z Chorwacji a na forum wpadłes tak cichaczem :lol: - podziel się wrażeniami z pobytu w HR.

Pozdrawiam
kaszubskiexpress
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14582
Dołączył(a): 12.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaszubskiexpress » 20.07.2005 15:42

objazd wokol zatoki nie nastrecza klopotow,fajne widoczki a korki ,no coz ja chyba jestem z innej bajki,bo nigdy nigdzie nie trafilem na zadne korki w Chorwacji
grek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 165
Dołączył(a): 14.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) grek » 20.07.2005 22:00

Byłem w Dubrowniku 10 lipca (w ten dzień kiedy było mocne oberwanie chmury, wiele ulic zalanych) i już wtedy na moście prowadzono jakieś prace remontowe.

Obrazek
rynioo
Croentuzjasta
Posty: 341
Dołączył(a): 02.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) rynioo » 20.07.2005 22:48

Ja byłem tam w czerwcu i już wtedy zaczęli coś robić na moście.Objazd to równo 10 km czyli ok.10-15 minut.Ja na żadne korki nie natrafiłem
kaszubskiexpress
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14582
Dołączył(a): 12.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaszubskiexpress » 21.07.2005 16:22

grek napisał(a):Byłem w Dubrowniku 10 lipca (w ten dzień kiedy było mocne oberwanie chmury, wiele ulic zalanych) i już wtedy na moście prowadzono jakieś prace remontowe.

Obrazek


Wlasnie,wlasnie,cos wpadlo mi do ucha (TV)na temat tej ulewy ,ale nie znam szczegolow.Napisz prosze ile to trwalo i jakie byly po deszczu temperatury?

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone