Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Go Pro Rent

Rozmowy na tematy fotograficzne. Porady odnośnie techniki fotografowania, wyboru sprzętu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
damianisko5
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3438
Dołączył(a): 02.01.2012
Go Pro Rent

Nieprzeczytany postnapisał(a) damianisko5 » 26.08.2015 08:13

Wpisałem poprawnie w 4 kratki bez spacji dużymi literami.
Pierwsze klipy po włączeniu kamerki trochę zażółcone, następne OK.
Ostatnio edytowano 26.08.2015 17:06 przez damianisko5, łącznie edytowano 1 raz
GREG_G
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 415
Dołączył(a): 20.12.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) GREG_G » 26.08.2015 11:41

damianisko5 napisał(a):Wpisałem poprawnie w 4 kratki bez spacji dużymi literami.
Pierwsze klipy po włączeniu kamerki trochę zażółcone, następne OK.
Informacje o nieoryginalnym kodzie wysłałem w języku angielskim do producenta



to klon pewnie, a z ciekawości, ten kod na pudelku miales pod zdrapką? ja miałem zdrapkę.
no i jaki jest sens kopiowania kamerki za 300zł? rozumiem podróbka gopro, ale sjcam?
damianisko5
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3438
Dołączył(a): 02.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) damianisko5 » 26.08.2015 11:59

Sprawa się wyjaśniła, kod został błędnie wpisany. kamerka jest oryginalnym produktem SJcam.
Niepotrzebne posty można usunąć, by nie zaśmiecać forum.
Teraz pozostaje wgranie nowszego softu i zadowolenie z kamerki.
GREG_G
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 415
Dołączył(a): 20.12.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) GREG_G » 27.08.2015 06:29

damianisko5 napisał(a):Sprawa się wyjaśniła, kod został błędnie wpisany. kamerka jest oryginalnym produktem SJcam.
Niepotrzebne posty można usunąć, by nie zaśmiecać forum.
Teraz pozostaje wgranie nowszego softu i zadowolenie z kamerki.


To wgrywaj :)
Jeszcze pytanie, może być na prv, czym montujesz filmy
damian7r
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 27.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) damian7r » 27.08.2015 22:24

A wracając do tematu-istnieją (i ktoś korzystał?) wypożyczalnie gopro w Chorwacji? (Trogir, Okrug) :)
GREG_G
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 415
Dołączył(a): 20.12.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) GREG_G » 28.08.2015 10:36

damian7r napisał(a):A wracając do tematu-istnieją (i ktoś korzystał?) wypożyczalnie gopro w Chorwacji? (Trogir, Okrug) :)



za cenę wynajmu gopro kupisz nowy sjcam ;)
damian7r
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 27.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) damian7r » 29.08.2015 02:43

Tylko że już nie mam czasu na kupowanie :/ nikt się nie spotkał z taką wypożyczalnią na miejscu?
perejra
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 39
Dołączył(a): 23.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) perejra » 04.09.2015 22:10

A ja się wtrącę w wątek. Mam małe pytanie do posiadaczy sjcam400. Właśnie zakupiłam to cudo, ale mam mały problem. Nie potrafię kamerki włączyć :/. Jakkolwiek dziwnie to brzmi.
Podłączyłam najpierw baterie do ładowania, ekran się zaświecił i pokazał, że bateria naładowana. Więc zgodnie z instrukcją wcisnełam i przytrzymałam kilka sekund przycisk power. I nic. Zupełnie nic. Zaczynam panikować, że egzemplarz felerny. Wszystkie guziki poza "power" klikają przy wciskaniu, czy "power" też Wam klika? Czy jest taki miękki i bezgłośny?
Wakacje za 5 dni, a ja nie wiem czy mam problem blondynki, czy może jak najszybciej powinnam oddać kamerkę do sklepu. Podpowiedzcie coś, proszę!
Rafal G-ce
Croentuzjasta
Posty: 171
Dołączył(a): 08.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafal G-ce » 05.09.2015 00:46

Jakkolwiek banalnie to nie zabrzmi to spróbuj wyjąc baterie, włożyć ponownie i spróbować włączyć.
perejra
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 39
Dołączył(a): 23.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) perejra » 05.09.2015 12:04

Wszystkie banalne rozwiązana sprawdzone, z jedną baterią, z drugą baterią, z kartą, bez karty.
Smutek mnie ogarnął.
damianisko5
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3438
Dołączył(a): 02.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) damianisko5 » 05.09.2015 13:02

Podłącz zasilacz kablem USB, do gniazda z boku kamerki. Kamerka powinna się wtedy włączyć i pojawić na symbol ładowania akumulatora.
aha, nie doczytałem całości. Już tak zrobiłeś - ale niech jakiś czas zasilacz będzie włączony kilka/kilkanaście minut. Wejdź do menu, sprawdź ustawienia/może tam w opcji "wyłączanie" jest jakiś błąd.
Na koniec sprawdź autentyczność produktu .
GREG_G
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 415
Dołączył(a): 20.12.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) GREG_G » 05.09.2015 22:39

Wg mnie przyczyną może być karta pamięci, za duża, źle sformatowana np. w innym urządzeniu (mam taki problem jak przekładam pamięci pomiędzy sjcam a rejestratorem samochodowym mio). Może wyjmij pamięc i sprobuj wlaczyc kamerke?
damianisko5
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3438
Dołączył(a): 02.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) damianisko5 » 06.09.2015 11:22

Greg ma rację, uruchom kamerkę bez karty, może być z użyciem zasilacza. Jeśli zadziała i wszystko będzie dostępne /menu/ to niewykluczone, że nastąpił konflikt z kartą pamięci. Nową kartę sformatuj w urządzeniu.
grzesiek-swidnica
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 191
Dołączył(a): 08.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) grzesiek-swidnica » 07.09.2015 14:23

Taka uwaga co do kart pamięci, niby SJ4000 nie zatrybi z kartą większą niż 32 GB, ale jest jeden myk. Konwertujemy ją na system plików fat32 i kamerka radzi sobie bez problemu. Sprawdzone na mojej karcie 64 GB. Jedyny minus jest taki że nie formatujemy jej później w kamerce bo zniknie nam fat32.Wystarczy usunąć niechciane pliki.
perejra
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 39
Dołączył(a): 23.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) perejra » 07.09.2015 17:31

Żadna konfiguracja pamięc-bateria-zasilanie nie zadziałała. Dziś odesłałam kamere do sklepu internetowego. Wcześniej zadzwoniłam by upewnić się, że przyjmują zwroty (zgodnie w ustawą) i miły pan poinformował mnie, że nie ma problemu, nawet nie muszę podawać powodu zwrotu. Więc odesłałam i czekam na kase.
Jedynie niesmak pozostał. I nie wiem czy drugi raz zaryzykuje ten model.
Dzięki chłopaki za wszelkie rady.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do FotoCroClub - dyskusja

cron
Go Pro Rent - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone