Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Willa Pim

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Maciejka
Odkrywca
Posty: 86
Dołączył(a): 25.11.2008
Willa Pim

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciejka » 25.11.2008 09:52

Dopiero raczkuję(albo nawet nie) na forum...szukam bezpośredniego kontaktu do willi PiM w Marusici, proszę pomóżcie!!!
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 25.11.2008 10:08

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Wybierz Villa Pim.
U góry jest e-mail - pisz.

Pozdrawiam
Jacek
Maciejka
Odkrywca
Posty: 86
Dołączył(a): 25.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciejka » 25.11.2008 11:44

Wielkie dzięki, byłam na tej stronie tyle tylko, że nie ma tam bezpośredniego kontaktu z właścicielami willi Pim tylko z agencją...co wiąże się z większymi kosztami, pozdrawiam
faziolot
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 606
Dołączył(a): 18.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) faziolot » 11.12.2008 11:58

Maciejka napisał(a):Wielkie dzięki, byłam na tej stronie tyle tylko, że nie ma tam bezpośredniego kontaktu z właścicielami willi Pim tylko z agencją...co wiąże się z większymi kosztami, pozdrawiam


Obawiam się, że bezpośredni kontakt z właścicielami nic nie zmieni (jeśli chodzi o kasę). Praktykowane.
Pozdro
j_w
Croentuzjasta
Posty: 186
Dołączył(a): 21.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) j_w » 11.12.2008 13:13

faziolot napisał(a):
Maciejka napisał(a):Wielkie dzięki, byłam na tej stronie tyle tylko, że nie ma tam bezpośredniego kontaktu z właścicielami willi Pim tylko z agencją...co wiąże się z większymi kosztami, pozdrawiam


Obawiam się, że bezpośredni kontakt z właścicielami nic nie zmieni (jeśli chodzi o kasę). Praktykowane.
Pozdro


Negocjacje są zależne od terminu.
Wiedząc że masz pełną obsadę w lipcu czy sierpniu co w przypadku villi pim jest pewne.
Dał byś coś utargować :wink:
mariazk
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 25.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariazk » 11.12.2008 13:16

Obawiam się, że bezpośredni kontakt z właścicielami nic nie zmieni (jeśli chodzi o kasę). Praktykowane.
Pozdro

Zgadzam się, znam przypadki, że było i drożej.
Agencje, konkurencja trzyma pewien pułap cenowy i nie daje takiej samowolki właścicielom.
Maciejka
Odkrywca
Posty: 86
Dołączył(a): 25.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciejka » 16.01.2009 14:49

Już prawie wszystko ( w tym temacie ) wiem- dzięki bardzo wszystkim za rady, pozdrawiam :D
Maciejka
Odkrywca
Posty: 86
Dołączył(a): 25.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciejka » 18.06.2009 10:43

Czy ktoś z forumowiczów może powiedzieć jak wyglada podjazd pod wille Pimm? Chodzi o miejsca parkingowe i sam wjazd
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 18.06.2009 10:48

Z willa Pim się nie skontaktujesz inaczej jak przez agencję zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link. Poza tym jest do końca sierpnia zajęta.
Maciejka
Odkrywca
Posty: 86
Dołączył(a): 25.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciejka » 18.06.2009 10:57

Ja mam już zarezerwowane ale pytanie moje było czysto techniczne o zjazd pod dom, bo na forum ludziska straszą trudnym stromym podjazdem :)
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 18.06.2009 16:00

Maciejka napisał(a):Czy ktoś z forumowiczów może powiedzieć jak wyglada podjazd pod wille Pimm? Chodzi o miejsca parkingowe i sam wjazd

Strome podjazdy i zjazdy na rivierze Omis to norma.
Do willi PiM akurat jest łagodny dojazd, choć nieco dłuższy z Jadranki. Pod domem miejsce na samochód się znajdzie.

Jeszcze trwają prace nad zagospodarowaniem całego zbocza. Zejście na plaże rok temu było jeszcze nie ukończone, tzn. kilka schodów od samej PiM i dalej ścieżka do samej wody. Niemniej jednak nie jest trudne. Na pewno mniej zmęczy niż pod innymi domami 150 schodów z wysokimi stopniami, na które trzeba się wspinać.
Sam dom usytuowany wysoko i z niego powalający widok na Biokovo. Ma super położenie! Będziecie zachwyceni. Przy plaży jest prysznic. Do sklepu będzie trzeba już autem podjechać, lecz to drobiazg.
Jedyny minus dla mnie to mało zieleni wokół niego. Taki betonowy kolos ale widok z jego tarasów jest najlepszy. Bajka!
Maciejka
Odkrywca
Posty: 86
Dołączył(a): 25.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciejka » 20.06.2009 13:19

:D Bardzo dziękuję za szczegółowe informacje, humor się polepszył, bo za oknem...brr paskudnie. Pozdrawiam
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 20.06.2009 20:49

Maciejka napisał(a)::D Bardzo dziękuję za szczegółowe informacje, humor się polepszył, bo za oknem...brr paskudnie. Pozdrawiam

Za tym oknem nie będzie brrr... Chmury odeszły... Widok z PiM... wymiata!

Obrazek

Obrazek

Słonecznych Wakacji Obrazek
Maciejka
Odkrywca
Posty: 86
Dołączył(a): 25.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciejka » 21.06.2009 07:31

Ale cudnie...widok dech zapiera...pierwszy raz jedziemy do Cro. Niebawem zaczynam się pakować, ruszamy 3 lipca. Dziękuję i wspaniałych wakacji życzę.
Krzychu 33
Globtroter
Posty: 30
Dołączył(a): 01.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzychu 33 » 21.06.2009 14:48

Witam
Byłem w Villi Pim kilka lat temu i nie było żadnych problemów z dojazdem do niej.
Pozdrawiam
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone