Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Bukmacherzy w Chorwacji

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
yerboa
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 19.01.2013
Bukmacherzy w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) yerboa » 20.01.2013 01:08

Witam,
Jest ktos z Chorwacji tutaj? Mam pytanie odnosnie bukmacherow naziemnych w Chorwacji. Czy jest wymagana jakas rejestracja na miejscu, jezeli chce grac? Jak wygladaja wyplaty? Ktos zna temat? Bardzo prosze o odpowiedz. Lub na priv. Dziekuje.
yerboa
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 19.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yerboa » 20.01.2013 17:56

Mieszka ktos w Cro? Moze ktos zapytac tam w najblizszym punkcie jak jak to wyglada? Z tego co wiem tam jest duzo roznych firm. Wiec jakby ktos przy okazji byl w poblizu prosze zapytac. Jest to dla mnie wazne. Chodzi mi o to czy wymagana jest jakas rejestracja. Czy turysci moga bezproblemowo grac. I jak rozliczaja wygrane kupony. Dziekuje.
dareksedzia
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 17.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dareksedzia » 22.01.2013 15:31

Witam!!!
Byłem w Chorwacji cztery razy i często korzystałem z usług firm bukmacherskich... Jest tam ich cała masa dużo więcej niż w Polsce. Nie jest potrzebna żadna rejestracja a wygrane wypłacane są bez problemu... Podatek to 5 % a nie jak u nas 12%. Sam odbieram podczas każdego pobytu pieniądze kilka razy i nikt nie miał nic przeciwko.... Zdarzało się mi nawet wygrać kilka razy po parę tysięcy kun i zawsze pieniądze były w kasie... Tak w ogóle to ludzie tam grają bardzo dużo, nawet kobiety.
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 22.01.2013 23:49

klik, klik, klik... i wiele innych.. wrzuć w net hasło "kladionica"...
Albafika
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 23.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Albafika » 23.01.2013 16:40

dareksedzia napisał(a):Witam!!!
Byłem w Chorwacji cztery razy i często korzystałem z usług firm bukmacherskich... Jest tam ich cała masa dużo więcej niż w Polsce. Nie jest potrzebna żadna rejestracja a wygrane wypłacane są bez problemu... Podatek to 5 % a nie jak u nas 12%.

o poważnie są niższe progi podatkowe? 2012 rok był dla mnie zły jeśli chodzi o zakłady, ale może pora spróbować szczęścia w Chorwacji :P?
yerboa
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 19.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yerboa » 29.01.2013 14:10

A sa jakies limity co do grania? I czy mozna bez problemu grac zaklady solo? No i w jakim miescie jest najwiecej? Chce cos wynajac malego (najlepiej blisko morza) Tam gdzie jest najwiecej firm bukmacherskich. Moze cos polecacie?
PS. Gdzie moge znalezc liste Wszystkich bukmacherow w Cro? Zalezy mi na wszytskich , nie tylko na tych najbardziej popularnych.
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 29.01.2013 15:25

klik tu spis.. potem jedziesz każdą sieć po kolei i sprawdzasz, gdzie mają swoje punkty.. nic prostszego...
yerboa
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 19.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yerboa » 30.01.2013 01:35

Dzieki za odpowiedzi
orson
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 572
Dołączył(a): 27.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) orson » 08.04.2017 09:25

Odkopałem trochę temat :) Jako, że tegoroczne wakacje w Drveniku sponsorują Betsson i RoyRichie ;) to morda się cieszy jeszcze bardziej, bo można tam pograć w Hattricku. Kto jeszcze obstawia na wakacjach?

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone