Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

wyjazd Wrocław po 15.08-wolne dwa miejsca

Jeśli szukasz transportu i chcesz sie dołączyć się do kogoś, albo odwrotnie - masz do zaoferowania miejsce w samochodzie i możesz i chcesz zabrać Forumowicza - pisz w tym dziale. Można tu także szukać "spółki" na wyjazd.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
yaaro
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) yaaro » 08.08.2016 10:05

Witajcie

W okresie 16 - 25 sierpnia miałem zaplanowany wyjazd w ciemno w grupie znajomych w okolice środkowej Dalmacji z Wrocławia. Niestety znajomi musieli zrezygnować. Miałem jechać z córką lat 5 i zabrać dwójkę znajomych na pokład. Sam z dzieckiem nie zdecyduję się pojechać w taką trasę, potrzebuję ogarniętego kierowcy, który będzie mógł choć na trzy godziny siąść za kierownicę. Nie ukrywam zacząłem szukać czegoś bliżej lub z przelotem ale bardzo bym chciał ponownie pojechać do CRO. Rozważam więc zabranie innego rodzica z dzieckiem w podobnym wieku albo dołączyć do grupy innych ludzi z dziećmi, którzy nie mają transportu dla dwójki towarzyszy. Dlaczego rodzica z dzieckiem ? Aby dzieciom było raźniej ;). Mam 40l, duży komfortowy samochód, z przeciętnym bagażnikiem ale może zorganizuję box dachowy. Jeżdżę bezpiecznie, pół miliona km za sobą. Takie moje rozważania ale mocno prawdopodobne do zrealizowania, bo do Chorwacji bardzo mnie ciągnie.

Gdyby dla kogoś miało to znaczenie tutaj ja, córa i środek lokomocji (2012-2014) ;)
(upss, jeszcze nie mogę wklejać linków, więc zostaje -> @mail)
dominik_paszek@wp.pl
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) dominik_paszek@wp.pl » 14.08.2016 12:14

Jedna osoba chętna (kierowca) tel. 515457316
yaaro
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) yaaro » 01.09.2016 11:15

Wybacz, nie dostałem powiadomienia o nowej odpowiedzi, a dzisiaj już po fakcie. Pzdrawiam

Powrót do Forumowy auto-stop.

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019