Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Mobilny internet prepaid

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
adrex
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 16.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) adrex » 25.04.2016 18:49

W zeszłym roku kupiłem ten starter na stacji benzynowej.
W tym roku oferta też aktualna

Cytat z regulaminu "The Flat Surf Option will be available from 11 March 2016 to 31 October 2016 to all HT’s prepaid
Customers who have activated the Bon Start Tariff Plan on SIM cards from the “Unlimited Surfing in
Croatia” package."
michelix98
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 26.05.2016
Jaki internet kupić już w Chorwacji?

Nieprzeczytany postnapisał(a) michelix98 » 26.05.2016 23:04

Witam wszystkich,
chciałbym Was spytać jaki internet mobilny kupić już tam na miejscu (jaki starter, jakiej sieci), by starczył mi na tydzień. Interesuje mnie około 3-5 GB. Jeśli jesteście na bieżąco i mniej więcej znacie się proszę o rade.
Dziękuję
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 27.05.2016 00:50

Witam. :papa:
Czytaj wcześniejsze posty :idea:
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2926
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 07.06.2016 12:03

Pääkäyttäjä napisał(a):
Fabis napisał(a):Witam,
bardzo proszę o podpowiedź.
Jadę do rogoznicy i w apartamencie nie ma niestety wifi.
Jaką kartę z internetem można kupić do tabletu lub modemu.
I za ile?


Choćby to, pisałem o tym parę postów wcześniej.

Obrazek

OlaLA napisał(a):karte kupie na stacji benzynowej sklepie itp ????


...ja kupiłem na stacji benzynowej.


A jak z rozmowami z tej karty ?
Można zadzwonić do PL albo chociaż na miejscu w Cro ?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 07.06.2016 13:24

Dzwonić się z tego dało ale mam taką ofertę roamingu u pomarańczowych, że nie opłacało się mi kupować karty dla rozmów :)
Do wykonywania połączeń trzeba było mieć minimum 80 Kn na koncie.
wajsik
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 27.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) wajsik » 07.06.2016 22:32

Ja dostałem od nich takiego smsa:

Zelite li se javiti prijateljima i rodbini u inozemstvu? Aktivirajte opciju Europe 30 slanjem SMS-a EUROPE na 13636 i razgovarajte 30 min sa prijateljima diljem Europe za samo 30 kn/tj. Would you like to call your friends and family abroad? Activate option Europe 30 by sending SMS with key word EUROPE on 13636 and talk 30 minutes with friends across Europe. Price of this option is 30 HRK/weekly.

hrvatskitelekom.hr/visiting-croatia
namo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 452
Dołączył(a): 19.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) namo » 08.06.2016 10:16

Pakiet 30 minut za 30 kun do Polski (za granicę) po wysłaniu sms-a o treści EUROPE na numer 13636.
wajsik
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 27.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) wajsik » 12.06.2016 11:36

Jestem po całym tygodniu korzystania z T-mobile - mogę bardzo polecić, dobre prędkości, zasięg, możliwy tethering. Dodatkowo po upłynięciu tygodnia można wykupować na dni - bodajże 15 kn za dzień.
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2926
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 13.06.2016 09:49

T-Mobile ma tą przewagę nad TELE2, że jest LTE.
Czy w tym roku TELE2 może już odpala LTE ?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 13.06.2016 14:20

kaeres napisał(a):T-Mobile ma tą przewagę nad TELE2, że jest LTE.
Czy w tym roku TELE2 może już odpala LTE ?


Tak, mają 4G.
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2926
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 13.06.2016 14:56

Ja więc pozostanę przy Welcome to Croatia Surf and Call.
Korzystam z ich kart od 3 lat i do netu są genialne (przynajmniej tego w komórce).
Skoro teraz zrobili upgrade do 4G to jeszcze lepiej.
Esc
Odkrywca
Posty: 77
Dołączył(a): 29.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Esc » 14.06.2016 08:14

Jakos nie szczegolnie przekonywuje mnie ten tmobile za 85kn z tygodniowym planem. Vip z ktorego korzystam kosztuje (o ile sie nic nie zmienilo a nie widze na stronie) 10kn / dzien - wiec biorac pod uwage ze nie jestem nigdy rowne cykle 7dniowe w cro nie trace pieniedzy badz internetu. Owszem niby ma lejek powyzej 1GB na dzien ale mnie sie nigdy nie udalo dobrnac nawet do tej granicy. No nie wiem czy czegos nie dostrzegam za co warto doplacic?
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2926
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 14.06.2016 12:00

Zależy do czego używasz karty ?
Jeżeli w smartfonie to wystarczy TELE2 i chyba tych 3GB przez wakacje nie wykorzystasz ?
Mnie się nie udało, a słucham Spotify nonstop, synchro z chmurą więc sporo zdjęć się ładuje.
No ale jeżeli do modemu w apartamencie rozdzielającego wifi na 3-4 urządzenia to i ten 1GB dziennie będzie mało.
Wówczas warto skorzystać z T-Mobile bez limitu.
Esc
Odkrywca
Posty: 77
Dołączył(a): 29.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Esc » 14.06.2016 13:35

Nie no wiadomo jednemu 100 MB starczy na caly wyjazd innemu 100GB braknie. Ja o ile jestem maniakiem internetowym podczas pracy o tyle na wyjezdzie moze nawet i na to czasu nie mam. A korzystam tak jak mowisz - modem routerek wifi i 2 rodziny (5 osob bo reszta jeszcze za male) korzysta z wczesniej wspomnianego vipa.

To jeszcze tylko dodam aczkolwiek nie sprawdzalem ze teraz do 30.czerwca jest promo na doladowanie vip online dodaja jak rozumiem 20%
marcopil
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 49
Dołączył(a): 18.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcopil » 14.06.2016 13:50

Witam,

Czy poprawna jest konfiguracja internetu w sieci T-mobile (Chorwacja) ?

APN settings 4G/LTE
username: (brak)
password: (brak)
APN name: internet.ht.hr

Pozdrawiam
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Mobilny internet prepaid - strona 51
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone