Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Zivogosce Blato 2018

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kit
Croentuzjasta
Zivogosce Blato 2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) kit » 26.06.2018 11:33

Czy ktoś już był w tym roku w Zivogosce Blato?

Planuję jechać za miesiąc :D

może jakieś ciekawostki w stosunku do poprzednich lat?
croPablo
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) croPablo » 03.07.2018 23:00

Ciekawe czy w Blato coś zdziałali na ten sezon? A kiedy ostatnio w Zivogosce Blato byłeś?
kit
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) kit » 04.07.2018 09:41

croPablo napisał(a):Ciekawe czy w Blato coś zdziałali na ten sezon? A kiedy ostatnio w Zivogosce Blato byłeś?

3 lata temu,

patrząc od strony morza na marine to nie widać żadnych zmian:

https://www.whatsupcams.com/wgt/hr_blatozivogosce/

nie wiem jak z knajpkami? ale mam nadzieje, że moja ulubiona pizzeria przy marinie nadal działa :D
croPablo
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) croPablo » 04.07.2018 10:36

Byłem w Zivogosce Blato przez ostatnie dwa lata. W tym roku wybór padł na Igrane ale do Blato pewnie zaglądniemy bo mega urokliwa jest ta miejscowość i bardzo dobrze się tam czujemy.

Knajpki bez zmian, jednak w pizzerii LEUT przy marinie moim zdaniem jakość jedzenia się pogorszyła. W ubiegłym roku zdecydowanie bardziej zadowoleni byliśmy z Bistro Fredy :D

Czy coś się zmieniło od 3 lat. Niewiele.
Doszedł mały plac zabaw za mariną idąc do kempingu i w ubiegłym roku wieczorami rozstawiali dmuchańce dla dzieci - jakiś zamek ze zjeżdżalnią i inne.
Chyba, że na ten rok coś wymyślili nowego:)

Jaki apartament masz zarezerwowany?
kit
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) kit » 04.07.2018 11:08

dzięki za info :)

ostatnio byłem tam w Vila Filipović ale w tym roku nie udało mi się tam zarezerwować i wybór padł na Apartmani Tony, wprawdzie trochę dalej od morza, ale za to widok z balkonu nam to chyba powinien skompensować :?:

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019