Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Hvar subiektywnie - moja strona o lawendowej wyspie

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
laguncula
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 27
Dołączył(a): 01.04.2012
Hvar subiektywnie - moja strona o lawendowej wyspie

Nieprzeczytany postnapisał(a) laguncula » 01.04.2012 12:30

Pozdrav,

Chciałabym serdecznie zaprosić wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia mojej strony http://hvarsubiektywnie.blogspot.com/

Hvar subiektywnie to strona poświęcona chorwackiej wyspie, na której spędziłam sporo czasu, pracując i zwiedzając ją. Strona powstała z kilku powodów. Pierwszym z nich były coroczne, przedwakacyjne pytania znajomych czy nieznajomych wybierających się w tamte strony co można robić na Hvarze, co zobaczyć, gdzie jechać, gdzie dobrze zjeść, itd. Kolejnym powodem jest oczywiście moja niegasnącą miłość do wyspy, ogromny sentyment, mnóstwo wspomnień, które zwykle nie zapisane gdzieś tam nam umykają po drodze. Tutaj zebrałam je w logiczną całość okraszoną zdjęciami i tekstem.

Jak jednak wskazuje sama nazwa strony, nie jest to typowy przewodnik po wyspie, gdzie dokładnie byłby opisany każdy zabytek, ale subiektywne opisy miejsc, wiosek i miasteczek, oparte na moich wspomnieniach i doświadczeniach. Nie znajdziecie tu typowych praktycznych wskazówek, jednak mam nadzieje, że moje propozycje i opisy miejsc będą impulsem do samodzielnego odkrywania uroków wyspy bez przewodnika w ręce i nie skupią się na odwiedzeniu jedynie jej głównych atrakcji

Życzę miłej lektury i pięknych wspomnień związanych z odwiedzeniem rajskiego Hvaru! :D

Obrazek
Krzychooo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2909
Dołączył(a): 19.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzychooo » 01.04.2012 12:41

Hej,

witamy na forum. Stronka ciekawa.

Pozdrav!
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14802
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 01.04.2012 12:53

Laguncula, strona świetna! Prawdziwe kompendium wiedzy o Hvarze, zwłaszcza o Starim Gradzie :)
Fotki piękne, z "klimatem".

Hvar to, do tej pory, moja ulubiona chorwacka wyspa. Zazdroszczę Ci trochę ;) tego, że mogłaś tam spędzić tak dużo czasu.

Witaj na forum! Zapraszamy do Klubu Miłośników Wyspy Hvar :D Myślę, że Twoje spostrzeżenia i rady mogą się okazać bardzo cenne w tym miejscu :)

Pozdrav :papa:
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 01.04.2012 13:31

Subiektywnie..............bardzo fajna stronka. :D
laguncula
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 27
Dołączył(a): 01.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) laguncula » 01.04.2012 13:32

dziękuję za sympatyczne powitanie i miłe słowa o stronce:)

z chęcią zajrzę do klubu miłośników i oczywiście służę wiedzą!

pozdrav veliki
agnes128
Croentuzjasta
Posty: 259
Dołączył(a): 09.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) agnes128 » 26.04.2012 15:12

Hej fajna strona :lol: :lol: :lol: . Mam do ciebie pytanie jak wygląda baza noclegowa w Stari Gradzie i czy masz pojęcie jak ten temat wygląda na początku czerwca :lol: :lol: :lol: . Czy miasteczko jest na tyle interesujące by tam zostać ? Z góry dziękuje za odpowiedz.
heca7
Cromaniak
Posty: 624
Dołączył(a): 03.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) heca7 » 27.04.2012 08:57

Sam SG nie jest szczególnie wielki. Zależy czego oczekujesz? Restauracje i kafejki są, sklepiki spożywcze są, port jest :wink: plaża jest- ale niezbyt ciekawa. Pochodzić po starych uliczkach można. Muzeum malutkie jest.
Na pewno SG nie przebije tłumów jakie się przewalają po mieście Hvar :wink:

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Hvar subiektywnie - moja strona o lawendowej wyspie
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone