Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Hvar - kemping - dzieci

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
wilku
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 37
Dołączył(a): 29.06.2007
Hvar - kemping - dzieci

Nieprzeczytany postnapisał(a) wilku » 21.05.2010 11:47

Witam, bardzo kusi mnie wyjazd w tym roku na Hvar, ale mam małe wątpliwości / obawy – planuje wyjazd pod namiot z małymi dziećmi – czy znajdę jakiś kemping na wyspie z w miarę łagodnym zejściem na plażę + przyzwoite warunki sanitarne ?
jorgus111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3080
Dołączył(a): 08.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) jorgus111 » 21.05.2010 11:55

wilku napisał(a):Witam, bardzo kusi mnie wyjazd w tym roku na Hvar, ale mam małe wątpliwości / obawy – planuje wyjazd pod namiot z małymi dziećmi – czy znajdę jakiś kemping na wyspie z w miarę łagodnym zejściem na plażę + przyzwoite warunki sanitarne ?


http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=23707&highlight= :wink:
mimik
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 164
Dołączył(a): 14.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mimik » 21.05.2010 15:11

wilku napisał(a):Witam, bardzo kusi mnie wyjazd w tym roku na Hvar, ale mam małe wątpliwości / obawy – planuje wyjazd pod namiot z małymi dziećmi – czy znajdę jakiś kemping na wyspie z w miarę łagodnym zejściem na plażę + przyzwoite warunki sanitarne ?



Witam.
My też wybieramy pod namiot na Hvar z trójką chłopaków ( 10, 6, 3). Z tego co już zdążyłem się zorientować na forum to chyba najlepiej wybrać jeden z campów koło Jelsy.
My wyjeżdżamy w okolicach 24.07 może się spotkamy.
Pozdrawiam.
kurush
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 103
Dołączył(a): 08.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kurush » 25.05.2010 09:20

Ja w tym roku też się wybieram, myślę poważnie o Hvarze.
Wątek na temat Jelsy przeczytałem, ale ja niekoniecznie jestem nastawiony akurat na tę stronę wyspy...

W zeszłym roku byłem na Peljecu, na kempie w Dubie. I od tego czasu ten typ kempu jest dla mnie odniesieniem... jeśli ktoś był, to wie o co chodzi. Mały, cichy, tani, w wioseczce z kilkoma domami, przy pięknej i luźnej plaży.

Czy na coś takiego można liczyć na Hvarze? Jakie są tam w ogóle kempy (oprócz Jelsy)?
mimik
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 164
Dołączył(a): 14.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mimik » 25.05.2010 10:12

Ja byłem dwa razy w Trpanji na campie Vrila. I bardzo mi się podobało.
W tym roku Hvar bo kusi mnie żeby w końcu gdzieś na wyspę :D.
A który camp to okaże się na miejscu. Myślę, że koło Jelsy bo z relacji które przeczytałem wydają się być najbardziej zbliżone do tego w Trpanji. Podobno fajny jest też camp Lili ale jakoś nie przekonuje mnie plaża i samo zejście na nią, ale nawet jeśli na nim nie zakotwiczę to przynajmniej podjadę zobaczyć. :D
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 25.05.2010 10:50

kurush napisał(a):Ja w tym roku też się wybieram, myślę poważnie o Hvarze.
Wątek na temat Jelsy przeczytałem, ale ja niekoniecznie jestem nastawiony akurat na tę stronę wyspy...

W zeszłym roku byłem na Peljecu, na kempie w Dubie. I od tego czasu ten typ kempu jest dla mnie odniesieniem... jeśli ktoś był, to wie o co chodzi. Mały, cichy, tani, w wioseczce z kilkoma domami, przy pięknej i luźnej plaży.

Czy na coś takiego można liczyć na Hvarze? Jakie są tam w ogóle kempy (oprócz Jelsy)?


Lili w Jagodnej.. jest kilka relacji na forum.
Pozdrawiam
kurush
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 103
Dołączył(a): 08.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kurush » 25.05.2010 11:00

Dzięki!
Poszukałem i - wygląda na to, że to właśnie to! Klimaty kampu w najlepszym stylu peljeskim :) a i tunel coś mi przypomina :D
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 25.05.2010 11:39

wilku napisał(a):Witam, bardzo kusi mnie wyjazd w tym roku na Hvar, ale mam małe wątpliwości / obawy – planuje wyjazd pod namiot z małymi dziećmi – czy znajdę jakiś kemping na wyspie z w miarę łagodnym zejściem na plażę + przyzwoite warunki sanitarne ?

Albo Grebišće (Jelsa)
albo Vira (Hvar)
tu właśnie "się pisze" relacja...

albo Mlaska (Sućuraj).. z tym, że tutaj trzeba mieć świadomość, jak bardzo jest to oddalone od "jądra" wyspy.. i że wyspa jest tak naprawdę "gdzie indziej (w związku z tym właściwie nie ma szans poznać wyspy).
Pozdrawiam
wilku
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 37
Dołączył(a): 29.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) wilku » 25.05.2010 14:33

trochę więcej opini / informacji o kempingu VIRA - http://www.e-camping.net/pl/chorwacja/splitsko-dalmatinska/vira.html
ufokking
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 561
Dołączył(a): 21.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) ufokking » 22.06.2010 10:14

Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a):
kurush napisał(a):Ja w tym roku też się wybieram, myślę poważnie o Hvarze.
Wątek na temat Jelsy przeczytałem, ale ja niekoniecznie jestem nastawiony akurat na tę stronę wyspy...

W zeszłym roku byłem na Peljecu, na kempie w Dubie. I od tego czasu ten typ kempu jest dla mnie odniesieniem... jeśli ktoś był, to wie o co chodzi. Mały, cichy, tani, w wioseczce z kilkoma domami, przy pięknej i luźnej plaży.

Czy na coś takiego można liczyć na Hvarze? Jakie są tam w ogóle kempy (oprócz Jelsy)?


Lili w Jagodnej.. jest kilka relacji na forum.
Pozdrawiam



Katarzyna Głydziak Bojić znasz może jakiś camp podobny do Lili na Hvarze?
Byłem na Lili i było super i szukam podobnego klimatu.
Czy za tunelem oprócz Lili jest coś ciekawego a może po drugiej stronie? Będę wdzięczny za info
kurush
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 103
Dołączył(a): 08.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kurush » 22.06.2010 11:08

ufokking, depczemy sobie po piętach, póki co na forum - Duba, Mljet, Lili... w końcu na siebie wpadniemy gdzieś na kampie :lol:
Gajus.ems
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 930
Dołączył(a): 21.11.2003
campy HVAR

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gajus.ems » 22.06.2010 12:19

Oglądałem( na kilku (nocowałem)chyba wszystkie campy podam swoje subiektywne oceny. Zaczynamy od południa;

- camp MLASKA ok 3 km o Sucuraja drogą w kierunku Jelsy. Ładnie położony
nad samym morzem. Trochę mało zadrzewiony. Odnowione zaplecze sanitarne,jest sklepik. Camp posiada osobną plażę naturystyczną, trochę za bardzo oddalony od innych ciekawych miejsc na Hvarze. Nie drogi w porównaniu z campami Jelsie czy też campie VIRA k.mjsc.Hvar, a moim zdaniem ciekawiej położony.

Jednak teraz nie mam czasu, moje spostrzeżenia o pozostałych campach postaram się umieścić jak najszybciej.
Są jeszcze campy w mjsc Zavala( b.fajny), Paklina wIvan Dolac, Lili w Jagodnej, Milna ( to wszystkie campy zatunelowe). Następnie wspomniany wyżej VIRA ( 3 km od mjsc.HVAR-najbardziej komfortowy ale też b.drogi) następnie Jurajević w Starym Gradzie, kolejny w zatoce BASINA ( między S.Grad a Jelsa)mały przdomowy camp. W mjsc. Vrobska camp tylko naturystyczny. W Jelsie są 3 campy. Widziałem jeszcze drogowskaz na camp do zatoki Pokrvenik ( w połowie drogi między Sucurajem a Jelsą.
Sądzę że to wszystkie campy na wyspie.
Moim zdaniem Lili w Jagodnej jest bezkonkurencyjne. Podobał mi się również camp w Zavali. Natomiast średnio podobały mi się campy w Jelsie.
HVAR jest przepiękny.
W tym roku odwiedziłem campy na wyspach Brać,Hvar,Korcula, Lastovo.
Pozdrawiam GAJUS.
ufokking
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 561
Dołączył(a): 21.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) ufokking » 22.06.2010 13:23

kurush napisał(a):ufokking, depczemy sobie po piętach, póki co na forum - Duba, Mljet, Lili... w końcu na siebie wpadniemy gdzieś na kampie :lol:


:P Na to wygląda jak będziesz widział granatowe BMW z rej. KWA to ja 8) będę jechał końcem sierpnia może sie gdzieś spotkamy :wink: a gdzie wyląduje to jeszcze sam nie wiem to jest najgorsze znaleźć takie miejsce w stylu Lili lub Duby :roll:
kurush
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 103
Dołączył(a): 08.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kurush » 22.06.2010 13:39

no to niestety na siebie nie wpadniemy.. ale nie ma tego złego: masz o jeden konkurencyjny namiot mniej (tak jak i my) :lol: :lol:
ufokking
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 561
Dołączył(a): 21.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) ufokking » 22.06.2010 19:24

kurush napisał(a):no to niestety na siebie nie wpadniemy.. ale nie ma tego złego: masz o jeden konkurencyjny namiot mniej (tak jak i my) :lol: :lol:


No to jak wrócisz wcześniej to daj znać gdzie byleś możne zmienię zdanie i pojadę tam gdzie Ty jak tam jeszcze by mnie nie było, bo podobnie nadajemy :wink: wiec miejsce pewnie będzie ładne
Następna strona

Powrót do Kempingi



cron
Hvar - kemping - dzieci
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone