Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartamenty Podgora

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
rene2
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 31.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) rene2 » 31.01.2017 20:36

Witam Was wszystkich. Czy spędzał ktoś może wakacje w Podgorze na ul. Na Luci? widziałam wcześniej post z takim pytaniem, ale nie widziałam nigdzie odpowiedzi.
rene2
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 31.01.2017
Re: Apartamenty Lilly Podgora

Nieprzeczytany postnapisał(a) rene2 » 01.02.2017 19:16

marpod napisał(a):Podłączę się do pytania może ktoś był w apartamencie Lilly na ul. Na Luci w Podgorze i mógłby podzielić się opinią?

Witam. Znalazłam Twój. Ja zarezerwowalam w tym roku apartament Lilly 4+1. Mieszkałeś może w tym domu? Jak jest z drogą na plażę? Polecił byś innym? Na stronie z apartamentami ma bardzo dobre opinie i to mnie przekonało.
Akc3nt
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 103
Dołączył(a): 10.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Akc3nt » 03.02.2017 14:18

Koenig napisał(a):No właśnie o to chodzi, że ja mogę mieć lokalizację blisko Jadranki, tak jak pisałem przy skrzyżowaniu z Kastel. Cena zaskakująco niska, pewnie nie bez powodu :) Pokoje bardzo ładne, do tego bardzo duży taras, parking... Wygląda też na to że nie ma bliskiego połączenia z plażą.
Niestety u Ane się nie zmieścimy.

Ulica Kastel jest bardzo krótka, na jej końcu są schody, które prowadzą do plaży, tuż przy hotelu Primordia.
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
figusek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 895
Dołączył(a): 11.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) figusek » 03.02.2017 14:52

Akc3nt napisał(a):
Koenig napisał(a):No właśnie o to chodzi, że ja mogę mieć lokalizację blisko Jadranki, tak jak pisałem przy skrzyżowaniu z Kastel. Cena zaskakująco niska, pewnie nie bez powodu :) Pokoje bardzo ładne, do tego bardzo duży taras, parking... Wygląda też na to że nie ma bliskiego połączenia z plażą.
Niestety u Ane się nie zmieścimy.

Ulica Kastel jest bardzo krótka, na jej końcu są schody, które prowadzą do plaży, tuż przy hotelu Primordia.
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Nie zdecydowałabym się na nocleg tak blisko Jadranki, poszukaj w innej miejscówce :-) uwierz, że ruch jest duży, hałas także. Może spróbuj tam, gdzie był Akc3nt, Kaštel 13 :-) i tak jak napisał, są schody :-)
pablos77
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1284
Dołączył(a): 22.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) pablos77 » 04.02.2017 16:41

Ja goszczę w tym roku z rodzinką :hut: w apt Gaston 2. Też bardzo blisko wszędzie 8)
Koenig
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 879
Dołączył(a): 03.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Koenig » 06.02.2017 12:13

figusek napisał(a):
Akc3nt napisał(a):
Koenig napisał(a):No właśnie o to chodzi, że ja mogę mieć lokalizację blisko Jadranki, tak jak pisałem przy skrzyżowaniu z Kastel. Cena zaskakująco niska, pewnie nie bez powodu :) Pokoje bardzo ładne, do tego bardzo duży taras, parking... Wygląda też na to że nie ma bliskiego połączenia z plażą.
Niestety u Ane się nie zmieścimy.

Ulica Kastel jest bardzo krótka, na jej końcu są schody, które prowadzą do plaży, tuż przy hotelu Primordia.
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Nie zdecydowałabym się na nocleg tak blisko Jadranki, poszukaj w innej miejscówce :-) uwierz, że ruch jest duży, hałas także. Może spróbuj tam, gdzie był Akc3nt, Kaštel 13 :-) i tak jak napisał, są schody :-)


No właśnie wg mapy te schody powinny być a ja ich nie widzę :)
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
No ale to zdjęcia z 2011 roku, pewnie dlatego.

Dziękuję za pomoc, temat odpuszczam. I to nawet nie z powodu złej lokalizacji, tylko wygląda na to, że w tym roku w ogóle Chorwację będę musiał odpuścić... :cry:
Gosia2826
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 30.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gosia2826 » 07.02.2017 17:51

Wiatam. Jestem nowa na forum. w tym roku w terminie 25.06 do 4.7 wybieram sie z rodzinka do Podgory. apartament mamy blisko potru a dokladnie na przeciw tego placu zabaw. mam pytanie czy to jest dobra lokalizacja dla rdziny z 2 dzieci( pomojajac plac) czy blisko jest do jakies plazy dla dzieciaków własnie. z góry dziekuje za odpowiedz.
ADŻI
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 07.02.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) ADŻI » 07.02.2017 23:54

Witam, Jadę w tym roku do Podgory - już 3 raz ! po prostu mnie zauroczyła ... Ale tym razem większą ekipą, czy ktoś może polecić jakiś większy Apartament, Minimum 3 sypialnie .. 6+2; 6+3 . Byliśmy już na Jadranska 6 Apartment KALA , bardzo fajny, również godny polecenia .. Pozdrawiam
CinnamonGirl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1338
Dołączył(a): 08.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) CinnamonGirl » 08.02.2017 16:25

Gosia2826 napisał(a):Wiatam. Jestem nowa na forum. w tym roku w terminie 25.06 do 4.7 wybieram sie z rodzinka do Podgory. apartament mamy blisko potru a dokladnie na przeciw tego placu zabaw. mam pytanie czy to jest dobra lokalizacja dla rdziny z 2 dzieci( pomojajac plac) czy blisko jest do jakies plazy dla dzieciaków własnie. z góry dziekuje za odpowiedz.

Wg mnie dobra:) plaza ktora b lubilam jest idac w prawo w kierunku tucepi.
Gosia2826
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 30.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gosia2826 » 08.02.2017 17:04

CinnamonGirl napisał(a):
Gosia2826 napisał(a):Wiatam. Jestem nowa na forum. w tym roku w terminie 25.06 do 4.7 wybieram sie z rodzinka do Podgory. apartament mamy blisko potru a dokladnie na przeciw tego placu zabaw. mam pytanie czy to jest dobra lokalizacja dla rdziny z 2 dzieci( pomojajac plac) czy blisko jest do jakies plazy dla dzieciaków własnie. z góry dziekuje za odpowiedz.

Wg mnie dobra:) plaza ktora b lubilam jest idac w prawo w kierunku tucepi.


Dziękuje za odpowiedz. Mam nadzieję ze Podgora przypadnie Nam do gustu. Trochę przeraza mnie bliskośc tych parkingów, ale to i tak lepiej niz w Duce gdzie przedostanie sie na drugą strone ulicy graniczyło z cudem. Może polecila by Pani jakies fajne knajpi lub miejsca które warto odwiedzic.
Ustian
Globtroter
Posty: 52
Dołączył(a): 18.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ustian » 08.02.2017 22:07

Ja ostatecznie wybralem apartament Pana Josipa Sumica na Kastel 13. Jedziemy pierwszy raz od 24.07. Mam nadzieje, ze jeszcze otrzymam od Was jakies fajne rady. Pytanie do Figusek, gdzie jest cmentarz i gdzie znajduje sie ta nowa plaża w Podgorze?
ewula91
Cromaniak
Posty: 629
Dołączył(a): 06.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewula91 » 09.02.2017 19:45

Ustian napisał(a):Ja ostatecznie wybralem apartament Pana Josipa Sumica na Kastel 13. Jedziemy pierwszy raz od 24.07. Mam nadzieje, ze jeszcze otrzymam od Was jakies fajne rady. Pytanie do Figusek, gdzie jest cmentarz i gdzie znajduje sie ta nowa plaża w Podgorze?

Co prawda ja nie Figusek, ale chyba mogę odpowiedzieć :) Cmentarz jest zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link, po schodkach do góry :)

A czy o dobrej "nowej" plaży myślę, nie wiem, ale pewnie chodzi o zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link pod wyremontowanym hotelem Mediteran (czy teraz Medora Auri?), troszkę ją "wybetonowali"
Lily___
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 02.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lily___ » 22.02.2017 00:17

Witam.
Może ma ktoś z państwa namiary na dom pod adresem Caklje 103, lub inny, który pomieści 4 rodziny ?
Pozdrawiam :)
pakotomasz
Odkrywca
Posty: 77
Dołączył(a): 25.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) pakotomasz » 22.02.2017 01:40

Witam. W tym roku chcielibyśmy ze znajomymi wybrać się w okolicę Podgory (+/-30km). Czy mógłby ktoś polecić jakiś nocleg dla 7 osób (4 dorosłych + 3dzieci), w miarę blisko plaży. Proszę o info na e-mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl.
Będę wdzięczny za pomoc :)
vibeke
Globtroter
Posty: 45
Dołączył(a): 18.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) vibeke » 25.02.2017 10:58

A czy apartamenty Boric na ul. Biokovska 1 to dobry wybór? Jedziemy z dwójką dzieci prawie 5 letnich.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

cron
Apartamenty Podgora - strona 8
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone