Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartmani Sime - Brist

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 07.12.2011 18:11

Janusz Bajcer napisał(a):
ania.mor napisał(a):dzięki, szukam dalej


Poniżej Splitu góry schodzą do morza, u ich stóp ciągnie się Jadranka, większość miejscowości położonych jest między tą droga a morzem, w pasie o szerokości od ok. 100 m do ok.500 m.


Doświaczenie osobiste , czy wikipedia :?:
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 07.12.2011 18:14

Janusz Bajcer napisał(a):
ania.mor napisał(a):Ania ma juz totalny metlik w głowie :(

szczególnie, że faktycznie MKM mnie zachęcił tym apartamentem a teraz sie wymiguje

a mnie sie marzy południowa, no ewentualnie srodkowa Dalmacja....


Jeśli apartament 10-50 od morza - to Jadranki nie trzeba się bać.


Wprost przeciwnie ... Jadrankę trzeba pokochać :wink:
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 07.12.2011 18:29

ania.mor napisał(a):Ania ma juz totalny metlik w głowie :(

szczególnie, że faktycznie MKM mnie zachęcił tym apartamentem a teraz sie wymiguje

a mnie sie marzy południowa, no ewentualnie srodkowa Dalmacja....


Nie wymiguje, tylko w dalszym ciągu poleca :D
Zapytałem specjalnie dla ciebie, tych którzy wypoczywali w France ... odpowiedż była jednoznaczna : nema problema z Jadranką .
Oto Franka ... zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Jeżeli ma być jeszcze spokojniej to trzeba zmienić adres na ... zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 07.12.2011 19:06

hania731 napisał(a):
mkm napisał(a):Ania chce na Hvar :wink:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link


czy byłeś w tym apartamencie?możesz napisać coś więcej o nim?


W apartamencie nie byłem , ale okolicę apartamentu znam doskonale ... spędziłem tam aż dwa tygodnie ... polecam :D
Zapamiętaj , że apartament to zawsze tylko skromny dodatek do otoczenia :wink:
Tutaj znajdziesz oceny ... zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Dla porównania ...po drugiej stronie zatoki jest ... zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
... to samo ,tylko dla tych co lubią przepłacać ... zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Pozdrav :D
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 07.12.2011 20:58

mkm napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):
ania.mor napisał(a):dzięki, szukam dalej


Poniżej Splitu góry schodzą do morza, u ich stóp ciągnie się Jadranka, większość miejscowości położonych jest między tą droga a morzem, w pasie o szerokości od ok. 100 m do ok.500 m.


Doświaczenie osobiste , czy wikipedia :?:


Byłem w Chorwacji poniżej Splitu. W Dubrovniku też.
ania.mor
Odkrywca
Posty: 94
Dołączył(a): 11.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ania.mor » 08.12.2011 09:08

mkm napisał(a):
hania731 napisał(a):
mkm napisał(a):Ania chce na Hvar :wink:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link


czy byłeś w tym apartamencie?możesz napisać coś więcej o nim?


W apartamencie nie byłem , ale okolicę apartamentu znam doskonale ... spędziłem tam aż dwa tygodnie ... polecam :D
Zapamiętaj , że apartament to zawsze tylko skromny dodatek do otoczenia :wink:
Tutaj znajdziesz oceny ... zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Dla porównania ...po drugiej stronie zatoki jest ... zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
... to samo ,tylko dla tych co lubią przepłacać ... zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Pozdrav :D



a czy byłeś w apartamencie Sime w Briscie? możesz napisać coś więcej o nim?
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 08.12.2011 18:36

Nie byłem ... dlatego trzeba go odkryć :wink:
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 08.12.2011 21:53

mkm napisał(a):
W apartamencie nie byłem , ale okolicę apartamentu znam doskonale ... spędziłem tam aż dwa tygodnie ... polecam :D




...był, czy nie był...? Skoro jednak poleca, na pewno warto pojechać :D
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 08.12.2011 22:16

Hej Majeczko :!: :D
...
Sebek79
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 19.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sebek79 » 20.12.2011 23:15

My byliśmy 2 lata z rzędu w Briscie ale w innej villi. Generalnie spokój i cisza. Malutkie miasteczko a droga główna idzie 200-300 metrów u góry, tak więc jest cicho. Dobre miejsce na podróż z dziećmi, bo można spacerować wzdłuż plaży promenadą do Gradaca lub do Podacy, bez obawy na samochody. Byliśmy w Makarskiej i Omisie, to mamy porównanie. Ze zdjęć wynika, że dom leży w drugiej linii od plaży, więc od głównej drogi będzie daleko.
B_Magdalenka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 285
Dołączył(a): 14.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) B_Magdalenka » 25.12.2011 00:46

ania.mor napisał(a):
jeszcze myslałam o tym polecanym apartamencie ale nie wiem czy plaża nie jest za blisko drogi i czy rzeczywiście to fajne miejsce:

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link



mieszkałam u rodziców Ivony w 2010. jest pięknie ;) ta ulica to żadna ulica. byłam z 2-latką i naprawdę nie miałam obaw bo ruch znikomy. do tego dom w głębi, ogrodzony, bramki.
same plusy bo z "ulicy" niewiele widać, dom w cieniu innych i klima zupełnie zbędna, do plaży rzut kamieniem. polecam.
ania.mor
Odkrywca
Posty: 94
Dołączył(a): 11.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ania.mor » 25.12.2011 20:20

dzięki za pomoc - apartament Cicak to numer 2 na mojej liscie i pewnie odwiedze go w przyszłym roku
w te wakacje wygrała wyspa Brac (ach te zdjecia od nero...) a dokładnie to willa Sofija w Povlji
jak wróce to zdam relacje

tylko obawiam sie czy coś jest w stanie przebić mój ukochany Borak....
filus1974
Globtroter
Posty: 35
Dołączył(a): 01.03.2008
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) filus1974 » 17.10.2012 22:09

ania.mor napisał(a):dzięki za pomoc - apartament Cicak to numer 2 na mojej liscie i pewnie odwiedze go w przyszłym roku
w te wakacje wygrała wyspa Brac (ach te zdjecia od nero...) a dokładnie to willa Sofija w Povlji
jak wróce to zdam relacje

tylko obawiam sie czy coś jest w stanie przebić mój ukochany Borak....



Witam,

Czy mogłbym prosić o informacje na temat apartamentów w viili Sofija ?
Mój adres adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Z góry dziękuję

pozdrawiam
Cromaniak66
Croentuzjasta
Posty: 221
Dołączył(a): 01.04.2012
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cromaniak66 » 18.10.2012 09:21

ania.mor napisał(a):tak, łatwo powiedziec - od tygodnia wetuje forum i poza metlikiem w głowie, to nie mam nic :-(
a tu jeszcze okazało sie, ze jadą z nami znajomi czyli teraz poszukuje dwóch apartamentów 2+2 w jednym domu

jeszcze myslałam o tym polecanym apartamencie ale nie wiem czy plaża nie jest za blisko drogi i czy rzeczywiście to fajne miejsce:

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

czy tak trudno znalezc ciche miejsce z dala od tłumów, z pięknym widokiem na morze, z fajnymi gospodarzami, w niedrogim apartamencie w którym juz ktos był i poleca?


Cześć,
napisz do mnie maila , to podam Ci namiary na ciche, spokojne miejsce z przemiłymi gospodarzami (a zwłaszcza z gospodynią ) w środkowej Dalmacji(obrzeża Rogoznicy).W ich domu są 2 apartamenty 2+2 wyposażone w nowe meble( tak więc oprócz waszej grupy nie ma nikogo), z tarasem i widokiem na otwarte morze i migającą latarnię morską, podwórko i miejsce do grillowania i biesiadowania też jest.Dom jest daleko od Jadranki , do morza ca.5-7 min asfaltem.W przyszłym roku jedziemy tam ponownie :-) Pozdrawiam
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Apartmani Sime - Brist - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone