Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kilwater pijany szczęściem. Peljesac.

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
wukor
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 141
Dołączył(a): 25.09.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) wukor » 14.10.2014 18:37

Super relacja, super foty, duże zainteresowanie, szkoda, że to konic.
Mam nadzieję, że jeszcze coś dokręcicie w ramach " bis-u" :D
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18332
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 15.10.2014 01:09

Piękne mieliście wakacje i relacja z nich taka powstała .
Dziękuję za możliwość podróżowania i odpoczywania z Wami :D


Pozdrawiam
Piotr
mervik
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6870
Dołączył(a): 03.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 15.10.2014 02:05

Roxi napisał(a):Po raz pierwszy całe dwa tygodnie spędziłam w jednym miejscu i musze powiedzieć, że wcale nie brakowało mi zwijania wszystkich bambetli i rozkładania ich w innym miejscu :)


Tak właśnie się zastanawiałem, czy warto tak zasuwać
...fakt że sporo zwiedziliśmy ale czy odpoczęliśmy :roll:
..chyba warto zwolnić tępo i posiedzieć w jednym miejscu dłużej :wink:

Dzięki za popływanie pontonem z wami i zwiedzanie z niego :wink: :papa:
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 15.10.2014 08:30

longtom napisał(a):A Hvar w Waszym wykonaniu może być ciekawy.
Troszkę przyjdzie poczekać, ale damy radę. :)

pzdr :wink:


Pewnie, że Hvar będzie ciekawy. Jak mogłoby być inaczej? :D

Eunike1984 napisał(a):Ja również jeszcze raz dziękuję za cudowną relację! :) Wspaniale mi się z Wami "podróżowało". Wciąż mam uśmiech na twarzy, kiedy zaglądam na Twoją relację. Dzięki i pozdrawiam ciepło :papa:


Miło mi, że relacja się podobała :)

Potter napisał(a):Nie wierzę, że odpuścisz sobie nartki ...
Nie wytrzymasz :oczko_usmiech: ...


:mrgreen:
Pewnie będzie spontan... jak co roku ;)

Bocian napisał(a):Może choć tu... :)


Tam mnie jeszcze nie było, więc chętnie bo podobno fajna woda ;)

tomekkulach napisał(a):Bo najlepsze są takie kalmary :wink:
Dzięki za wspaniałą relację-prawdopodobnie w przyszłym roku uderzę w/na Divną...


Mniaaaam, ale smaka narobiłeś!
Divna jest cudowna, ale polecam to miejsce poza ścisłym sezonem ;)

janusz07 napisał(a):Dzięki za fajną relacje i super zdjęcia. Wielu udanych podróży.


Dzięki :)

smoki3 napisał(a):...


O proszę!
Jesteś ;)

piamir napisał(a):Dzięki za przywołanie miłych wspomnień z Peljesaca. Trzeba jakoś przeczekać te parę miesięcy do następnego wyjazdu na Peljesac. Okolice przez Ciebie opisywane i fotografowane zupełnie inaczej wyglądają bez tych dzikich tłumów jakie są w pełni sezonu. My niestety możemy jechać na wakacje tylko w pierwszej połowie sierpnia, ale Peljesac daje mnóstwo możliwości znalezienia swojego miejsca tam, niekoniecznie z tłumem ludzi. Pozdrawiam :papa:


Po tegorocznym urlopie stwierdziliśmy, że w przyszłym roku też jedziemy przed albo po sezonie.
Tym bardziej, że camp na Hvarze, który mamy w planach jest mocno oblegany ;)

wukor napisał(a):Super relacja, super foty, duże zainteresowanie, szkoda, że to konic.
Mam nadzieję, że jeszcze coś dokręcicie w ramach " bis-u" :D


Dzięki.
Bis mówisz? Może się coś znajdzie ;)

piotrf napisał(a):Piękne mieliście wakacje i relacja z nich taka powstała .
Dziękuję za możliwość podróżowania i odpoczywania z Wami :D


To ja dziękuję, że spędzałeś ten czas z nami :)

mervik napisał(a):Tak właśnie się zastanawiałem, czy warto tak zasuwać
...fakt że sporo zwiedziliśmy ale czy odpoczęliśmy :roll:
..chyba warto zwolnić tępo i posiedzieć w jednym miejscu dłużej :wink:


Po tegorocznych wakacjach stwierdzam, że wolę zakotwiczyć w jednym miejscu i szaleć w okolicach :mrgreen:
Pewnie gdyby po kilku dniach okazało się, że z campem jest coś nie tak, to bym chciała się przenieść, ale jak jest raj, to po co szukać gdzie indziej ;)

Ale mi humor z rana poprawiliście Cromaniacy :mrgreen: :papa:
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 15.10.2014 08:34

Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 15.10.2014 09:29

Widziałam w Dzień dobry tvn.
Kiedyś była już akcja nurkowania w Morskim Oku. Pojechało wtedy kilku ratowników WOPRu... do definicji płetwonurków sporo im brakowało, bo jeden się prawie nie utopił. Pod wodą może pójść coś nie tak, ale żeby zapomnieć :!: sobie kamizelki napełnić przed skokiem i obłożyć się tak ołowiem, że połowa z tych kg spokojnie by wystarczyła?
Dlatego mam trochę inne zdanie na temat całego tego wydarzenia, bo daleko mi do zachwytu ;)

Nurkować w Morskim Oku... to brzmi dumnie.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 15.10.2014 13:40

Wszystkie moje posty stopniowo wycofuję z forum. Koniec pisania na tych kartach. Do czasu pozytywnych zmian jeśli kiedykolwiek tu wystąpią. smoki3
Ostatnio edytowano 19.05.2019 21:26 przez Użytkownik usunięty, łącznie edytowano 1 raz
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 17.10.2014 10:27

smoki3 napisał(a):Świetna relacja jak zawsze, trochę hardcoru z tym wbijaniem pręta w morze jednak wypady pontonem w nad przestrzeń wspaniałe.


Może i hardcor, ale ważne że zadziałało :)

smoki3 napisał(a):Sućuraj, Loviste niezapomniane wycieczki, a taka woda jak lustro tylko do pozazdroszczenia. Dobrze, że dmuchaliście na zimne, pogoda w tamtym rejonie często zmienia się w godzinach popołudniowych. Sućuraj był moim pierwszym portem po wodowaniu pływadełka.


Najbardziej podobała mi się chyba wycieczka do Loviste. W drodze powrotnej pojawiły się fale, ale płynęliśmy z nimi, więc się nie poobijaliśmy :)
Same widoki po drodze były przecudowne... to wpłynięcie do zatoki i piwko w barze zaraz obok... pffff wspomnienia :mrgreen:
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 29.10.2014 15:21

No cóż - przyznam się i ja. ;)
Nie regularnie, a z doskoku - starając się nie zamoczyć zanadto - towarzyszyłem Wam do końca.
Dzięki. :papa:

Pozdrawiam,
Wojtek
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 24.11.2014 10:00

Franz napisał(a):No cóż - przyznam się i ja. ;)
Nie regularnie, a z doskoku - starając się nie zamoczyć zanadto - towarzyszyłem Wam do końca.
Dzięki. :papa:


To ja dziękuję za wizyty i miłe słowa :)
Następnym razem będziemy bardziej chlapać... to na pewno się zamoczysz :twisted: :mrgreen:
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 20.03.2015 09:52

Trochę odgrzebię relację, ale...

Chciałam tylko napisać, że silnik Hondy prezentowany w tej relacji jest na sprzedaż :)
Wymieniliśmy na mocniejszy :twisted:
Ustronianka
Croentuzjasta
Posty: 207
Dołączył(a): 29.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ustronianka » 05.06.2015 22:24

z zapartym tchem przeczytaliśmy z mężem calutką relacje i dziękujemy za to :)

my planujemy w tym roku Peljesac wiec fajnie bylo popatrzeć na to co u was się działo :D
a u was dodatkowego smaku dodały wyprawy gumiakiem :)
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 08.06.2015 08:36

Ustronianka napisał(a):z zapartym tchem przeczytaliśmy z mężem calutką relacje i dziękujemy za to :)

my planujemy w tym roku Peljesac wiec fajnie bylo popatrzeć na to co u was się działo :D
a u was dodatkowego smaku dodały wyprawy gumiakiem :)


Hej :mrgreen:
Miło mi, że relacja się podobała. Sama chętnie ją sobie przejrzałam :oops: , w końcu do wyjazdu AD 2015 zostało już tylko kilka tygodni ;)

Mam nadzieję, że Peljesac skradnie Wasze serca!
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży

cron
Kilwater pijany szczęściem. Peljesac. - strona 30
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone