Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

SIM Tele2 International Tariff

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
radpopl
Globtroter
Posty: 57
Dołączył(a): 02.07.2013
SIM Tele2 International Tariff

Nieprzeczytany postnapisał(a) radpopl » 07.08.2013 15:52

Witam.

Czy kupował ktoś w Cro tego SIM-a? Łatwo go kupić (np. jest w kioskach i na stacjach benzynowych) czy trzeba się naszukać? Ichniejsza strona pokazuje, że na pewno jest dostępny w dużych miastach (czyli pewnie ich salonach).
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 08.08.2013 08:33

radpopl napisał(a):Witam.

Czy kupował ktoś w Cro tego SIM-a? Łatwo go kupić (np. jest w kioskach i na stacjach benzynowych) czy trzeba się naszukać? Ichniejsza strona pokazuje, że na pewno jest dostępny w dużych miastach (czyli pewnie ich salonach).



https://www.cro.pl/mobilny-internet-prepaid-t23380-390.html
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 08.08.2013 09:00

radpopl
Globtroter
Posty: 57
Dołączył(a): 02.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) radpopl » 08.08.2013 13:07

Nie bardzo do zamknięcia, bo to link do mojego postu z cenami :)
Ale ja pytam się o dostępność, czy jest na każdym rogu, czy trzeba chodzić i szukać.
nlock
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 342
Dołączył(a): 20.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) nlock » 09.08.2013 15:50

Jest dostępny bez problemu :D
Sam kupiłem na autostradowej stacji benzynowej w sobotę 3.08.
W kioskach Tisak też są i pewnie w różnych iinych miejscach też (np. na poczcie)
Widziałem (co prawda tylko na plakacie reklamowym) starter w innej nieco wersji: 0.07 Euro/min na stacjonarne, ale za to darmowe, nielimitowane SMS-y.
Nie interesowałem sie bliżej, bo już mam tamten :mrgreen:
Ale postaram się i zainteresuję :D
radpopl
Globtroter
Posty: 57
Dołączył(a): 02.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) radpopl » 14.08.2013 15:19

Rzeczywiście kupiłem bez problemu w jakimś kiosku. Ale na Virze strasznie szarpie transferem. Skype działa w kratkę. Normalne dzwonienie bez problemu.

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne

cron
SIM Tele2 International Tariff
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone