Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Campingowe patenty i caravaning

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Paweł&Renia+2
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 24.06.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Paweł&Renia+2 » 29.06.2018 13:59

Obrazek

Kto ma doświadczenia wieczorne przed snem z w/w sprzętem, warto zabrać ze sobą czy raczej chemiczne środki.
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 29.06.2018 14:35

Jak masz w pokoju 2-3 muchy, to sobie możesz pomachać. Ładnie strzelają. Natomiast na wolnym powietrzu to walka z wiatrakami. Tym bardziej, że komara tym ciężko położyć, a to one dokuczają najbardziej.
Rafi70
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 593
Dołączył(a): 20.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafi70 » 29.06.2018 14:42

Olejek goździkowy nakropiony na ręcznik papierowy w namiocie i pod altaną i obędzie się bez takich wynalazków :D
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 29.06.2018 15:32

Paweł&Renia+2 napisał(a):Obrazek

Kto ma doświadczenia wieczorne przed snem z w/w sprzętem, warto zabrać ze sobą czy raczej chemiczne środki.


Znajomi mieli, raczej zadowoleni
petr
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 370
Dołączył(a): 07.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) petr » 29.06.2018 15:49

Paweł&Renia+2 napisał(a):http://www.stemplariusz.pl/360/html/flash_kuchenka_kt20_360.html

Jak sądzicie wytrzyma 2 tyg gotowania czy brać jeszcze grill elektryczny

Obrazek


Pytanie raczej czy bezpieczniki dla waszej parceli wytrzymają, róznie to bywa zależnie od campu czasami jest to tylko 6 A.
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 29.06.2018 16:04

Piotras_Bydgoszczu napisał(a):Podoba mi się taka organizacja SUPER!! Wszystko przemyślane...


Tylko jazda na kemping ciężarówką :mrgreen: :papa:
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 29.06.2018 16:16

bluesman napisał(a):
Piotras_Bydgoszczu napisał(a):Podoba mi się taka organizacja SUPER!! Wszystko przemyślane...


Tylko jazda na kemping ciężarówką :mrgreen: :papa:



Dla kempingu wszystko! :wink:
zufila
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 46
Dołączył(a): 08.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) zufila » 29.06.2018 16:32

bluesman napisał(a):Tylko jazda na kemping ciężarówką :mrgreen: :papa:

Autem ze zdjęcia, czyli starym Scenikiem z boksem dachowym, w środku tylko jakieś śpiwory bo 4 osoby.
Po prostu trzeba się umieć pakować, fakt że francuskie cudo ma dużo schowków. Któregoś roku przez całą drogę się zastanawialiśmy czego nie wzięliśmy, bo tak było przestronnie :)
Piotras_Bydgoszczu napisał(a):Mam pytanie na czym stoi lodówka mam z tym problem. Posiadam lodówkę ładowaną od góry..
Lodówka posiada agregat więc nie jest całkiem lekka, a chciałbym mieć do niej swobodny dostęp bez kucania.....

Lodówka stoi na taboreciku z decathlonowskiego stołu :D Dla mnie to się nie nadaje do siedzenia, ale celowo kupiłam ten komplet żeby użyć taborecików do innych celów.
Może lodówka nie jest tak stabilna jak przy dedykowanej podstawce, ale szarpiemy przy otwieraniu i trzaskamy z umiarem. Można ten taborecik upgradeować jakimiś dystansującymi gumami.
Piotras_Bydgoszczu
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 26
Dołączył(a): 06.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piotras_Bydgoszczu » 29.06.2018 17:45

petr napisał(a):
Paweł&Renia+2 napisał(a):http://www.stemplariusz.pl/360/html/flash_kuchenka_kt20_360.html

Jak sądzicie wytrzyma 2 tyg gotowania czy brać jeszcze grill elektryczny

Obrazek


Pytanie raczej czy bezpieczniki dla waszej parceli wytrzymają, róznie to bywa zależnie od campu czasami jest to tylko 6 A.

Na 6 "amperowym" bezpieczniku śmiało działają urządzenia do 1500 W moc (trzeba spojrzeć na tabliczkę znamionową naklejoną na opiekaczu.)
Rafi70
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 593
Dołączył(a): 20.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafi70 » 29.06.2018 18:10

Będąc teraz na kempingu w Cro , sprawdzałem jakie było zabezpieczenie , na wszystkich przyłączach było 16A
Paweł&Renia+2
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 24.06.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Paweł&Renia+2 » 29.06.2018 22:55

Rafi70 napisał(a):Będąc teraz na kempingu w Cro , sprawdzałem jakie było zabezpieczenie , na wszystkich przyłączach było 16A



Powiało nadzieją :D :D :papa:
zielak3
Odkrywca
Posty: 67
Dołączył(a): 11.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) zielak3 » 29.06.2018 23:10

piotrulex napisał(a):
Paweł&Renia+2 napisał(a):Obrazek

Kto ma doświadczenia wieczorne przed snem z w/w sprzętem, warto zabrać ze sobą czy raczej chemiczne środki.


Znajomi mieli, raczej zadowoleni

Jak dla mnie masakra. Fajnie strzelają to fakt ale ganianie za nimi.... No chyba że w formie odchudzania. A tak na poważnie. Mieszkam w domu jednorodzinnym. Sąsiad obok ma gospodarstwo więc much niestety dużo za dużo. Najlepsza niestety zwykła łapka na muchy. Co do komarów jest dużo wynalazków zapachowych by je przegonić.
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 30.06.2018 08:03

zielak3 napisał(a):
piotrulex napisał(a):
Paweł&Renia+2 napisał(a):
Kto ma doświadczenia wieczorne przed snem z w/w sprzętem, warto zabrać ze sobą czy raczej chemiczne środki.


Znajomi mieli, raczej zadowoleni

Jak dla mnie masakra. Fajnie strzelają to fakt ale ganianie za nimi.... No chyba że w formie odchudzania. A tak na poważnie. Mieszkam w domu jednorodzinnym. Sąsiad obok ma gospodarstwo więc much niestety dużo za dużo. Najlepsza niestety zwykła łapka na muchy. Co do komarów jest dużo wynalazków zapachowych by je przegonić.


Znajomi nie ganiali choć im w sumie lekkie odchudzanie by nie zaszkodziło :)

Podczas siedzenia przy stole, to urządzenie było pod ręką i strzelali w to co nam przy tym stole przeszkadzało :)
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 30.06.2018 21:01

Dziś wstępnie rozłożyłem pawilon polecony przez Roxi. Wygląda na porządny i stabilny.
mikawajos
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 63
Dołączył(a): 29.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) mikawajos » 02.07.2018 07:50

hej Cromaniacy i Cromaniaczki
W tym roku po raz pierwszy próbujemy w sierpniu namiotów, stąd moja gorąca prośba. Może ktoś udostępnić listę kempingową? Obecnie jestem na stronie 72 tego wątku, uffff, a tam linki są do republiki, gdzie listy już nie ma :-(
Zamierzam całość przejść (ciekawe patenty!) ale ze kompletuję już male co nieco, to mi zdecydowanie ułatwi sprawę.
Z góry serecznie dziękuję i pozdrav wszystkim!
Oby do zobaczenia na trasie no i na kampie!

M.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi

cron
Campingowe patenty i caravaning - strona 172
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone