Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

sklep z gps

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
jamaica988
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 28.08.2014
sklep z gps

Nieprzeczytany postnapisał(a) jamaica988 » 03.09.2014 21:51

Witam. W drodze do Igrane (pod Budapesztem) ladowarka do gps uległa uszkodzeniu. Trafilam dzieki mojej orientacji w terenie z mapa ale co mnie to nerwów kosztowalo... Ponad 1300km mnie czeka do domu. Musze ta ladowarke kupić nawet za wszelka cenę. Kto pomoże i wskaże adres sklepu gdzie mogę takie cos dostać?? To wejście usb ale to "srednie" (większe niż do Tel, których to pelno na stacjach benzynowych).
Z góry dzieki.
Pozdrawiam z Igrane :)
endryu
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1344
Dołączył(a): 10.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) endryu » 03.09.2014 23:00

Nie w tym wątku temat, ale...
Najbliżej to w Makarskiej coś się uda kupić. Ładowarki samochodowe do gps-a mają wtyk mini usb i prąd ładowania ok. 1A (ampera, ważne). Słabsze będą się mocno grzać i szybko ulegną awarii. Na uszkodzonej ładowarce powinny widnieć jej dane techniczne. Weź uszkodzoną ładowarkę ze sobą na wycieczkę po sklepach z akcesoriami do telefonów, elektrotechnicznych, itp.
Tu coś powinno być http://kingtrade.hr/ Makarska ul.Dubrovačka 29, albo będą wiedzieć gdzie kupić?
Jaki model nawigacji posiadasz?
jamaica988
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 28.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) jamaica988 » 04.09.2014 06:47

To jest navroad s6. Tyle wiem. Nawigacja pozyczona... :/
Ale jest dopisek 5V - 2.0A ;)
kierowca bombowca
Croentuzjasta
Posty: 403
Dołączył(a): 16.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) kierowca bombowca » 04.09.2014 07:05

ladowarka do gps uległa uszkodzeniu


a jakie są objawy uszkodzenia ? pytam, bo może bezpiecznik się przepalił lub wtyk się wysuwa.
witia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 895
Dołączył(a): 19.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) witia » 04.09.2014 17:02

Jak dojechałaś w jedną stronę, to w drugą będzie już "małe piwo" :) .
Zwłaszcza, że masz zwykłą mapę. To prosta trasa. Beż gps też się da :)
wikol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1903
Dołączył(a): 19.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) wikol » 05.09.2014 09:53

Trzeba uważać na tańsze urządzenia.
Ja kupiłem ładowarkę 2xUSB Pentagram.
W drodze do CRO 50 km przed granicą Polski, ta ładowarka spaliła mi bezpiecznik.

Podjechałem do elektryka po drodze. Za jedno piwko sprawdził urządzenie, okazało się że robi zwarcie.
Na szczęście miałem oryginalną ładowarkę ze sobą w zapasie.
jamaica988
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 28.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) jamaica988 » 08.09.2014 17:35

Wtyk zostal rozjechany przez fotel w samochodzie... Nic z niej juz nie bedzie. Musze kupic dobra (nie tania) ladowarke bo nawigacje pozyczylam. Obawiam sie tylko wsi przy zwardoniu po slowackiej stronie ;) jadac w Ta strone nawigacja I tak zle mi trase pokazywala ;P ale dla wlasnego spokoju wole miec GPS.
wikol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1903
Dołączył(a): 19.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) wikol » 08.09.2014 18:53

Mi w tym roku Automapa świrowała we wsi Suche pod Zwardoniem. Prowadziła mnie przez wieś gdzie remontowali chyba po powodzi drogę - droga ślepa.
kierowca bombowca
Croentuzjasta
Posty: 403
Dołączył(a): 16.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) kierowca bombowca » 08.09.2014 21:00

Musze kupic dobra (nie tania) ladowarke bo nawigacje pozyczylam.


Jeśli nawi pożyczona to najlepiej oddać sprzęt taki jaki był, dlatego podaje Ci namiar do Navroad gdzie podasz model nawigacji i adres do wysyłki za pobraniem i przyślą ci orginał.

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone