Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kamp Ponta

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
farba
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 03.05.2011
Kamp Ponta

Nieprzeczytany postnapisał(a) farba » 03.05.2011 18:36

Witam serdecznie forumowiczów :D
Mam pytanie odnośnie Kempingu Ponta, pierwszy raz wybieram się do Chorwacji i chciałem jechać w okolice Orebića, czy ktoś może mi napisać czy to dobry wybór z tym kempingiem? Jadziemy z bardzo dużym namiotem i z 6 letnim dzieckiem więc zależy mi żeby było zacienione miejsce, plaża z łagodnym zejściem, spokój na kempingu i oczywiście żona chciałaby czyste sanitariaty :wink: Zamierzamy wyjeżdżać w nocy z 1/2 lipca jeśli ktoś jedzie w tym terminie z okolic Dąbrowy Górniczej to chętnie się przyłączymy :D
waldemort
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 126
Dołączył(a): 31.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) waldemort » 04.05.2011 08:56

Byłem na tym kempingu chyba w 2007 r.
Sanitariaty są OK. W terminie, w który jedziesz nie powinno być problemu z miejscem na duży namiot. Niestety samochodu nie postawisz przy namiocie. Kemping jest tarasowaty. Zejście do plaży strome po schodkach, dacie spokojnie radę. Plaża jest ładna choć w pełni sezonu zatłoczona (obok Ponty są jeszcze dwa kempingi).
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 04.05.2011 09:03

farba
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 03.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) farba » 07.05.2011 22:24

Dzięki za informację i link.
Mam jeszcze pytanie: czy lepiej jest jechać z Dąbrowy Górniczej przez Czechy, Austrię, Słowenię, Chorwację czy może Słowację, Węgry, Chorwację? Czy ten kawałek trasy przez Słowenie jechać autostradą czy jakąś boczną ścieżką? Do Orebica przeprawiać się promem czy lepiej objechać w kółko jeśli tak to którędy? :wink:

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Kamp Ponta
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone