Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

jazda bez rezerwacji ..w ciemno..prosze o opinie

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Dick45
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 176
Dołączył(a): 29.09.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dick45 » 13.01.2008 12:26

heza napisał(a):Witam.
Ja niestety nie jeżdżę w ciemno.
Dla mnie jest mało atrakcyjny wyjazd w ciemno i kwatera za 40 czy 45 euro, wole rezerwować i płacę 25 euro za 3 osoby a zaznaczam, że mogę jechać tylko w sierpniu bo dziecko w tym miesiącu ma nieczynne przedszkole.

Niestety w tym roku już pewnie tak nie będzie bo chcę zmienić miejsce pobytu i nie mam jeszcze innej "swojej" kwatery, też w sierpniu.
Pozdrawiam
Henryk



Tu się nie zgadzam z tobą zawsze jeżdzę w ciemno i jest wręcz odwrotnie.W ub.roku byłem w Baśce na wyspie KRK i za 3 osobowe studio płaciłem 20E dziennie(cena wynegocjowana z właścicielem) w cenniku który wisiał na ścianie było 45E. A Baśka jes droga (pełno bogatych niemców)i przy wcześniejszej rezerwacji nigdy nie dostaniesz dobrej ceny.A pokój miałem nowy z aneksem kuchennym łazienką TVSAT i klimą druga połowa sierpnia.
bonar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 18.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) bonar » 13.01.2008 13:33

Dick45 napisał(a):
heza napisał(a):Witam.
Ja niestety nie jeżdżę w ciemno.
Dla mnie jest mało atrakcyjny wyjazd w ciemno i kwatera za 40 czy 45 euro, wole rezerwować i płacę 25 euro za 3 osoby a zaznaczam, że mogę jechać tylko w sierpniu bo dziecko w tym miesiącu ma nieczynne przedszkole.

Niestety w tym roku już pewnie tak nie będzie bo chcę zmienić miejsce pobytu i nie mam jeszcze innej "swojej" kwatery, też w sierpniu.
Pozdrawiam
Henryk



Tu się nie zgadzam z tobą zawsze jeżdzę w ciemno i jest wręcz odwrotnie.W ub.roku byłem w Baśce na wyspie KRK i za 3 osobowe studio płaciłem 20E dziennie(cena wynegocjowana z właścicielem) w cenniku który wisiał na ścianie było 45E. A Baśka jes droga (pełno bogatych niemców)i przy wcześniejszej rezerwacji nigdy nie dostaniesz dobrej ceny.A pokój miałem nowy z aneksem kuchennym łazienką TVSAT i klimą druga połowa sierpnia.


W pełni zgadzam się z "Dick45", w czerwcu czy wrześniu za 20euro jest pewna kwatera dla dwóch osób. I tak trzeba trzymać!
pozdrav
Tika
Croentuzjasta
Posty: 156
Dołączył(a): 12.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tika » 13.01.2008 15:04

Ja uważam, że lepiej zrobic rezerwację, są apartamenty których w życiu nie znajdiesz w z drogi i to przeważnie te najbliższe morza.Ja co roku wyszukuję w necie i zawsze mam apartament blisko morza. Jadąc tyle kilometrów trudno sugerowac się wyłącznie ceną a potem drałowac na plaże .
heza
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 222
Dołączył(a): 05.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) heza » 13.01.2008 16:21

bonar napisał:
W pełni zgadzam się z "Dick45", w czerwcu czy wrześniu za 20euro jest pewna kwatera dla dwóch osób. I tak trzeba trzymać!

Tylko czy Ty zwróciłeś uwagę na to, że ja piszę o sierpniu i dla 3 osób a nie o czerwcu czy wrześniu. Gdybym tak mógł to nie ma problema z wyjazdem w ciemno.
pozdrawiam
Dick45
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 176
Dołączył(a): 29.09.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dick45 » 13.01.2008 16:41

heza napisał(a):bonar napisał:
W pełni zgadzam się z "Dick45", w czerwcu czy wrześniu za 20euro jest pewna kwatera dla dwóch osób. I tak trzeba trzymać!

Tylko czy Ty zwróciłeś uwagę na to, że ja piszę o sierpniu i dla 3 osób a nie o czerwcu czy wrześniu. Gdybym tak mógł to nie ma problema z wyjazdem w ciemno.
pozdrawiam


Co do problemów ze znalezieniem kwatery to tylko lipiec(tak twierdzili chorwaci u których mieszkałem) od połowy sierpnia można już znaleść kwaterę za 10E od osoby ale tylko na miejscu przez internet jest to zawsze drożej
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 13.01.2008 21:42

Tika napisał(a):Ja uważam, że lepiej zrobic rezerwację, są apartamenty których w życiu nie znajdiesz w z drogi i to przeważnie te najbliższe morza.Ja co roku wyszukuję w necie i zawsze mam apartament blisko morza. Jadąc tyle kilometrów trudno sugerowac się wyłącznie ceną a potem drałowac na plaże .


Dziwne..ja jezdze w ciemno i zawsze mam ladna kwatere przy samym morzu w przystepnej cenie..poprostu trzeba wiedziec jak szukac...:)
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 13.01.2008 22:37

Nie każdy posiada taki urok osobisty jak Ines, że chorwaci ulegaja zmiękczeniu i wynajmuja apartament bez wiekszych targów. Jakoś w tym roku musiałem się nadreptać na Krk. Wynajeła mi starsza babka z dobrą znajomością języka niemieckiego - widocznie pracowała w Niemczech. Strasznie dokładna i mało przystepna chociaz na koniec mi podziękowała za spokojny i bardzo kulturalny pobyt. Czułem na skórze, że nie darzy polaków zaufaniem, byc może po moim pobycie zmieniła zdanie.
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 13.01.2008 22:52

Odpowiedź już była podana przez PiotraB

forum/viewtopic.php?p=252820#252820

i na tym temat powinien być zakończony, bo znowu 100osób wpisze się iż jedzie bez rezerwacji i nie ma z miejscami problemu a następne 100 , że woli mieć rezerwację z różnych powodów.

Nie wiem jakie uprawnienia mają opiekunowie tematów , ale proponuję aby oni mogli je też zamykać tak aby już nikt nie mógł sie dopisać - bo po co.!!!
stypkaa
Odkrywca
Posty: 60
Dołączył(a): 18.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) stypkaa » 25.01.2008 12:30

ines napisał(a):Dziwne..ja jezdze w ciemno i zawsze mam ladna kwatere przy samym morzu w przystepnej cenie..poprostu trzeba wiedziec jak szukac...:)


O to ja poproszę o zdradzenie sekretu jak szukać ;) Wybieramy się pierwszy raz, z dziećmi i trochę mam stracha :)
mad
Globtroter
Posty: 42
Dołączył(a): 26.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mad » 14.02.2008 09:32

Hej Andre
Nie martw sie ja w tamtym roku tez zadawlem takie pytanie, tez sie balem nawet jak inni mowili nie martw sie:D. Poweim ci to samo nie martw sie. Powiem ci tylko ze gdzie bys nie pojechal to nie psuj sobie morali pytajac sie o apartament 100m od morza za 15Euro/os raczej niema szans przynajmniej tak bylo w moim przypadku okres 14.07/21.07.07.
Z kolega troszke sei przylamalismy ale twardo postanowilismy sie rozdzielic i on jedna ulica ja druga. Znalezlismy po 15min, 1km od morza za 50euro/doba na 4 osoby:) bylismy zadowoleni. Doslownie wszytko mielismy nawet co sie zdziwilem (moze to normalne) żelazko i deske do prasowania. Zona byla w siodmym niebie:D (jak to malo kobieta do szczescia trzeba haha maly zarcik, chcialbym zeby tak malo im do szczescia brakowalo)
Powiem ci tylko zebys przyjechal o odpowiedniej porze tak kolo poludnia. Bedziesz mial wiecej czasu na wybor miejsca. Wieczorem jak bedziesz szedl na spacer to zauważysz ze naganiaczy na apartamenty jest tez sporo. Czego czlowiek nie widzi podczas szukania bo jest chyba spiety itp.
pozdrawiam
Acha moja rada wymien PL na Euro i w Chorwacji wymien na Pl z tego co pameitam to wymienialem w hotelu i bylem zadowolony zarobiem kilkadziesiat dobrych kun, i w dodatku w malych dziurach euro wymienisz wszedzie.
Do stypkaa jak szukac zeby znalesc poprostu szukac wysiasc w miasteczku wyjsc nad morze zobaczyc czy jest ok plaza dla dzieciakow itp. wrocic sie i isc pare przecznic dalej tak zaczac od 500m (zaczynaly sie w tamtym roku rozsadne ceny 12-15e od osoby) od morza (zaelzy od daty keidy jestescie) i szukac, czesto jest tak ze oni sie tam znaja i jak jeden niema miejsca to poleci innych.
Dodatkowo ja osobiscie zakupilem sobie PDA i w necie wyszukalem adresow apartamentow w danej miejscowosci w ktorej mozliwe ze chcialem sie zatrzymac (korzystalem z mapy igo2006 w czasie drogi i w miasteczkach -praktycznie nei bylo zadnych pomylek) - jak szukac adresow ---> tutaj na forum a takze w google wpisz np. biograd apartmani <----- najlepiej zebys trafil na wlascicieli zadne biuro bo oni tez chca skubnac cos.
Wazne jest zeby nie tracic glowy, trzymac sie planu i byc przed poludniem tak mi sie wydaje, jezeli jeden bedzie zadrogi a drugi bedzie brzydki spokojnie napewno znajdzie sie nastepny
ROCHEN
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 168
Dołączył(a): 28.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) ROCHEN » 14.02.2008 16:50

Hotele pobierają za wymiane 5%. Lepiej się opłaca w banku lub na poczcie,
lub na granicy. Przy małej sumie nie gra to większej roli ale przy
większej połaca się. Banki i poczta mają w południe przerwe. :papa: :papa:
mad
Globtroter
Posty: 42
Dołączył(a): 26.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mad » 18.02.2008 12:44

Hi
Faktycznie nie pomyślalem czyli mozna jeszcze wiecej na tym wyciagnac. Sprobuje nastepnym razem
Damola
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 15.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Damola » 20.02.2008 16:50

jolam15 napisał(a):Ja byłam w 2006 roku apartement przy samej plaży w Golacu płaciłam za 3 os. 35 euro (Dolac).Potem byłam w Kalebowej Luce też przy plaży pąłciłam 40 euro. W 2007 Pisak 3 os. 30 euro.


W ciemno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
warunki super-polecam :lol:


Jak możesz to podaj mi adres i jak możesz to jakieś fotki na meila
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
*Dominika*
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 23.03.2009
Chorwacja 2009 - Makarska

Nieprzeczytany postnapisał(a) *Dominika* » 12.04.2009 20:35

Witam!!!
Chcę wybrać się do Chorwacji w rejon Makarskiej na dwa tygodnie (20.06) z mężem i dwójką dzieci. Raczej jedziemy w ciemno. Jakie są aktualne ceny kwater? Co warto zwiedzać w Makarskiej, jakie są ceny wycieczek, promów?
Z góry dziękuję za odpowiedzi :D
jorgus111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3080
Dołączył(a): 08.01.2005
Re: Chorwacja 2009 - Makarska

Nieprzeczytany postnapisał(a) jorgus111 » 12.04.2009 20:41

*Dominika* napisał(a):Witam!!!
Chcę wybrać się do Chorwacji w rejon Makarskiej na dwa tygodnie (20.06) z mężem i dwójką dzieci. Raczej jedziemy w ciemno. Jakie są aktualne ceny kwater? Co warto zwiedzać w Makarskiej, jakie są ceny wycieczek, promów?
Z góry dziękuję za odpowiedzi :D


Makarska-kompendium wiedzy :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
jazda bez rezerwacji ..w ciemno..prosze o opinie - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone