Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Baska Voda pytania.

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
KTomek
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 33
Dołączył(a): 18.07.2004
Baska Voda pytania.

Nieprzeczytany postnapisał(a) KTomek » 26.07.2013 14:31

Wyjazd coraz bliżej i pozostało jeszcze troche pytań :)
1. Czy jest gdzieś "na mieście" dostęp do darmowego netu? Niestety okazało się, że na kwaterze nie mam.
2. Czy można wynająć na plaży leżak i parasol w każdej chwili, czy raczej z samego rana? Jaka jest cena wynajęcia?
3. Czy praktykowane jest coś takiego: wcześnie rano (8.00) lecę na plażę i rozkładam ręczniki w super miejscu, potem ide na śniadanie i wracam powiedzmy o 9.30 na plaże i wszystko jest na swoim miejscu?

Dzięki za odpowiedzi.
kanarowski
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 292
Dołączył(a): 05.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kanarowski » 26.07.2013 14:53

Na wszystkie pytania znajdziesz odpowiedź w poprzednich tematach związanych z Baśka Voda. Po pierwsze w jakim terminie jedziesz??
nailew
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 28.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) nailew » 26.07.2013 23:58

1. Widziałam jak przy hotelu Bacchus siedzi na murku sporo ludzi ze smartfonami, itp. gadżetami więc podejrzewam, że może tam być dostępne wi-fi. Ewentualnie pozostają kawiarenki internetowe. Jedna jest w kantorze na głównym deptaku też blisko hotelu Bacchus.
2. Można wynająć leżak i parasol. Cena za oba wynosi z tego co pamiętam 50kn na cały dzień (widziałam cenniki).
3. Ja tak robiłam, że zostawiałam karimaty i ręczniki i nic się nie stało. Dużo ludzi tak robi.
rabbek
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 30.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) rabbek » 27.07.2013 11:05

no chyba że jest mniamniuśny wiatr to wtedy karimatka fruuuuunieee :)
KTomek
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 33
Dołączył(a): 18.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) KTomek » 27.07.2013 11:31

Dzięki za inormacje. Jadę chyba w maksymalnym szczycie - od 10 do 20 sierpnia,
SenS
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 18.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) SenS » 29.07.2013 15:14

Dobrze wiedzieć, zwłaszcza że też wybieramy się w tym samym terminie.
lukasz22i
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 633
Dołączył(a): 28.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukasz22i » 10.05.2014 12:30

Żeby nie dublować wątku.

Czy ktoś znający się na Baśce może napisać czy to dobra lokalizacja do spędzenia urlopu? Sam apartament jest ładny, chodzi bardziej o samo położenie.

Obrazek
liona
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 18.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) liona » 10.07.2014 21:34

Mam pytanie do bywalców. Gdzie w Baskiej Vodzie jest ulica Dubovina? Nie mogę jej zlokalizować na żadnej mapie :(

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone