Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Croatia Tutorial dla Amatorów.

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Zanadu
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 24.06.2013
Croatia Tutorial dla Amatorów.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zanadu » 02.07.2013 17:50

PRoszę o zamknięcie tematu.
Ostatnio edytowano 02.07.2013 18:58 przez Zanadu, łącznie edytowano 1 raz
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 02.07.2013 18:04

Zanadu napisał(a):Witam,

W tym roku pędzę do Chorwacji - w prawdzie nie pierwszy raz ale chciałbym odświeżyć info.
Przy okazji może to się przydać innym osobom.

Oto moje pytanka ( jeżeli powielam - przepraszam, ale chce jak najaktualniejsze dane, a na forum czasem posty z 2009 roku ):

1) Czy w sezonie w Chorwacji bezpiecznie jest pojechać bez wcześniejszej rezerwacji ( w ciemno ) ?

2) Trasa z Polski do Chorwacji - Jaką trasę proponujecie aby ominąć betonową "para"autostradę w Czechach oraz ekstremalnie drogi odcinek w Słowenii ?

3) Jeżeli ciągle płatnymi trasami - jakie koszty winiet w poszczególnych państwach?

4) Ile alkoholu - konkretnie piwka zakupionego w czechach :) mogę wwieźć do Chorwacji? ( Chorwacja od 1.07.2013 w UE )

5) Gdzie najlepiej tankować po drodze ? ( rok temu uzupełnialiśmy paliwo w Austrii )

6) Jak wygląda cenowo wynajem oraz wyżywienie w Chorwacji w szczycie sezonu ?

7 ) Rady odnoście ubezpieczenia. Czy umowie o prace w Polsce ważne jest ubezpieczenie zdrowotne w krajach UE ?

8 ) Jaka waluta ? Rok temu opłacało się Euro wymienić na kuny np. na poczcie w Chorwacji. Czy sytuacja się zmieniła ?


Dziękuje wszystkim za odpowiedzi jeżeli takowe udzielicie. Mam nadzieję, że przydadzą one się także innym odwiedzającym Chorwację.

Pozdrawiam serdecznie i życzę udanych wypoczynków.


Czytaj chłopie po prostu czytaj :mrgreen: tu wszystko jest, jest FAQ, są konkretne tematy na każdą z Twoich wątpliwości. Leniuszek ? :mrgreen: :papa:
Zanadu
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 24.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zanadu » 02.07.2013 18:16

Czytam jak zły już drugi dzień ale pomyślałem, że jak ktoś ma ochotę to odpowie w jednym poście i dla innych nowicjuszów będzie :)
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 02.07.2013 18:25

Zanadu napisał(a):Czytam jak zły już drugi dzień ale pomyślałem, że jak ktoś ma ochotę to odpowie w jednym poście i dla innych nowicjuszów będzie :)


Wybacz ale forumowicze bez przerwy odpowiadają !!! są konkretne rozdziały w których są tytuły aktualnych tematów, jest wyszukiwarka.

Wierzę, że jak wrócisz będziesz z pewnością udzielał rad na forum :mrgreen:
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 02.07.2013 18:25

Zanadu napisał(a):Czytam jak zły już drugi dzień ale pomyślałem, że jak ktoś ma ochotę to odpowie w jednym poście i dla innych nowicjuszów będzie :)

Najlepiej wklej linki do postów które przeczytałeś, a my ci powiemy, czy w to wierzyć, czy nie ;)
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 02.07.2013 18:28

weldon napisał(a):
Zanadu napisał(a):Czytam jak zły już drugi dzień ale pomyślałem, że jak ktoś ma ochotę to odpowie w jednym poście i dla innych nowicjuszów będzie :)

Najlepiej wklej linki do postów które przeczytałeś, a my ci powiemy, czy w to wierzyć, czy nie ;)


Dowcipniś z Waści :mrgreen: ale masz rację to naprawdę jest dobry sposób :) Szczerze mówiąc nie wierzę by czytali chcą tylko mieć gotowca :papa:
Nie wiedziałem co to tutorial :oops: musiałem pogooglować.... No jak się zna takie słowa to nie umie się szukać ? :mrgreen:

Powrót do Chorwackie ABC


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Croatia Tutorial dla Amatorów.
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone