Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Zabranie paczki do Cro, Czewa-okolice Trogir

Jeśli szukasz transportu i chcesz sie dołączyć się do kogoś, albo odwrotnie - masz do zaoferowania miejsce w samochodzie i możesz i chcesz zabrać Forumowicza - pisz w tym dziale. Można tu także szukać "spółki" na wyjazd.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
anychopocil
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 02.07.2016
Zabranie paczki do Cro, Czewa-okolice Trogir

Nieprzeczytany postnapisał(a) anychopocil » 02.07.2016 15:04

Witamy,

Zwracamy się z gorąca prośbą jeśli ktoś wyrusza w najbliższym czasie do Chorwacji w okolice Trogiru i będzie jechał przez Częstochowę o zabranie paczki (jedna koszula).

kontakt 794-024-577

Proszę o wyrozumiałość za umieszczenie w kategorii auto-stop sprawa jest dla nas bardzo ważna (ewentualnie o przeniesienie w inną kategorie).

Pozdrawiamy
Marta i Marek

Powrót do Forumowy auto-stop.cron
Zabranie paczki do Cro, Czewa-okolice Trogir
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019