Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Dom RADIC-KALEBOVA LUKA

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Bozena Kljaković
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 290
Dołączył(a): 30.04.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bozena Kljaković » 19.06.2012 20:31

Pozdrowienia dla wszystkich:)
Poniewaz bardzo duzo osob jest zainteresowanych domem Radic informuje ze wolne miejsca sa w apartamencie typ 2+2 w terminie od 09.09 i w duzym 8 osobowym apartamencie od 01.09...
kontakt; adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozdrav :!:
Bozena
Ostatnio edytowano 21.06.2012 00:56 przez Bozena Kljaković, łącznie edytowano 1 raz
Bozena Kljaković
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 290
Dołączył(a): 30.04.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bozena Kljaković » 19.06.2012 20:39

Kalebova Luka dom Vera
Zwolnił sie duzy apartament typ 4+2 w terminie ...do 16.07,w nizej podanym linku sa zdiecia .
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

szczegoły podam na priva ; adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Pozdrawiam :D
Bozena
renatalato
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4919
Dołączył(a): 04.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) renatalato » 20.06.2012 22:48

Witam Pani Bożeno

Wysłałam maila do Pani, ale nie wiem czy doszedł, byłabym zainteresowana apartamentem 2+2 w terminie 15.07 do 22.07 ,

Pozdrawiam serdecznie
Renata
Ostatnio edytowano 21.06.2012 21:33 przez renatalato, łącznie edytowano 1 raz
Bozena Kljaković
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 290
Dołączył(a): 30.04.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bozena Kljaković » 21.06.2012 00:54

renatalato napisał(a):Witam Pani Bożeno

Wysłałam maila do Pani, ale nie wiem czy doszedł, byłabym zainteresowana apartamentem 2+2 w terminie 15.07 do 22.07 , mój mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
lub adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Pozdrawiam serdecznie
Renata


Wszystko wysłałam na meila

:D Pozdrawiam i do miłego spotkania na miejscu :D
Bozena Kljaković
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 290
Dołączył(a): 30.04.2003
Kalebova Luka

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bozena Kljaković » 27.07.2012 18:55

Pozdrawiam wszystkich serdecznie:))
Jezeli ktos z Panstwa jest zainteresowany villa Radic połozonej na posesji przy samym morzu , informuje ze terminy w czerwcu .2013.r. i w lipcu do 20.07.2013 r. jest wolny apartament typ 2+2 i typ 8 osobowy o powierzchni 150m2 dla max 8 osob.
Szczegoły podam na priva : adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozdrav:))
Bozena
Bonuz
Odkrywca
Posty: 68
Dołączył(a): 27.11.2010
Kalebova Luka

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bonuz » 11.06.2017 22:48

Witam.
Za tydzień już wyjazd do Kalebovej Luki do posiadłości Radic.
Czy ktoś ostatnio tam był ? Na forum stosunkowo mało informacji przynajmniej tych najświeższych. Ostatnio info na ten temat znalazłem z 2013r. Będę wdzięczny za wszelkie przydatne informacje.
Bonuz
Odkrywca
Posty: 68
Dołączył(a): 27.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bonuz » 03.07.2017 14:42

Byłem, wróciłem, mam nadzieję że jeszcze się tam pojawię
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Dom RADIC-KALEBOVA LUKA - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone