Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Tragicznie zginął Tose Proeski

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
madziaimaciek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 845
Dołączył(a): 26.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) madziaimaciek » 24.10.2010 18:02

Jego muzyka towarzyszyła mi w drodze do Cro i towarzyszy mi za każdym razem gdy jestem na forum...
anicola
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 23.10.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) anicola » 01.11.2010 22:42

smutny mamy dzień dzisiaj... :( ja pół dnia płaczę za śp. Babcią... ale znalazła się też chwila uśmiechu... kiedy obejrzałam sobie nagranie z jednego z koncertów Tose :) widząc jego radość, jak się cieszy, że śpiewa i śpiewają z nim ludzie, zrobiło mi się lepiej...
wiem, jestem strasznie wrażliwa :) ale chciałam się z Wami tym podzielić :)
mam nadzieję, że też o Nim dzisiaj pamiętaliście...
pozdrawiam!
plavac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4893
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) plavac » 02.11.2010 16:12

I w tym co napisałaś, Anicola , streszcza się piękna prawda - non omnis moriar ...

Tose pociesza Cię - z tamtej strony.
pozdrawiam :)
Fiorella
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 19.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fiorella » 19.01.2011 22:27

Witam wszystkich.W końcu znalazłam moje miejsce.W końcu mogę mowić o Tosku i nikt mnie nie pogoni(mam nadzieję :D ).Poznałam go zaledwie miesiąc temu ale...jestem absolutnie i całkowicie"ugotowana".Też poznałam Go przez"is this love".To zabawne,bo 17 lat temu,gdy ją usłyszałam,czułam bardzo podobnie i WHITESNAKE towarzyszy mi do dziś i jest moją wielką muzyczną i spełnioną miłością,Tośe nie będzie spełnioną,bo nie będe na jego koncercie ale pozostanie ze mną na zawsze,co do tego nie mam wątpliwości.Przedziwne uczucie,gdy słucha się kogoś z coraz większym podziwem i nagle pojawia się,nie zauważone wcześniej info o jego śmierci.Powalilo mnie,a potem jeszcze bardziej gdy miałam coraz więcej info o tym jakim był człowiekiem.Moja mama mówi,że Bóg zabrał go,żeby nie musiał patrzeć na to co dzieje się na świecie,może....ale z drugiej strony,jak bardzo świat zubożał bez niego.Dla mnie to najlepszy wokalista jakiego dane mi było do tej pory usłyszeć,a jego radości życia i śpiewania,powinni uczyć się inni.Nie przypuszczałam,że jeszcze dopadnie mnie na "stare"lata takie szaleństwo i wiecie co,brakowało mi tego;).Zastanawiam się czasem,czy żałować,że nie poznałam go wcześniej i...nie wiem. To pewne, Jego śmierć byłaby dla mnie strasznym przeżyciem,skoro jest nim tak bardzo teraz ale miała bym szanse podziwiać jego ogromny talent,sledzić jak się rozwija,zobaczyć na żywo...no cóż,znów ten pan na górze o ile istnieje,zadecydował inaczej(Tośe oburzył by sie pewnie;)).Bez względu na wzgląd,cieszę się,że pojawił się w moim życiu...
p.s co znaczy:te sakame???Podejrzewam ale pytam
pozdrawiam...Violka
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 19.01.2011 22:41

Fiorella napisał(a):Witam wszystkich.W końcu znalazłam moje miejsce.W końcu mogę mowić o Tosku i nikt mnie nie pogoni(mam nadzieję :D )


Witaj :D .... a niby kto ma Cię pogonić :?:

Znasz te piosenki :?: :?:



Fiorella
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 19.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fiorella » 19.01.2011 22:51

Pewnie,że znam :) Przez pana T. nocki zawalam heheheheh ale jak wspomniałam wcześniej,brakowało mi tego ;).Rano dotarło do mnie 5 zakupionych płyt.Cudowny początek dnia mimo braku snu :))))
zawodowiec
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3461
Dołączył(a): 17.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) zawodowiec » 20.01.2011 01:43

Fiorella napisał(a):p.s co znaczy:te sakame???Podejrzewam ale pytam

Kochamy cię - po macedońsku :)
pozdrav!
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 20.01.2011 20:46

Dostałem mp3 od Drusili :D podzielę się filmikiem

Tose Proeski 2011 - Can You Feel The Love Tonight
Fiorella
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 19.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fiorella » 20.01.2011 23:24

piękna :)
jak wszystkie....
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 21.01.2011 00:16

Za nic nie brzmi to jak Tose.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 21.01.2011 00:23

Aldonka napisał(a):Za nic nie brzmi to jak Tose.


Może dlatego, że po angielsku :?:
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 21.01.2011 00:35

Nie wydaje mi się, to nie pierwsza piosenka Tose, którą słyszę po angielsku, przecież cały album The Hardest Thing jest po angielsku. Jakoś mi barwa głosu nie pasuje. Mniemam, że to jakaś ostra komputerowa sklejka. Jacksona płytę też zrobili mimo, że już go brak.
Jakoś mi mało Tose w tej piosence, co nie zmienia faktu że jest piękna.
No ale mogę się oczywiście mylić.

*****
edit

Przesłuchałam na lepszym sprzęcie niż komputer i ok, jestem w stanie przyznać, że to Tose ale i tak trzymam się tego, że tu sporo komputerowej obróbki :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 21.01.2011 00:55

Przyznaję się bez bicia :wink: że nie jestem znawcą piosenek Tose i jego głosu (choć lubię jego niektóre piosenki), więc nie upieram się że tą piosenkę na filmiku śpiewa Tose (na youtube nie tylko ta jedna się pokazała)

PS Coś ostatnio Aldonka nieobecna w CRR - brak czasu :?:
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 21.01.2011 01:25

Czasem po kryjomu posłucham :) Ale najczęściej wieczorami mam jeszcze pracę na kompie, a jak zacznę słuchać radyjka to już praca idzie w kąt :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 21.01.2011 01:48

Na dobranoc >>>
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko

cron
Tragicznie zginął Tose Proeski - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone