Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Primosten

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
areeek
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 07.07.2006
Primosten

Nieprzeczytany postnapisał(a) areeek » 01.10.2006 21:32

Jeżeli chcecie ładną plażę w Chorwacji to koniecznie jedzcie do Primostenu :) Widoki są przepiękne a woda lazurowa. W wodzie widać dno będąc 20 nad nim. Dodatkowo można tam przejechać sie na tak zwanym bananie albo pontonach. Coś pięknego. POLECAM :)
rich72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2213
Dołączył(a): 27.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) rich72 » 08.10.2006 20:40

powiem szczerze że nie plażowałem w Primosten jednak zachwycony plażą w samym mieście to nie byłem choć miasteczko ma super klimat :lol: :wink:
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 08.10.2006 21:06

rich72 napisał(a):powiem szczerze że nie plażowałem w Primosten jednak zachwycony plażą w samym mieście to nie byłem choć miasteczko ma super klimat :lol: :wink:

trzeba było wejść w lasy piniowe,były tak blisko :D a nie zobaczyłeś tych pięknych plaż po wyjściu z tych lasów :wink:
jest rzeczywiście pięknie ,ale czy dla wszystkich ? :wink:
rich72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2213
Dołączył(a): 27.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) rich72 » 08.10.2006 22:09

Andrzeju - masz rację ale tak jak napisałem Primosten mieszkając w Grebasticy był dla mnie jedynie odskocznią w tematach: zwiedzać, jeść, pić, zakupy :wink: Tak więc nie sprzeczam się co do innych plaż bo widziałem jedynie tą w samym mieście przy promenadzie :cry:
platon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3540
Dołączył(a): 03.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) platon » 08.10.2006 22:18

rich72 napisał(a):Andrzeju - masz rację ale tak jak napisałem Primosten mieszkając w Grebasticy był dla mnie jedynie odskocznią w tematach: zwiedzać, jeść, pić, zakupy :wink: Tak więc nie sprzeczam się co do innych plaż bo widziałem jedynie tą w samym mieście przy promenadzie :cry:


dla wielu TU jest to temat zwiedzać ,jeść ,pić ,zakupy :wink:
a my Inni piszemy cały czas o czymś innym :D :D :D
Bez odskoczni. :wink:
rich72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2213
Dołączył(a): 27.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) rich72 » 08.10.2006 22:28

a my Inni piszemy cały czas o czymś innym


mianowicie :?: :?: :?:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107683
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 08.10.2006 22:48

Andrzeju :!: - a skąd wyskoczył znowu Platon :?:
Podobno umarł przy narodzeniu Andrzeja J :wink:
platon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3540
Dołączył(a): 03.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) platon » 08.10.2006 23:17

Janusz Bajcer napisał(a):Andrzeju :!: - a skąd wyskoczył znowu Platon :?:
Podobno umarł przy narodzeniu Andrzeja J :wink:

Och Januszu :wink: czasami wyskoczy jak już sie nie da tego czytać co tu wypisują niektórzy ignoranci :wink: :D
Zostanie platon takim duchem forum myślę do czasu,aż cro się zatopi jak Atlantyda :D
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107683
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 08.10.2006 23:55

:wink: wprawdzie to temat o Primosten,
ale poczytajmy co prawdziwy Platon przekazał o Atlantydzie :wink:
http://andriu37.w.interia.pl/platon.html
baton
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 113
Dołączył(a): 19.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) baton » 08.10.2006 23:56

Jeżeli chcecie ładną plażę w Chorwacji to koniecznie jedzcie do Primostenu Widoki są przepiękne a woda lazurowa. W wodzie widać dno będąc 20 nad nim. Dodatkowo można tam przejechać sie na tak zwanym bananie albo pontonach. Coś pięknego. POLECAM


Co do zachwytow nad Primosten to sie zgadzam... ale, gdzie te piekne plaze? Ja doszedlem az do takiego slynnego baru (oj zapomnialem nazwy...) i pieknych plaz nie uswiadczylem... Chyba ze zly kierunek i powinienem kierowac sie w strone Mariny?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107683
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 09.10.2006 00:10

Najładniejsza plaża w Primosten jest na kempingu Adriatyk
Obrazek
Torcida1
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 454
Dołączył(a): 30.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torcida1 » 16.11.2006 17:43

jeżeli chcecie pięknych doznań to zapraszam do Necujam!!! Spokój, cisza, czysta woda, plaża i przepiękne widoki. Jest także basen z aperitive barem. A poza tym dla nas Polaków ta malutka miejscowość powinna być szczególnie ważna, gdyż to właśnie tam wypoczywał niegdyś K. K. Baczyński. Pisał tam wiersze i zachwycał się pięknem tego miejsca. Równie pięknym miejscem jest Maslinica!!! Urocze miasteczko... Jednak należytam uważać na jeżowce, są wszędzie!!!
Piotr Bydgoszcz
Odkrywca
Posty: 71
Dołączył(a): 27.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piotr Bydgoszcz » 16.11.2006 20:55

baton napisał(a):
Jeżeli chcecie ładną plażę w Chorwacji to koniecznie jedzcie do Primostenu Widoki są przepiękne a woda lazurowa. W wodzie widać dno będąc 20 nad nim. Dodatkowo można tam przejechać sie na tak zwanym bananie albo pontonach. Coś pięknego. POLECAM


Co do zachwytow nad Primosten to sie zgadzam... ale, gdzie te piekne plaze? Ja doszedlem az do takiego slynnego baru (oj zapomnialem nazwy...) i pieknych plaz nie uswiadczylem... Chyba ze zly kierunek i powinienem kierowac sie w strone Mariny?
Witam. Chodzi Ci o Baubar. Spędziłem na tej plaży wspaniały tydzień. Pozdrawiam.
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 26.11.2006 23:55

miasteczko samo w sobie ma klimat:)
ale plaze ...mieszkalam tam kilka dni i dla mnie nie ma porowniania co do plaz np.na riwierze i dalej na poludniu:)tam to dopiero mozna plazowac;)
a primosten -ladne ale sa ladniejsze miejsca w cro:)
Hunter
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 339
Dołączył(a): 22.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Hunter » 22.02.2007 22:20

Planuję w tym roku jechac do Primosten. Nie mogę nigdzie trafić planu miasta z okolicą. Poradźcie gdzie szukać. Znalazłem kilka kwater w okolicy zwanej Hulierat. Gdzie to jest? :roll:
Następna strona

Powrót do Plaże & Adriatyk - żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie...



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone